Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem kabel component-HDMI. Mowisz, ze nie ma sensu go kupowac. Nie zadziala?

Elgato ma jakis trick z przejsciowka ze uzywasz hdmi i kabla a/v. Jezeli chodzi o Avermedia to nie wiem.

 

Edit:

Na szybo poszukalem w google i nic nie widze,zeby ktos pisal o mozliwosci podlaczenia componet-hdmi z avermedia.

 

A i taka mala Kabotyn kara dla ciebie,za nie uzycie googla przed zakupem Post kolesia GSD_Kaesk3

From my opinion it hasn't been fixed (for me) I was recording today and the lag was ridiculous and this is post 1.07 patch. From my predictions it was like approximately 12-15 frame delay while recording on a AVer Media Game Capture HD.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654625333905657/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Kabotyn przez Hdmi na pewno tego nie puścisz bo każdy sygnał puszczony jest kodowany HDCP i ile mi wiadomo jeszcze nikt tego nie złamał. Ale trochę pogrzebałem w necie to jedynym ratunkiem jest aktualizacja softu w urządzeniu, odkąd wyszła ta zabawka były już trzy, i podobno po aktualizacji jest dużo lepiej z obrazem.

Odnośnik do komentarza

Kabotyn przez Hdmi na pewno tego nie puścisz bo każdy sygnał puszczony jest kodowany HDCP i ile mi wiadomo jeszcze nikt tego nie złamał. .

Najlepsze jest to,ze na Xbox 360 hdmi nie jest kodowane HDCP i mozna uzyc kabla HDMI uncompressed(cokolwiek to znaczy) i nagrywac gameplay przez hdmi.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A o tym slyszeliscie?

http://www.roxio.com...ture-hdpro.html

Mi wczoraj wpadlo w oko, a po opisie nie widac nic, zeby byly ograniczenia z HDMI (choc trzebaby manuala jeszcze skolowac i przyczaic)

Tommi proponuje,odpuscic takie wynalazki. Jezeli koniecznie chcesz cos kupic do Hauppauge HD PVR 2 zajmuje duzo miejsca i potrzebujesz podlaczyc nagrywarke do pc,plus duzo miejsca na dysku w pc.Lub elgato wielkosci pol pudelka na gre(ten roxio jest troche wiekszy niz elgato),rowniez trzeba podlaczyc do pc i miec duzo miejsca na dysku.

 

Edit:

Dzwiek podobno roxio kiepsko nagrywa. I na ps 3 nie mozna uzywac kabla HDMI.(sprawdzone w google)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Zaq, przyznaje, ze nie do konca zrozumialem przekaz ;)

Elgato sadzac po pobieznych opisach identycznie sie podpina jak to roxio. Jest co prawda z polowe mniejsze i lzejsze, ale kosztuje 2x tyle.

Tak czy inaczej ja temat raczej odpuszcze widzac, ze to przez PC wszystko idzie- mam laptopa z 2005 r. i z celeronem 1,7 i nie sadze, zeby dal sobie rade z tym, a kupowac jeszcze specjalnie nowego mi sie nie usmiecha.

Myslalem, ze mozna po prostu podpiac bezposrednio do tych nagrywarek dysk zewn. na usb i one zapisuja na nim od razu film, ktory mozna potem na kompie wyedytowac, podocinac itd.

 

Do tego jeszcze jak sie okazuje te problemy z rozdzielczoscia, lagiem, headsetem itd.- troche mnie to zniecheca wszystko jednak (Kabotyn, wyrazy wspolczucia- pewnie tez w(pipi)iony jestes troche...)

Mam nadzieje, ze w BF4 dadza w koncu mozliwosc zapisywania meczy bezposrednio z gry jak w CoD.

 

Swoją szosą ciekawe, jak Technig to nagrywal- podobaja mi sie za(pipi)iscie jego filmy, i jakosc dobra, i dzwiek bardzo dobrze zapisany jak dla mnie. Laga co prawda sie nie da ocenic, ale wyniki i akcje robil robre.

 

PS: Kabotyn, oczywiscie dawaj linka jak juz cos wrzucisz ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Zaq, przyznaje, ze nie do konca zrozumialem przekaz ;)

Elgato sadzac po pobieznych opisach identycznie sie podpina jak to roxio. Jest co prawda z polowe mniejsze i lzejsze, ale kosztuje 2x tyle.

Tak czy inaczej ja temat raczej odpuszcze widzac, ze to przez PC wszystko idzie- mam laptopa z 2005 r. i z celeronem 1,7 i nie sadze, zeby dal sobie rade z tym, a kupowac jeszcze specjalnie nowego mi sie nie usmiecha.

Myslalem, ze mozna po prostu podpiac bezposrednio do tych nagrywarek dysk zewn. na usb i one zapisuja na nim od razu film, ktory mozna potem na kompie wyedytowac, podocinac itd.

 

Do tego jeszcze jak sie okazuje te problemy z lagiem, headsetem itd.- troche mnie to zniecheca wszystko jednak (Kabotyn, wyrazy wspolczucia- pewnie tez w(pipi)iony jestes troche...)

