Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżam się do 3 sezonu, więc mam pytanie.
Znalazłem liste z kolejnością oglądania Arrowa i Flasha, gdzie ogląda się na zmianę z paroma wyjątkami.
Niemniej wolałbym obejrzeć najpierw całego arrowa, a potem flasha. Dużo stracę lub zaspoileruję sobie z Flasha, jeśli tak zrobię?
Czy te seriale mocno się przeplatają, mają wspólnych antagonistów etc, czy to po prostu okazyjne spotkania?

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Zbliżam się do 3 sezonu, więc mam pytanie.

Znalazłem liste z kolejnością oglądania Arrowa i Flasha, gdzie ogląda się na zmianę z paroma wyjątkami.

Niemniej wolałbym obejrzeć najpierw całego arrowa, a potem flasha. Dużo stracę lub zaspoileruję sobie z Flasha, jeśli tak zrobię?

Czy te seriale mocno się przeplatają, mają wspólnych antagonistów etc, czy to po prostu okazyjne spotkania?

 

Przeplatają się, ale fabuła drugiego nie jest szczegółowo omawiana w pierwszym i na odwrót, ale jeden bohater mówi drugiemu z kim ma problem i to będzie duży spoiler.
Jest jeden konkretny team-up, gdzie siłą rzeczy antagoniści są wspólni, ale to tylko dwa odcinki.
Oprócz jeszcze parę, gdzie tylko pojedyńczy albo po parę osób się 'crossoveruje'.
 
Jak już musisz najpierw Arrow, to tak, ale gdzieś do 14-15 odcinka, potem nadrób resztę Flasha i oglądaj jak Pani Bozia przykazała.
 
Edit. pierdolicie pany, trailer super :banderas:
 
Constantine :banderas:
 
I TEN goty aktor jako Damien Darkh :banderas:
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Speedy z szaleństwem w oczach  :twisted: I tak jak przypuszczałem przechrzczą miasto ku pamięci

Palmera.

Podejrzewam też, że zostawił

testament

albo dla Felicity albo dla Ollie'ego. Tak czy siak wyjaśniałoby fundusze na nową Arrow Cave.

Anarky zapowiada się na dłuższą obecność niż tylko jeden odcinek. Tak samo jak afro-okularnik.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem 3 sezon. Bieda w chvj w porównaniu do 2, gdzie slade siał taki rozpjerdol, że aż robiłem pod siebie. Ra's zapowiadał się na kolejnego mocarnego zawodnika, ale skończyło się na marnym pierdnięciu. W 2 sezonie Laurel zaczęła mnie w(pipi)iać, w tym dołączyła do niej Felicity, która jest nie do zniesienia ze swoimi płaczami. Do tego fashbacki były max (pipi)ove w porównaniu do tych z wyspy. Mocny zawód, bo jednak hajp na LoA to budowany był od dawna, więc rozczarowanie boli tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Jedyne co mnie ciekawi to ostatnia scenka.

 

6 miesięcy póżniej, stawiam że to grób... Felicity

 

No raczej nie inaczej. Podejrzewałem to już od 3 sezonu. W sumie głupia sprawa bo twórcy zaspoilerowali prawdopodobnie półfinał przed zimową przerwą. Choć może LoT "nagnie" trochę linię czasową jak to zrobi z Sarą.

Co do samego odcinka to był... dziwny. Może za dużo rzeczy chcą wrzucić. Pierwszy odcinek, a miasto już jest na krawędzi, władze miasta skreśleni z listy mieszkańców, Thea "szaleje", Laurel dostaje manto ...znowu, Magneto... tfu... Diggle obrażony na cały świat. Trochę chaotyczne to wszystko. Za to Darhk wypada świetnie. I nikt nie zauważył easter eggów?

Facet w kurtce pilota z nazwiskiem Jordan, Kord Ind., Coast City... sporo tego.

 

Flashbacki znów wracają na wyspę i mam nadzieję, że to dobry omen.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Drugi odcinek dosyć ciekawy. Zastanawiam się czy

Czy lazarus pit może działać pół roku po śmierci ? Czy to nie za późno

  . Podoba mi się bad guy wprowadzony w tym odcinku nie znam komiksów ale w grze o batmanie go widziałem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...