Skocz do zawartości

House Of Cards - 2013 - David Fincher


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj skończyłem 5 odcinek, serial nadal trzyma bardzo wysoki poziom, ale spodziewałem się że cała historia pójdzie trochę w inną strone.

Czuje jednak, że w drugiej połowie serialu będzie jakiś twist i coś musi być z wojną. I nadal ładnie wszystkim tam manipulują!

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no jestem przy 10tym odcinku i imo już troche z realnego political fiction robi sie trochę absurdalnie. uwaga spoiler:

 

przegrać wybory bo sie zwyzywało pilotów, no jakoś do mnie to nie przemawia

 

no i ten wątek z śledztwem dziennikarskim który do 10tego odcinka 5 sezonu jest na tym samym etapie co na początku 3ciego sezonu ;/ tylko twarze sie zmieniają i wałkują te same poszlaki i dowody by odbić się od ściany "tym nic sie nie udowodni" 

 

nadal dobrze sie to ogląda, nadal bawi burzenie 4 ściany, pani underwood ewoluuje z odcinka na odcinek i wydaje się już ciekawszą postacią od franka w tym momencie, wiecej jej czasu poświęca serial. Co mi nie pasuje no to oczywiście główna "intryga" underwooda troche absurdalna jest zbyt "tania" jak na takiego gracza jak FU

 

dobra XD co sie odjaniepawliło w 10tym odcinku

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

ladnie doje.bali zakonczeniem. to w sumie troche problem z netflixem. czekasz rok po cliffhangerze, sezon peka w dwa dni i znow czekasz rok.

 

fajnie, ze wciaz maja pomysly na fabule i motywacje bohaterow. sezon ogolnie bardzo dobry, dosc rowny poziom + maly minusik za kilka (moim zdaniem) przegiec. ostatnie kilka minut super.

 

 

 

zepchniecie durant ze schodow, jakies takie wymuszone i proste. obudzi sie ze spiaczki i co?

 

 

Odnośnik do komentarza

Ok ale wcześniejsze sezony po pierwszym odcinku zachęcały do poznania a tutaj po obejrzeniu pierwszego odcinka przerzucilismy się na twin peaks :D a dzisiaj pewnie wieczorem obejrzymy mad mena :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ok zapomniałem coś napisać o HoC xd sezon machnąłem w 3 dni, imo lepszy od czwartego, w pigule:

plusy

czwarta ściana wróciła (z niespodzianką xd)

trzyma w napięciu cały czas, syndrom jeszcze jednego odcinka

trzyma poziom poprzednich sezonów

minusy

boję się w jakim kierunku pójdzie serial już teraz trochę takie odważne zagrania stosują i trochę to tanie, uwaga spoilery z 5tego sezonu

 

Plan underwooda na wygranie wyborów ogranicza się do stworzenia sytuacji patowej a o wyniku zadecydował jeden stan podzielony 50/50 głosami jak to Francis określił to "rzut monetą" no imo to nie w stylu francisa ;/ zbyt yolo by cała kampania opierała się na farcie, co i tak jest bez sensu bo wygraną zdobywa przez wyciągnięcie taśmy konkurenta jak drze morde na pilota, co tez jest imo dziwne ;/ 

 

potem zaczyna się robić gra o tron, trupów więcej niz przez wszystkie sezony, ktoś nie jest wygodny? kill him! w szczególności mi to sie nie klei do całości bo wybuchło szambo związane z zabójstwem zoe i tej kurtyzany Stumpera. W szczególności first blood clair sie nie klei, dziwne, że tamten gościu co współpracował z conwayami zajął sie zwłokami, przecież to prosi się o szantaz :pawel:

 

dobrze ze juz zakończyli wątek zoe bo to już do niczego nie prowadziło, doug wziął to na klate i mam nadzieje, że już nie będzie dociekania do "prawdziwej prawdy"

 

Finał fajny aczkolwiek ten z 4tego sezonu bardziej mi sie podobał

 

 

nadal bardzo fajny serial daje 8/10 za 5 sezon

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

 

tamten gościu co współpracował z conwayami zajął sie zwłokami, przecież to prosi się o szantaz :pawel:

 

 

No, a nie poszedł już lekki szantaż przy zasugerowaniu siebie na wiceprezydenta?

 

 

Dłużył mi się ten sezon i zmęczenie materiału dość szybko wystąpiło ale ostatnie 3 odcinki uratowały całość i następny sezon też zobaczę chociaż już bez takiej podjarki jak przy startowaniu z piątym. (Wdech)

Odnośnik do komentarza

 

 

tamten gościu co współpracował z conwayami zajął sie zwłokami, przecież to prosi się o szantaz :pawel:

 

 

No, a nie poszedł już lekki szantaż przy zasugerowaniu siebie na wiceprezydenta?

 

 

Dłużył mi się ten sezon i zmęczenie materiału dość szybko wystąpiło ale ostatnie 3 odcinki uratowały całość i następny sezon też zobaczę chociaż już bez takiej podjarki jak przy startowaniu z piątym. (Wdech)

Mam identyczn odczucia z tym, ze za najlepsze odcinki uważam te, gdzie zaczęły reżyserować Holland i Wright czyli ostatnie 4. ;)
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kevin Spacey: "Byłem w związkach z kobietami i mężczyznami. Wybrałem życie jako GEJ"

http://www.pudelek.pl/artykul/119426/kevin_spacey_bylem_w_zwiazkach_z_kobietami_i_mezczyznami_wybralem_zycie_jako_gej/?src01=6a4c8&src02=facebook_pudelek

 

niesamowity facet :banderas:

 

Ale to że jest oskarżany o pedofilię ci nie przeszkadza ? 

Edytowane przez SG1-ZIELU
Odnośnik do komentarza

 

Kevin Spacey: "Byłem w związkach z kobietami i mężczyznami. Wybrałem życie jako GEJ"

http://www.pudelek.pl/artykul/119426/kevin_spacey_bylem_w_zwiazkach_z_kobietami_i_mezczyznami_wybralem_zycie_jako_gej/?src01=6a4c8&src02=facebook_pudelek

 

niesamowity facet :banderas:

 

 

Ale to że jest oskarżany o pedofilię ci nie przeszkadza ?

A był już proces?

 

Poza tym 14 lat i pedofilia xD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...