Mam nadzieje, ze w BF4 dadza w koncu mozliwosc zapisywania meczy bezposrednio z gry jak w CoD.

W skrocie co chcialem powiedziec,Odpusc ;) kosztuje to duzo kasy,obrobka zajmuje duzo czasu,potrzeba dobrego pc i duzego dysku. Lag to problem avermedia. Wspolczuje Kabotynowi,ale dlatego warto przed zakupem sprawdzic czy sa jakies problemy.

Bf4 i nagrywanie watpie. Z tego co mowil RollieThePollie(Senior Video Director at Dice) nagrywarka ktora jest na silniku jest slaba,jezeli chodzi o mozliwosci,nie jest tak dobra jak sie wszystkim wydaje i potrzeba naprawde mocnego pc zeby to dzialalo.Wywiad w ktorym to mowil byl jakos we listopadzie 2012. W rok raczej nic z tym nie zrobia.

Moze w bad company 3 na frostbite 2.5/3 bedzie nagrywanie ;)

 

Nagrywanie w Cod jest duzo latwiejsze,mapy sa mniejsze i mamy 16 graczy. Wyobrazasz sobie jaka moc musi miec pc,zeby nagrac 64 graczy jednoczesnie z powietrza i pierwszej osoby?Na duzej mapie,gdzie sa wybuchy? Wydaje mi sie,ze jezeli wogole cos takiego bedzie w bf to nie pojawi sie to szybko.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Chociaz na close quarters by dali- tam nie ma wiekszosci z tych rzeczy ;)

 

Wracajac do nagrywarek, to z duzym dyskiem problemu raczej by nie bylo- i tak mam w planach zakup zewnetrznego 1TB do archiwizacji zdjec, wiec i do filmow bylby jak znalazl :) Co do czasu, to tez pewnie bym nie siedzial tam wiecznosci i zadnych arcydziel nie robil (zwlaszcza, ze nieciekawe mecze od razu by szly do kosza, a tylko "historyczne" zostawaly), tylko co najwyzej wycial najlepsze fragmenty i uploadowal, wiec tez w sumie luz. Kasa- bylbym w stanie wydac te pare stowek.

Zasadnicza i decydujaca sprawa dla mnie to te problemy z gameplayem- jesli np. nie moglbym uzywac hs czy musial grac w nizszej rozdzielczosci, to chrzanie to- beda Wam musialy wystarczyc moje opowiesci ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Zasadnicza i decydujaca sprawa dla mnie to te problemy z gameplayem- jesli np. nie moglbym uzywac hs czy musial grac w nizszej rozdzielczosci, to chrzanie to- beda Wam musialy wystarczyc moje opowiesci ;)

Hs mozna uzywac kwestia kupienia kilku kabelkow. Nie ciekawe mecze bedziesz musial znalezc najpierw. Nagra ci sie 3godz materialu i bedziesz musial wszystko to przejrzec.Chyba,ze po kazdy meczu bedziesz przerywal nagrywanie i je wznawial jak sie nowy mecz zacznie. Wtedy mniej wiecej bedziesz wiedzial ktory mecz byl slaby ktory nie.

 

Mala ciekawostka z twittera RollieThePollie. Dice uzywa do nagrywania filmikow karty o nazwie Blackmagic Decklink HD Extreme 3D,cena? 950 $ :) I do tego Mac pro cena od 3800$. Czyli jak widac skoro Dice uzywa karty do nagrywania filmikow,to ta nagrywarka na silniku musi byc naprawde kiepska.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Teraz to sie pochrzanilo u mnie z plejka. Zmienilem na hdmi rozdzialke na 576p, potem zobaczylem obraz podwojnie (nic nie pilem :)), a nastepnie ciemny obraz. Slysze dzwieki z menu, ale do cholery jasnej widze "ciemnosc". Reset konsoli nie pomaga.

 

Update: Poradzilem sobie z czarnym obrazem oraz, co najwazniejsze, z lagiem na componencie. Wystarczylo wcisnac pewien magiczny przycisk. No to jedziem z tym koksem. :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Tak jak Kabotyn powiedział tak pojechał z tym koksem http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/77952031/4/228767929/ :)

 

Ale słuchajcie pany co się działo mecz wcześniej. Kabotyn to nagrywał i mam nadzieję, że będzie coś widać. Generalnie po paru drinach wpadłem w szał nożownika co jest ewenementem jeśli chodzi o moją osobę. Ciupiemy na Operacji 925 i w amoku wpadam za bar na "A". A tam sprawa wygląda tak: jednemu kosa, szybkie przeładowanie kosa-giwera co by czasu nie marnować, drugiemu kosa, w międzyczasie coś chyba strzelałem jeszcze, nikt się nie kapnął o co kaman to zasadziłem kose trzeciemu :). Ja pierdziele, to było za(pipi)iste. Mało tego...parę minut później przeprowadziłem podobną akcję dokładnie w tym samym miejscu, ale tym razem tylko dwóch dorwałem.

