Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest właśnie zayebistość koszenia w BC2, żadnej spedaliny, yeb yeb yeb yeb i 4 kamperosnajperów nie ma blach, a nie jakieś kuhwa oscarowe aspiracje do najlepszej sceny nożowania.  Ja swoje BC2 za 2,50 funta wciągnąłem, a później to już za 2 albo i niżej stało, śmiech x]

A akcja typu wiesz, że typ ci wbiegnie w drzwi i ładujesz z wyczuciem prawie, że w ciemno kosę, a ten nie wie co go trafilo to je miodek najwyższych lotów.

Odnośnik do komentarza

Na sklepie nie widzę tego ale na moje oko to będziesz potrzebował czegoś ala pass bo bez tego jest sporo mniej map do ogrania, chyba, że coś się zmieniło i już nie trzeba. Do tego gruby patch na pewno poleci (zawierający m.in. zablokowany vietnam). 

 

Wczorajsza nocka w pełni udana, była nas ekipa 5ciu typa kluska, łebi, serdżu, zaqu i moja nieskromna osoba. Działa się magia zayebistości jaka na nas spływała w każdym meczu, a muszę powiedzieć, że łatwo nie było i trzeba było sięgać do najgłębszych ukrytych w pamięci taktyko-patentów z no scope 360 defibrylatorem inculded. Warto było!

 

E: 6ciu typa! No przecież jeszcze gumiś, przez jego cichociemną taktykę całkiem zapomniałem, a był! 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, mierząc na ucho twoje promile było tego pewnie ze 3 xD Ale potwierdzam grałeś, i trzymałeś formę tak w mowie jak i czynie. A to, że lubisz Xbox One już z zaqiem dawno podejrzewaliśmy, ale z tym zakupem go to zaskoczyłeś pozytywnie, wiedziałem, że będą z ciebie ludzie :]

 

"Pamiętajcie, miny, miny, miny i jeszcze raz miny, miny to podstawa, wszędzie miny. 4 x 4 to jest 16 min. Wszędzie miny!"

Odnośnik do komentarza

Nie dziwię się, mierząc na ucho twoje promile było tego pewnie ze 3 xD Ale potwierdzam grałeś, i trzymałeś formę tak w mowie jak i czynie. A to, że lubisz Xbox One już z zaqiem dawno podejrzewaliśmy, ale z tym zakupem go to zaskoczyłeś pozytywnie, wiedziałem, że będą z ciebie ludzie :]

 

"Pamiętajcie, miny, miny, miny i jeszcze raz miny, miny to podstawa, wszędzie miny. 4 x 4 to jest 16 min. Wszędzie miny!"

 

Nieźle :) Z tymi minami coś zaczynam kojarzyć. Klocka wcale nie kupiłem, to był GŁUPI żart.

Odnośnik do komentarza

To jest ten filmik o ktorym wczoraj mowilem z bardzo ''profesjonalnego'' odbicia zakladnikow. Gdyby koles mial kamizelke wybuchowa to by rozwalil kilku znich.

 

http://youtu.be/hISqLRi2w28

 

No nie, jeden koles wpadl do srodka, a reszta sie cofnela. Potem taktyka niczym na metrze w Bf3, czyli wpadamy na "jana". To ma byc ta elitarna jednostka z Francji!? WTF!   :shok:

Odnośnik do komentarza

Ale głupi ci francuzi... Chyba głupsi niż rzymianie hehe 

 

 

Tak się zastanawiam po co aż tylu naraz pchało się przez te drzwi? Na dobrą sprawę jeśli nagle Ci z przodu musieli by się wycofać to mają niezły tłumek kolegów za sobą do przepchnięcia. 

Jeszcze rozumiem jakby cała dwudziestka je.bnę.ła tam naraz granaty (właśnie tak jak na metrze hehe) ale taktyka "na promo w lidlu" jest mi niezrozumiała... 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...