Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Omanska to poprostu najgorsza mapa. Dolaczam z Kabotynem do Oip base rape pelna para(strona usa.) po 20min walki udalo nam sie wyjsc na prowadzenie. Wsiadam z Oip do heli robimy razem rozwalke na B(pelno wybuchow) po 1 min odlatujemy i bum lapie zwiche. Ja tego nie rozumiem,jak gra sie moze wieszac kiedy nic sie absolutnie nie dzieje.

 

Jak to nic się nie działo? Za dobrze nam szło hehe

Ale zdziwko załapałem jak śmigłowiec zarył w prostą polną drogę :-)

 

Pracowity dzień + butelka Porto + pier...olenie farmazonów przez hs = opierdal żony hehe

Odnośnik do komentarza

Uwaga, bedzie news dnia: ;)

panie i panowie, oto dzis dokonalem niemozliwego- zrobilem adwersarza 80 na Kabotynie :D :D :D

Dodam, ze przy stanie 8:0 przenioslem sie do drugiego zespolu- teoretycznie moglem to jeszcze poprawic ;)

 

@Kabotyn: sam rozumiesz- po prostu musialem to napisac ;) zreszta jak Ty mnie do tej pory zawsze miazdzyles w takim samym (albo i wiekszym) stosunku, to tez o tym pisalem ;)

 

PS: Zeby nie bylo- mam na to dwoch swiadkow (Pryx, Nogus) ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Zwłaszcza jak korzysta z okazji i cichaczem kradnie kille :), Zresztą i tak już lev nie świadczy o umiejętnościach, bo dużo osób gra na drugich kontach. Sam miałem taki przykład wczoraj, w powietrzu łoił mnie koleś z 5 lev zresztą ściągał wszystko co latało. Więc na pewno grał na drugim koncie plus jakiś joystick bo tak to nawet Litwin mnie nie kosił.

Wczoraj miałem ciekawą akcję na wyspie Kharg... Przejmuję czołgiem punkt B nagle od tyłu wlatuję we mnie samolot , po czym obraca mi pojazd do góry nogami :) siedząc w czołgu widzę spód mapy,ale i tak zalicza kila że go przejechałem :). Udało mi się wysiąść ale czołg i tak zaczął się palić i po chwili wybuchł ale i tak czołg leżący na plecach to tego jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Więc na pewno grał na drugim koncie plus jakiś joystick

Myszka tylko,ale ogladalem filmiki z jeta na myszcze(pc i ps3) to gowniano sie lata. Moze po prostu tak potrafi dobrze latac.

 

 

Ale mnie koles dzis zdenerwowal. Na sepa polatal ze mna w heli nabil 45 killi,z czego 32 mial bez smierci i nawet nie napisal dzieki.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/77471725/4/218807234/

Odnośnik do komentarza

Uwaga, bedzie news dnia: ;)

panie i panowie, oto dzis dokonalem niemozliwego- zrobilem adwersarza 80 na Kabotynie :D :D :D

Dodam, ze przy stanie 8:0 przenioslem sie do drugiego zespolu- teoretycznie moglem to jeszcze poprawic ;)

 

@Kabotyn: sam rozumiesz- po prostu musialem to napisac ;) zreszta jak Ty mnie do tej pory zawsze miazdzyles w takim samym (albo i wiekszym) stosunku, to tez o tym pisalem ;)

 

 

 

Spoko, nie ma sprawy. W koncu musi nadjesc ten moment upadku, szczegolnie po 7 puszce piwa. :blum1: Obiecuje powrocic do formy. :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za nockę Panowie, wspólne szarpanie do 4 to jednak coś czego nie będę powtarzał, o 9 zbudził mnie po(pipi)any sąsiad który TŁUKŁ KOTLETY na niedzielny obiad, po(pipi) jakiś, nie wiedziałem co się dzieje, chciałem drzwi otwierać bo myślałem, że ktoś się dobija. Dla mnie druga godzina to teraz max.

Z highlightów zapamiętam, 4 kile spawarką, triple kill na jednym claymorze, kabotyna który po trzeciej w nocy zdradza wszystkie tajniki killowania, thanx bro.

 

Zaq, ja też na heli latam tylko na sępa, inaczej nic w powietrzu nie potrafię ubić

 

Aha i zgadzam się że francuskie serwery są najgorsze, kicki za zabijanie admina w heli na porządku dziennym, wkur.wia mnie to, bo przez to przepadają nagrody za baretki i medale, oraz grę zalicza jako wyjście. A ja staram się zawsze dograć rundę do końca.

Odnośnik do komentarza

Spoko, nie ma sprawy. W koncu musi nadjesc ten moment upadku, szczegolnie po 7 puszce piwa. :blum1: Obiecuje powrocic do formy. :)

Jeszcze wczoraj twierdziles, ze bylo 5 puszek :P

Spoko, tym razem wyjatkowo nie bede mial Ci za zle, jak nie dotrzymasz obietnicy ;)

Dzięki za nockę Panowie, wspólne szarpanie do 4 to jednak coś czego nie będę powtarzał, o 9 zbudził mnie po(pipi)any sąsiad który TŁUKŁ KOTLETY na niedzielny obiad, po(pipi) jakiś, nie wiedziałem co się dzieje, chciałem drzwi otwierać bo myślałem, że ktoś się dobija. Dla mnie druga godzina to teraz max.

Kurde, Pryx, a wlasnie mialem pisac, ze zarabiscie, ze w koncu do rana z nami pocisnales, a nie sie zawinales w srodku zabawy, i ze mam nadzieje, ze to teraz standard bedzie ;) Mnie juz o 9:15 zbudzilo dziecko (polozylem sie o 4:50...)- podejrzewam, ze moja żona maczała w tym palce, ale niestety nie mam na to dowodow...

..Francuzi,Hiszpanie i Niemcy najgorsze medy jako Admini.

Dla mnie zdecydowanie żabojady i hiszpanie. Niemcy niekiedy tez, ale zdecydowanie rzadziej- zazwyczaj dobrze mi sie gra na ich serwach.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Nie za bardzo wiem dlaczego do mnie Zaqu kierujesz to info o rapid fire, ale przyjmuję do wiadomości ;)

Bo ostatnio jak gadalismy to mnie poinformowales,ze jest rapid fire w bf3 oczym nie wiedzialem.A ze ostatnio nie mozemy na siebie trafic w bf3,to tu ci napisalem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...