Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Odcniek był spoko, ale była w nim najgłupsza akcja jaką widziałem chyba w całym serialu.

Otóż, gdy

2 grupy stały naprzeciwko siebie to chyba ze stu bandziorów z karabinami zamiast jak każdy normalnie myślący człowiek otworzyć ogień i rozorać wszystkich naprzeciwko to zaczęli biec w ich stronę

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Nokurwa, śmiałem się na głos z głupoty scenarzysty.

 

Serial i tak GOTY żeby nie było.

 

Dokadnie mialem ten sam problem, siedzialem z facepalmem zastanawiajac sie kto to krecil jednoczesnie myslac ze legitnie to wyglada...

Odnośnik do komentarza

No ta scena była tak inteligentna jak fakt, że ledwo żyjący Ollie robił wygibasy na linie i wspinał się na auto (choć parę godzin wcześniej ledwo dreptał po lesie). No ale cudowne lekarstwo.

Za to mnie podobają się ciekawe plotki i spekulacje nt pewnego czarnoskórego sidekicka, czyli Diggle'a. Otóż krążą (nawet wśród aktorów i twórców) ciekawe teorie jakoby John w późniejszym etapie miał stać się 

 

Johnem Stewartem

Arrow-Diggle-Green-Lantern-John-Stewart.

 

 

Wszystko zaczęło się od pierwszego odcinka jak przedstawiono ochroniarza Arrowa. Sam Ramsey co nie co na ten temat powiedział

 

“Is John Diggle John Stewart? I cannot say “yes,” and I cannot say, “no.” I’m serious! I do know that there is serious discussion about whether or not this guy becomes John Stewart. But, I mean, I’ll say this: it is top secret. I’ve asked them and they’re like, “we’re working on some stuff.” If that’s the case, it’s gonna be huge. This is the stuff they want to avoid. I think they don’t want anybody to know yet and they haven’t even told me. But they have told me that they are thinking about it and that they are considering it. But they’re not going to release anything yet. That’s exactly what they told me. Greg Berlanti told me that. Andrew [Kreisberg] and Marc [Guggenheim] have told me that. I haven’t spoken to Geoff Johns about it. But that’s the word from people directly involved in Arrow- that they’re working on something.

“Here’s the truth of it: if I knew, I would tell you I know the answer to that, but I’m not at liberty to tell you that. I would answer like that. I probably wouldn’t tell you anyway, but I would at least tell you that I know. I honestly do not know.”

 

Sam fakt, że rozważają taki scenariusz jest konkretną bombą. Nawet Amell powiedział, że z chęcią by zobaczył Green Lanterna na małym ekranie.

Odnośnik do komentarza

No spoko teoria, ale pomyślcie jaki budżet by oni musieli na to uciułać.

Przecież podstawą działań Lanterna jest nonstop tworzenie różnych zielonych przedmiotów na pomocą pierścienia oraz LATANIE.

Więc jeżeli mają zrobić jakąś okrojoną wersję z okazjonalnym użyciem mocy raz na 5 odcinków, żeby na resztę kasy zostało, to ja podziękuję już teraz i niech pozostanie tylko murzynem przydupasem.

 

PS. Farmer- najpierw spoilerujesz obrazek a potem dajesz w cytacie John Stewart :pawel:

 

Guernica- Może i masz rację, ale mi chodziło o 

 

batman-robin.jpg

 

Ps. niedługo odświeżam :s159:

Odnośnik do komentarza

Tak zwróciłem, tylko zapomniałem napisać.

Otóż moja teoria jest taka, że Maseo jednak wykąpał Olliego w Jamie Łazarza tylko zrobili to offscreen.

Pewnie niezłym zwrotem akcji pod koniec  sezonu będzie, gdy Ollie się pokapuje, że coś nie tak było i dowie się o tym.

Zresztą Maseo 2 odcinki temu powiedział "powróciłeś do żywych" i sądzę, że miał na myśli dosłownie.

 

No sorry, ale został pocięty, przejebany mieczem na wylot i na koniec zrzucony pewnie ze sto metrów w dół.

Nie kupuję bajki o mrozie konserwującym ciało i herbatce z penicyliną i ziółkami.

Odnośnik do komentarza

Tu sprawa nie jest taka prosta. W końcu trwa walka z Marvelem o widzów. DC i Geoff Johns muszą teraz utrzymać pozycję lidera na małym ekranie (bo fazowy plan Marvela skutecznie zawojował kinem) zwłaszcza, że konkurencja nie śpi i swoje też chce zgarnąć. S.H.I.E.L.D. to dopiero początek. Agent Carter ma bardzo dobry start zaś Daredevil już zapowiada się dobrze, a na horyzoncie Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist. Choć to są dopiero "próby jądrowe" spowodowane zapewne wpadką pierwszej polowy 1 sezonu Agentów Tarczy. Gdzie tam słychać plotki o X-Menach na małym ekranie więc przez najbliższe lata sporo tego będzie.

W przypadku DC start był lepszy bo mieli już za sobą dobre Smallville, a Arrow szybko zyskał grono fanów. To pozwoliło na start Flashowi, Gotham i Constantine'a, a dobra oglądalność trzech pierwszych pozwoliła utrzymać się na wodzie adaptacji Hellblazera (przynajmniej na razie) i dała zielone światło dla dość ryzykownego pomysłu o przygodach Ostatniej Córy Kryptonu, która jak wszystko pójdzie pomyślnie, zadebiutuje pewno jesienią.

Jednak wszystko zależy od kasy i oglądalności. Kalel dobrze prawi. Flash zżera sporo kasy na efekty ale to konieczność bo efekty rodem ze Smallville dziś by się nie sprawdziły. 

Niestety sporo zależy też od stacji. Gdyby Constantine był puszczany na FOX to już dawno wyleciałby z programu. Na razie się trzyma choć nie wiadomo czy będzie drugi sezon. NBC podało listę seriali, które dostaną kontynuację na przyszły sezon i niestety nie ma tam Constantine'a ale chodzą plotki jakoby serial miał się przenieś na SyFy (które należy do NBC) pod nazwą Hellblazer. Zobaczymy co z tego będzie.

Kasa, oglądalność, kasa, oglądalność... to są decydujące aspekty dla być albo nie być dla seriali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...