Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Namówiłem jeszcze jednego zawodnika do łupania w BC2, jutro zamawia swoją kopie gry. Kolega doktUr zawsze dobrze wymiatał dlatego będzie wesoło. To on uczył nas rozkładać miny ;) Sam ma ponad 4,6 tys. zabitych plackami.

To sporo osób już jest. Będzie wesoło :)

 

Ja osobiście z tymi minami specjalnie się nie lubię, ale jak już używam i ktoś mi wjedzie to morda się cieszy.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chętnie pograł ale dzisiaj późno wróciłem. Odpaliłem sobie VIETNAM i trafiłem na serwer w stanie ja sam na dwóch przeciwników, żeby nie skłamać było może 10-14 do 180. Myślę ch.uj i tak przegram ale postrzelam przynajmniej, nie miałem przyjemności grać w ten dodatek ani podstawkę jak było multum osób - mały i głupi byłem wybrałem tfu CoDa 4. Ale wracając do meczu. Wsiadłem w heli, ciężko sie przerzucić ale dość szybko ogarnąłem, a że trochę w podstawce latałem to szło nawet nawet. W końcu kogoś do mnie rzuciło, ja postanowiłem zacząć odbierać flagi i dwie z nich były już nasze. Rzuciło nam jeszcze jednego gościa i przez myśl przeszła mi wygrana, dość naiwna patrząc na wynik 9 do 170. Strasznie wolno lecą te ostatnie punkciki (na naszą korzyść). Mamy dwie flagi, ktoś po drodze zginą i zbili nas do 6, na tych punktach ugraliśmy gdzieś do 40-50. Ja latałem heli, a tamtych dwóch broniło. Jak licznik pokazywał 4 do 10, a my mieliśmy wszystkie flagi to się tylko uśmiechnąłem. Jaki ten dodatek musiał mieć klimat... Pamiętam jak ktoś opowiadał podczas sesji w B3 jak całą ekipą w dżipie przy klimatycznej muzyce pruli przez tą bujną zieleń. Właśnie - muzyka, robi swoje podczas gry. Już chyba zawsze będę żałował, że olałem tę część. 

 

Dobranoc

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Vietnam dobry jest. Zaraz odpalę :) Wieczorem może będzie więcej osób to pogramy. Widziałem Cię wczoraj, ale ja już na oparach jechałem dlatego nawet nie dołączyłem. Co do ticketów to faktycznie znikają bardzo wolno, też nie mogę się przyzwyczaić.

 

edit: próbuję grać, ale pusto na serwerach. 1 mecz Vietnam conquest udało się zagrać 6 vs 6, ale w następnym zostały już 2 osoby. Rush też świeci pustkami :/

 

edit2: jednak da się grać. Na podstawie rush Port Valdez i komplet. Z doktUrem trochę pocisnęliśmy. Przy obronie kosimy wszystkie drzewa i przeciwnicy biegają po łysej mapie padając jak muchy :)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

Gumiś jeśli grałeś wtedy w CoD4 (czyli stare najlepsze jedyne MW pierwsze) to zostanie ci wybaczone. A czy ty sam sobie wybaczysz to już inna sprawa ;] Gry w sumie wyszły w sporym odstępie czasu no ale jak sam piszesz mały byłeś to nieogarnąłeś. W każdym bądź razie Vietnam to najlepsze co się BFowi przytrafilo w jego konsolowym życiu (nawet od podstawki BC2). Kocham i tęsknię ;(

Odnośnik do komentarza

I tak nie gracie w BF3. Zaqair mnie wyruchał z tym graniem na święta :/ Jeden mecz zagrany i tyle... Zaopatrzyłbym się w BC2 ale jak znam życie to nikt już nie będzie grał.

 

A tak z inne beczki. Ciekawą zależność ostatnio odkryłem. Każdy powrót do gry po przerwie wygląda u mnie identycznie. Wpierw słabe początki i przyzwyczajenie się do mechaniki gry, potem skok formy, a po jakimś czasie drastyczny spadek (głupie błędy, pech, etc.). Ostatnio ledwo utrzymuję stałe K/D Ratio.

Odnośnik do komentarza

Kupuje klawę do pada i vertical standy do ps4. Klawa za 13,75 $ i stand za 2,82 $. Jak ktoś chce to może sie dorzucić do zamówienia. 

 

http://www.aliexpress.com/item/Dropshiping-Black-Bluetooth-Mini-Wireless-Chatpad-Message-Keyboard-for-Sony-Playstation-4-PS4-Controller/2049846293.html?tracelog=rowan&rowan_id2=ae_pay_low_mail_template_en_US_2015-01-15

 

http://www.aliexpress.com/store/product/S111-Free-Shipping-1Pc-Vertical-Holder-Dock-Mount-Cradle-Stand-For-Sony-Playstation-4-PS4-Console/1268146_2036931655.html

 

 

Ps. Chyba jeszcze jakieś gumki dobiorę bo pełno tam tego badziewia :P

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...