Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

I znowu kozak odcinek.

 

 

- Thea ubiera kostium

- Ollie jeżeli nie trolluje, no to sobie ładnie u reszty przejebał zostając Wareeth Al Ghulem

- będzie miał piękną żonę Nyssę <3

 

 

 

No pięknie zamieszali, i tylko na Felicity wiecznie płaczącej już zdzierżyć nie mogę, niech zginie albo przestanie rozpaczać i się mazać.

Odnośnik do komentarza

"Znowu kozak odcinek"? Już tak przeginają z patosem, że moja dziewczyna, jak ze mną ogląda, to średnio co 5 minut parska śmiechem. Ja jestem fanem komiksów, to trochę łatwiej mi to przetrawić, ale już coraz trudniej jest mi się tym jarać. No i te ciągłe niespodziewane zwroty akcji, nagłe śmierci i powroty zza grobu, no po prostu za dużo tego, brak jakiejkolwiek spójności i konsekwentności fabuły. W ciągu trzech odcinków na niby zginął Roy, Thea i Diggle.  :reggie:

Może to Daredevil zbyt wysoko podniósł poprzeczkę, ale nawet Flash jest już miliard razy lepszy od Arrowa.

Odnośnik do komentarza

 

 

No pięknie zamieszali, i tylko na Felicity wiecznie płaczącej już zdzierżyć nie mogę, niech zginie albo przestanie rozpaczać i się mazać.

Mnie za to wkurza sytuacja z Canary. Jak na pierwszy

"Płacz" to trochę słaby. Ollie tylko skrzywioną minę zrobił. Trzeba dopakować urządzenie.

Strój mi też nie podchodzi. Trochę taki sado-maso. U Sary sporo lepszy. I pokazywała trochę cyca. Wciąż jeśli chodzi o Kanarki: Sara>Laurel. No i spartolony trochę motyw z treningiem u Wildcata. Miał być starym, wkurzonym i zmęczonym bokserem. No i skończył dostając trochę taki randomowy w(pipi)  :reggie:

 

 

Co do zakończenia sezonu to finał ma być tydzień przed finałem Flasha, c'nie? Jakiekolwiek są intencje Al Sah-Hima to wrócił do zabijania więc tu może być różnie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie finał Flasha skasuje tą końcówkę i Oliver zamiast tego od razu weźmie się za stworzenie Green Arrowa z nowym kostiumem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taki żart.

Finał był taki hmm, 7/10.

Ra's coś zbiedział i chyba zapomniał wszystkiego czego się nauczył przez te setki lat.

Za to Thea

jako Red Arrow/Speedy

wyglądała fantastycznie.

 

Tylko, cholera, czy wszyscy tam musieli się stać superherosami?

Nawet Diggle pewnie maskę założy :pechowiec::lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...