Jump to content

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Recommended Posts

 • 1 month later...
 • 4 months later...

Ogląda ktoś to tutaj w ogóle? O_o

 

Spokojnie sobie oglądam i jestem po 6 odcinku. Bardzo ciekawe kreacje, zwłaszcza Kevina. Z ep na ep jest coraz gorszy, ale potrzeba powiedzieć, że ma łeb na karku. Żona także ciekawa. Zoe, dziennikarka, sprzedaje się z każdy materiał. Do tego nieprzyzwoity rozmach.

Edited by MajorZero64
Link to comment

Cały widziałem, jeden z najlepszych seriali ostatnich kilku lat. Atmosfera zagęszcza się z każdym odcinkiem, świetny Spacey. Końcówka świetnie wymyślona, z jednej strony zamknięcie historii z drugiej furtka na drugi sezon który już zresztą chyba zsotał potwierdzony.

Link to comment

Genialny serial. Świetna rola Spacey'ego, barwne postacie, rozmach. Szkoda że tylko 7ep [przypuszczałem że może ostatni będzie dłuższy], niemniej zostawili sobie bramki na następny sezon

kampania Petera, staruch wiceprezydent z parciem na najwyższy stołek, romans Franka z Zoe

 

 

Orientuje się ktoś czy będą kontynuować?

Link to comment
 • 7 months later...
 • 2 weeks later...
 • 3 weeks later...

Właśnie wciągnąłem ostatni ep i jaram się. Dobrze, że teraz tylko 6 tyg czekania na nowy sezon i można dalej oglądać :] Akcja w pierwszym nieźle się zagęszczała z odcinka na odcinek, ale po pierwszych naprawdę nie spodziewałem się, że to się potoczy w takim kierunku. Kto nie widział niech jak najszybciej nadrabia. 

Spacey miażdży jajca, ale to oczywista oczywistość, ale reszta postaci też niczego sobie. Żona bardzo interesująca, Zoe dobra dupera, gość co grał Russo też dobrze zagrany i do tego Rachel, która na początku nie zapowiada się na tak ważną postać w całej układance, nomen omen- domu z kart, jaką naprawdę jest. Ekstra.

 • Upvote 1
Link to comment
 • 1 month later...
 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.