Skocz do zawartości

Arrow - 2012 - The CW


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja cieszę się, że wreszcie poruszyli relacje Quentina z Oliverem. To jak Ollie widzi poniekąd swojego ojca w detektywie.

Oneliery z 4 odcinka również dobre. Tylko wyspa znowu wieje kupą. 4 odcinki, a tam dalej nic się nie dzieje.

Motyw z

Sarą rozwiąże się tak jak się spodziewałem. Z Lasarus Pit'a wraca ciało ale nie dusza. A kto zna się najlepiej na duszach jak nie John Constantine?

 

Matt-Ryan-and-Steven-Amell-in-Arrow-Seas

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Cholera, ciągle nie mogę odżałować kasacji Constantine.

Może gdyby serial wyszedł parę lat wcześniej, kiedy jeszcze nie było takiego natłoku seriali z gatunku supernatural?

W każdym bądź razie zapowiada się ekstra odcinek.

I mam nadzieję, że nie będzie to tylko jednorazowa wizyta.

Odnośnik do komentarza

Miał swoje wady ale jaki serial z tego gatunku nie miał problemów na starcie? Główny aktor doskonale obsadzony, pomagierzy nie byli też do końca jednowymiarowi, a Papa Midnite mógłby zostać solidnym dobrym/złym serialu ja w przypadku Crowley'a. Dodaj do tego takie smaczki jak Spectre czy Felix Faust i jest ciekawie. Moim zdaniem za szybko odpuścili. Sam twórca serialowego Constantine powiedział, że wszystko potoczyłoby się inaczej gdyby poszli z pomysłem do innej stacji.

Odnośnik do komentarza

Cóż za absolutnie fantastyczny i cudowny odcinek :banderas:

 

 

 

Wczoraj we Flashu dowiedzieliśmy się, że Snow nie jest metahumanką natomiast dzisiaj, że Oliver ma 'pure heart'.

Z Darhkiem szykuje się przegruba intryga, chociaż tak naprawdę nie wiadomo o co mu chodzi i jaki ma biznes do Star City.

 

Gwoździem odcinka bezsprzecznie jest GENIALNY gościnny występ Constantine'a (plus ta muzyczka z jego serialu) oraz cały przeprowadzony przez niego rytuał odzyskania duszy Sary.

Sceny na wyspie także bardzo fajne i teraz już wiemy skąd się wziął tatuaż Queena. 

Na tej wyspie jeszcze sporo się wydarzy, skoro zostało oficjalnie potwierdzone, że czyhają tam jakieś inne tajemne moce.

 

 

 

Cholender, daję 9+ dla odcinka i ponownie, jeżeli niczego nie zwalą to będzie może i nawet najlepszy sezon.

Odnośnik do komentarza

Też gorąco liczę na więcej Constantine'a. Do Flasha mogą wrzucić motyw Spectre, a jego śladem podąża John. I tak naszła mnie refleksja. Jak nie wyjdzie z filmową Justice League Dark zawsze można zrobić serialową wersję. Konstantyna już mają. W tym sezonie pojawi się Zatanna więc jeszcze Swamp Thing, Dead Man i reszta i coś pomyśleć. Ale jeszcze daleko do tego. 

Odzyskali

Sarę

, jeszcze

Ray'a

muszą wyciągnąć, a w najbliższych odcinkach Hawkman oraz Vandal Savage i zaczynamy LoT  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ale jest

mama Felicity

 

boobies!  :rose:

Lekki ton sezonu zdecydowanie na plus dla serialu. Czekam aż Green Arrow zacznie rzucać dwuznacznymi żartami

Jedyne co mnie gryzie to

Kanarki.

Jakby tak dało się... zamienić laski... ech... nawet

Sara

lepiej wygląda w swoim stroju, nie to co sado-maso-coś od Laurel. Może jeszcze zobaczymy

Sarę

za tydzień skoro wybiera się do Central City

A właśnie, Laurel nie dostała w(pipi) w odcinku  :notbad:

Odnośnik do komentarza

W 12 odcinku pojawi się ciekawy viliain, a mianowicie Calculator. A wcieli się w niego Tom Amandes

Arrow-Casts-Tom-Amandes-as-Calculator.jp

Po aktorze można sądzić, że zostanie zaprezentowana współczesna wersja Calculatora (a nie ta w kombinezonie z liczydłem na klacie).

Postać będzie powiązana z powrotem

Roy'a Harpera

do Star City. Nie wiadomo czy na stałe. Ale biorąc pod uwagę cliffhanger z pierwszego odcinka podejrzewam, że

zginie Thea. Ona albo Felicity. Innej opcji nie widzę. I to będzie permanentna śmierć. A Roy prędzej czy później wróci na stałe

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Ja wszystko zdzierżę wiem że poziom kiczu musi być zachowany bo to na podstawie komiksu ale te flash backi.... Tak kiczowatej, nierealistycznej scenografii i gry aktorskiej jeszcze nie widziałem. Ja (pipi)e to wyglądało jakby im nawet nie zależało. Troszkę jak ta turecka telenowela co na tvp leci/leciała :D 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...