Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem po crossoverach no i jest przaśnie. Ciut lepiej wypadła wizyta Arrowa z Central City ale to w Starling City był lepszy vilian. Kapitan Boomerang świetnie obsadzony. Co ciekawe coraz więcej aktorów z Spartacusa znalazło swoje miejsce w Arrow. Liczę na nowych członków bo jeszcze kilku świetnych aktorów grało (i umierało) na piaskach areny. 

Sama walka Ollie vs Barry to był konkret. Zaś Diggle pokazał się od fajnej, komediowej roli. Sam crossover spełnił swoją rolę podciągając oglądalność. No i jeszcze sprawa z laską w kawiarni. Gdy w zeszłym sezonie z flashbacków napomknęli o niej można było to uznać za easter egg ale teraz to chyba nie ma wątpliwości, że za kilka sezonów zobaczymy

Connora, który teraz ma ok 8 lat.

 

Odnośnik do komentarza

Crossovery wyszły im ekstra. Naprawdę cieszy mnie postęp jaki dokonuje się w tej relacji. 

 

Co do tej panny to na początku zastanawiałem się kim ona jest. Jak sobie przypomniałem to już wiedziałem że ten fakt będzie w przyszłości wyeksponowany. Dlaczego od początku sezonu nie może być tak ciekawie ? Od sprawy Canary same smuty. 

Odnośnik do komentarza

Tak, zgadzam się z panami powyżej, że Anna Hopkins to świetna laska

 

anna-hopkins-landscape.jpg

 

:sexkonik:

 

A oba odcinki im wyszły bardzo dobrze. Całe to uniwersum (plus jeszcze jest możliwość, że Supergirl będzie połączone w całość z Arrowem i The Flash) ma ogromny potencjał, i fajnie że już z tego korzystają.

Odnośnik do komentarza

Patrzę sobie na odcinek, fajnie... dochodzi do walki na szczycie i nagle j*b!

joaquin-phoenix-shock-signs.gif

...i napisy końcowe...

 

 

A tak serio to wygląda to jakby chcieli na szybko pokazać spotkanie Arrowa z Ra's al Ghul'em przez co zapalnik w postaci siostry Ollie'ego wypadł blado i nie spójnie. Ale mimo wszystko ok. Ra's mógłby być bardziej ucharakteryzowany (brakuje mi tej jego brody). Mam też nadzieję, że Merlin nie zginie szybko bo to fajna postać jest. 

Masorz nie wiem jak ty ale ja jestem usatysfakcjonowany. Sam "Głowa Demona" wspomniał, że

od 67 lat nikt go nie wyzwał czym potwierdził, że jest długowieczny, a więc praktycznie pewne jest, że ma dostęp do Jamy Łazarza. Zresztą Olivera muszą jakoś uratować, a przy tej ranie chyba tylko kąpiel w Lazarus Pit może go ocalić.

 

 

Ray wyskoczył z tym O.M.A.C :D Już myślałem, że powie, że pracuje jeszcze nad Brother Eye. Mam nadzieję, że szybko wskoczy w uniform Atoma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...