Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ehhh no nie do końca. Pierwsza połowa 1 sezonu i prawie cały 3 to męczarnie. Twórcy po porstu nie wiedzieli co chcą zrobić i tyle. W 1szym sezonie zacznij od połowy, potem cały drugi sezon a w 3cim to sam zdecyduj kiedy przestaje się podobać. Do przerwy w środku sezonu(odicnek The Fall) jeszcze to poziom trzyma. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek i ja yebe, gorszych dialogów w serialu to chyba nie słyszałem. Niektóre były tak czerstwe i miernie zagrane, że chyba dzieci w podstawówce lepsze przedstawienia odgrywały. Serio, nie wymagam od takich tasiemców dialogów na poziomie seriali z HBO, no ale (pipi)a, toż to na poziom słabych filmów klasy B wchodziło momentami.

No ale mimo wszystko oglądało się to okej, więc będę kontynuował. 

I tak w ogóle to słyszałem, że Flash i Arrow przeplatają się fabularnie. Jak to rozegrać podczas oglądania, aby wrażenia były jak najlepsze?

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek i ja yebe, gorszych dialogów w serialu to chyba nie słyszałem. Niektóre były tak czerstwe i miernie zagrane, że chyba dzieci w podstawówce lepsze przedstawienia odgrywały. Serio, nie wymagam od takich tasiemców dialogów na poziomie seriali z HBO, no ale (pipi)a, toż to na poziom słabych filmów klasy B wchodziło momentami.

Przykłady?

 

Co do przeplatania z Flashem to po skończeniu drugiego sezonu zaczynasz Flasha na przemian z Arrowem, przy chyba 15 odcinku zmiana, najpierw Arrow potem Flash na przemian. Tak jak wychodziły.

Mi się Arrow bardzo podobał.

Odnośnik do komentarza

co sie stalo z ryjem laurel w 2 sezonie?

jest jakis... inny 

cos ze szczęką sie zyebalo

A co do samego serialu - jest ok. Główny wątek i odcinki na nim skupione są dobre i trzymają w napięciu, tak samo flashbacki. Reszta, czyli cotygodniowe wykreślanie kogoś z listy raczej meh większosć czasu. Finał sezonu na duży +. Bałem się że ktoś zignie heroiczną śmiercią ratując Glades, ale na szczęście scenarzyści wybrali ciekawszą opcję. 

Czy 3 sezon jest słabszy od 1?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...