Skocz do zawartości

Battlefield Polska - luźne gadki o wspólnych meczach, prywatnych serwerach, czy też nt. nieoficjalnego serwera Psx Extreme (BF3 & BF4)


Rekomendowane odpowiedzi

Ale np. do górników nic nie mam,bo to jest ciężka praca,tak jak w stoczni,kto widział 65 letniego stoczniowca ten wie.Zresztą górnicy poprzez chorobę płuc za długo nie żyją,co do żołnierzy,mam znajomego emeryta z Formozy i akurat jemu nie zazdroszczę,pokrótce są zawody których ludzie wykonywać nie chcą,bo są ciężkie lub słabo płatne,lub oba na raz,ale do tych marnych przywilejów się rzucają,czym one są w stosunku do tych za komuny.

Odnośnik do komentarza

Pracowałem z 60-letnim wiertaczem w kopalni na przodkach. Chociaż facet ma mega krzepę i na tym forum pewnie każdego położyłby na łapę to zdarzało się, że zemdlał, nogi mu niedomagały i musieliśmy stawać co 100m, a chodzi się po parę km na dole. A co dopiero jak jeszcze 7 lat dłużej miałby robić (teraz w końcu przechodzi na emeryturę). Jak przedłużą górnikom to prędzej tam pozdychają na dole, niż jej dożyją.

Odnośnik do komentarza

Jak przedłużą górnikom to prędzej tam pozdychają na dole, niż jej dożyją.

 

I o to właśnie chodzi,jest pewien wiek,w którym wydłużenie o te 2 lata,to tak jakby dołożenie 10(człowiek jest tak schorowany ze wszystko się kumuluje).Co innego profesor w szkole a co innego górnik czy stoczniowiec,albo budowlaniec.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio słyszałem wywiad z ekonomistą i on mówi ze w przyszłości będziemy pracować do 70 lub 75 i uwaga argument,bo nie można pół życia nie pracować,pomijając mundurowych,to ja się pytam jak zacząłeś pracować mają te 20 lat,kończysz 67,to daje 47 lat,połowa z tego to 24 lata,kto u nas żyje 91 lat?Jak ktoś am 80 to już jest niedołężny.

Chyba inaczej musisz liczyc:

jezeli przechodzac normalnie na emeryture masz nabite 47 lat pracy, ktore ma niby byc wg tego typa połową zycia, to razem z druga polowa (a wiec kolejne 47) daje to w sumie 94 lata.

Jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza

Męczyłem wczoraj BeeFa na wyższej czułości pada i nie było tragedii. Ustawiłem pasek prawie na połowie i celność nie spadała poniżej 15% (moja średnia to 19-20) przy czym grało się nieźle i kilka razy szybki obrót uratował mi blachy. Próbowałem też z ustawieniem na maxa, ale tutaj celność spadała poniżej 10% i robiłem tragiczne wyniki. Z czasem może do tego dojdę, ale przydałby się nowy DualShock bo w obecnym gały wiszą już na włosku ;D

Jak to jest z pojazdami? Przy większej czułości też szybciej reagują (np. lufa w czołgu)?

Odnośnik do komentarza

(pipi)... już nie mogę się zalogować :( Jak żyć Panie Premierze

 

Dzis tez jakas konserwacja, nie moge sie zalogowac. Ale jest na to rada. Zalozyc drugie konto (poza europa), i grac "drugim" zolnierzem. O dziwo, europejskie serwery (mimo ze trwa konserwacja) sa pelne.

serwery sony w eu dzialaja. Moze to byly chwilow problemy po konserwacji.

Odnośnik do komentarza

U mnie dalej konserwacja :(

Polska strona jak i Irl pokazuje,ze serwery dzialaja. Dziwne.

 

Edit:

Sony na twitter oglosilo,ze konserwacja potrwa do wieczora.Do ktorej godz? nie byli na tyle laskawi,zeby podac godz.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Na polskim profilu Sony Playstation napisali, że do 19:30.

Wlasnie dali update na Polskim profilu,ze do 23 :)

 

Niestety otrzymaliśmy informację, że konserwacja PSN przedłuży się do 23:00. Przepraszamy za wszystkie niedogodności z tym związane!
Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Na polskim profilu Sony Playstation napisali, że do 19:30.

Wlasnie dali update na Polskim profilu,ze do 23 :)

 

Niestety otrzymaliśmy informację, że konserwacja PSN przedłuży się do 23:00. Przepraszamy za wszystkie niedogodności z tym związane!

Uff, czyli wieczor uratowany...

Do zobaczenia pozniej w takim razie :)

Tez chyba wpadne. 23 czasu PL bedziesz czy 24?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Tez chyba wpadne. 23 czasu PL bedziesz czy 24?

Mysle, ze ok. 23. powinienem sie zameldowac.

 

O 20ej "Dwie Wieże" na TVN, ja odpuszczam.

Ja "Dwie wieże" odpuszczam ;) Jeszcze tego nie widziales, Pryx? :) Ja po premierze w kinie w tvn tez jeszcze co najmniej raz widzialem- poki co mi wystarczy. W koncu to nie "Gwiezdne Wojny" ;)

Swoja droga zawsze mozesz po filmie wbic- my bedziemy do 4.-5. rano spokojnie ;)

 

może jutro pogram wieczorem jak wrócę z roboty, to może nawet poszarpię do późna w nocy jak za dawnych czasów.

No, w koncu ;) Moze jeszcze na close quarters? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...