Skocz do zawartości

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

"Trójkącik" to jedna z wybitniejszych scen w historii seriali. Możecie się śmiać, ale wiedziałem, że do tego dojdzie. Wiadomo, że Frank był bi już w pierwszym sezonie; w drugim sezonie natomiast przyjął rolę opiekuna swego ochroniarza, nawiązywał z nim bliską więź. Do tego łatwo można było przewidzieć, że spodoba się jego żonie, która lubi dawać smuklejszym i wysportowanym. :) 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Orzeszek

ok, pękł cały sezon  :reggie:  imo sezon nie równy, początek bardzo fajny, ale koło 7-8 odcinka zaczyna się opera mydlana, jak by skończyły się dobre pomysły w połowie sezonu i stwierdzili "jakoś to będzie". kevin też mocno przytył xddd niezły bebzon sobie wyhodował. Uwaga spoilery:

 

 

świetny aktor grający prezydenta rosji, ale ta propaganda gejowska i pussy riot to tak słabe, że aż waliłem kubkiem kawy sobie po czole, finał też jakoś taki bez szału, spodziewałem się po dialogu franka vs clarie ostrego (pipi)nięcia, dostałem mode na sukces

 

 

w(pipi)iłem się też tym że w połowie sezon clarie zmienia fryzure by po 2-3 odcinkach wrócić do starej, przez co myślałem że ktoś chvjowo ponumerował w sieci odcinki i juz koniec sezonu w środku obejrzałem, okazało się że nie. nie wiem kto poleciał w taką niekonsekwencje.

 

bardzo duże spoilery

 

no i fajnie, że po dwóch sezonach "sukcesów" franka teraz dostajemy, że dupa mu sie pali i wszyscy od niego sie odwracają, ale i tak przy rozmachu i (pipi)nięciu 1 i 2 sezonu nie ma co porównywać

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się ten sezon. Serial trzyma swój wysoki poziom i wciąga jak bagno. Jestem dopiero w 7 odcinku, miałem zarwać nockę, ale strasznie mi się chciało spać :) Fajny jest ten cały Putinowicz, świetnie dobrali aktora. Rozwaliła mnie rozmowa o gierkach

Francis: "Nie gram w gry indie, potrzebuję adrenaliny, gram w strzelanki"

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem cały, było fajnie ale zgadzam się z tym co napisal orzeszek. troche przytlacza, ze w 3 sezonie tyle rzeczy dzieje sie na raz i tak szybko - jakby producenci rzucili scenarzystom 40 roznych waznych watkow i wezcie sie teraz martwcie jak to upchniecie w 13 odcinkach.

 

Na plus koncowka Rachel.

Na plus Putinowicz.

 

Na minus familijne rozterki i generalnie odnosnie postaci w tym sezonie to serio jest  to moda na sukces i kazdy kazdego zdradza 3 razy z czego 2 razy udaje ze zdradza aby zdradzic po raz czwarty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...