Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Będę wyobrażał sobie, że na wii juuu gram hehehe ;)

 

 

Prognozuję, że nie będzie raczej przeszkadzać przy graniu. Wpinanie i wypinanie nie ma sensu na dluższą metę. Prędzej będę miał na 1 padzie i gdy granie będzie niewygodne uzywał jednego do grania a drugiego do YT czy forumka ;)

Można na tym expresie znaleźć astro a50. Jak z wysyłka do pl?
Odnośnik do komentarza

90% to wysyłka za free, nawet duperele za dolara :)

 

Jeśli chodzi o takie sprzęty to taniej nie wychodzi, za astro 380 $ plus 60 $ przesyłka. Znalazłem thrustmastera za dużo taniej niż u nas (za sztukę) ale prosto z fabryki i pakowane tylko po kilkadziesiąt sztuk hehehe.

 

Aliexpress to takie wieksze i lepiej zorganizowane allegro, w większości kupujesz bez pośredników wprost od producentów. Kupiłem już tam kilka rzeczy. Gadżety i elektronikę, kupisz dużo taniej niż u nas.

 

Ps. Znalazłem lampkę która mi się marzyła  :)

Tetris-Light-1L.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mclusky,Lebi,Gumis gracie w tym tyg w bc2?

 

Ale psn mnie ostatnio w(pipi)ia,6 znajomych na liscie i zawsze kogos nie zaladuje. Ostatnio Gumisia nie pokazywalo a dzis Mcluskiego. Jak dobrze,ze za to (pipi) nie place ani grosza.

Odnośnik do komentarza

Zaq, raczej później się podłączę, a Ty Kabotynie się nie czepiaj bo BC2 lepsze w 3dupy niż BF3 i 4 razem wzięte. Na serwerach dużo ludzi i 0 (słownie: ZERO) dziwnych akcji typu śmierć przez ścianę, lagi, sragi i inne wynalazki. Obawiam się jednak, że nie spodoba Ci się bo gra jest nastawiona na współpracę dużo bardziej niż w następnych częściach i skakanie nic nie daje (służy raczej do pokonywania przeszkód :/ ). Poza tym nie miał byś na co narzekać bo nie ma się prawie czego przyczepić - tak to działa mimo 5 lat na karku. 

Odnośnik do komentarza

Zaq, raczej później się podłączę, a Ty Kabotynie się nie czepiaj bo BC2 lepsze w 3dupy niż BF3 i 4 razem wzięte. Na serwerach dużo ludzi i 0 (słownie: ZERO) dziwnych akcji typu śmierć przez ścianę, lagi, sragi i inne wynalazki. Obawiam się jednak, że nie spodoba Ci się bo gra jest nastawiona na współpracę dużo bardziej niż w następnych częściach i skakanie nic nie daje (służy raczej do pokonywania przeszkód :/ ). Poza tym nie miał byś na co narzekać bo nie ma się prawie czego przyczepić - tak to działa mimo 5 lat na karku. 

Jeszcze chwila , może dwie

Odnośnik do komentarza

obudzilem sie dzis rano i dalej jeszcze jestem w szoku po nocnej sesji:

w ciagu ok. 4-4,5h udalo mi sie zdjac 416 blach, a od poniedzialku juz jakies ok. 850. Dzis sie postaram o przekroczenie granicy tysiaca ponizej tygodnia- jesli tylko bedzie administracja, to nie powinno byc zadnego problemu. Jesli utrzymam ta forme i tendencje dluzej, to uznam, ze zaczynam sie powoli zblizac do miejsca, w ktorym chce byc.

 

@Neon: pisalem do adminow w Waszej sprawie, musieli sie pomylic po prostu.

@Dudek: Ty bana dostales??

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...