Tak czy siak mam banana na ryju, Kabotyn kręci filmy, będą klipy i generalnie jest fajnie....ide spać Dobranoc.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy którzy maja z tobą ratio na plusie ;]

 

A tak na serio to nikt nie wie, każdy kto wychyla się ponad przeciętność, jest oskarżany o granie na myszce. Jakie bzdury można wyczytać w komentarzach do filmików z BF3 to głowa mała: "po celowniku widzę, że koleś gra na myszce". "Myszkowcy" to główny temat o jakim ludzie gadają obecnie w czasie grania w battlefielda, oczywiście oprócz narkotyków, sexu i rock'nrolla. Ja osobiście mam to w (pipi)e, przywykłem, że sporo osób ubije mnie częściej niż ja je, bardziej denerwuje mnie wyrzucanie z serwerów przez adminów, nie granie pod Objectives, nie stosowanie się do tego co jest w opisie serwera.

 

EDIT

Gęsior obejrzałem MW3 komentowane przez Ślązaka, przepiękne, popłakałem się ze śmiechu. "Nie żebych mioł coś do goroli" "No chyba, że są z Sosnowca" :]]] Trzeba spytać się Kaczora o co biega z tym Sosnowcem :]

 

Jakbym miał jakiś portal o grach to wziąłbym typa do recenzowania gierek, za(pipi)isty jest.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

 

EDIT

Gęsior obejrzałem MW3 komentowane przez Ślązaka, przepiękne, popłakałem się ze śmiechu. "Nie żebych mioł coś do goroli" "No chyba, że są z Sosnowca" :]]] Trzeba spytać się Kaczora o co biega z tym Sosnowcem :]

 

duzy skrót:

Sosnowiec byl w innym zaborze ;>

Nie jest to już Śląsk

ludnośc napływowa ;)

itd.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, na chwile obecna uploduje filmik na youtube (38%- idzie to jak krew z nosa). Za niedlugo zbieram sie do roboty, wiec teraz dam link do filmiku (za godzin lub poltora powinien juz byc), ewentulanie szukac profili robrroo galfani. Pierwsze 5 minut troche nudne, ale potem akcja sie rozkreca. Okolo 8:30- Gesior nozuje barmanow, a ja mu pomaga swoja flinta. :)

 

http://youtu.be/q-ioR0aIjnA

 

PS. Ja tommi bede tak ok 24:00. See yuu later on :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dzieki, pany, za szarpanie- pelny sklad daje rade :)

@Kabotyn: ja zajrzalem w statsy po naszym ostatnim meczu i jednak musialem jeszcze zostac chwile dluzej :) Tym sposobem od dzis moj nowy rekord to 113 kos w jeden wieczor :D

 

Ale to jeszcze nic! ;)

http://battlelog.bat...62/4/305322836/

Wyobrazcie sobie, ze po tym meczu setka na siodmym miejscu (Knochen_Jaeger85, zreszta wlasciciel tego serwa), ktora skosilem 4 czy 5 razy (on mnie chyba 3, ale dopiero teraz wlasnie widze, ze gosciu w sumie 25 kos w tym meczu zaliczyl, a łącznie ma ich az 15,7 tys.!, i to ponizej 1000h na liczniku), wyslala mi priva z gratulacjami :) Rowniez mu pogratulowalem, na co zaprosil mnie do znajomych na psn, a do konca gry na tym serwie bylem juz zawsze w jego druzynie :D

Dodam, ze gosciu jest germancem ;)

 

Ale to tez jeszcze nic! :D

Tutaj

http://battlelog.bat...55/4/305322836/

3 razy skosilem tego goscia

http://battlelog.bat.../225303720/ps3/

Kolo ma ponad 155 mln. zdobytych punktow (wg bf3stats.com 3. miejsce na swiecie w Score, do tego pierwsza dwudziestka w jeszcze paru kategoriach).

Moja zdecydowanie najcenniejsza zdobyta blacha jak do tej pory. Do tego potrojna.

...i tez niemiecka :D

Kiedys juz go spotkalismy z Kabotynem na jakims serwie, ale dostalismy wycisk, o ile pamietam.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

o ktorym piszesz? z tym pierwszym sie troche ganialem (ale bylem do przodu i w kosach i ogolnie), ten drugi glownie strzelal. Nawet jak na sile chcesz kogos skosic, to jeszcze troche szczescia trzeba miec, zeby sie znalezc we wlasciwym miejscu i czasie. Ja przeciez tez na niego specjalnie nie polowalem, tylko cialem kazdego, kto sie nawinal i akurat mi sie napatoczyl 3 razy. Zreszta on zadnym wielkim kosiarzem nie jest, jak widac po jego statsach- ledwo 4 tys. nozem przekroczyl.

 

Ale wlasnie widze w ogole, ze jemu to juz wczesniej, 18-11-2012, blache wzialem (on mi wtedy tez).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...