Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Oglądaliście Agent Carter?

 

Spodziewałem się praktycznie kopii Agents of SHIELD z kostiumami i scenografią z lat 40., a okazało się, że stylistyka i ogólny nastrój jest zgoła odmienny. Podoba mi się, fajna zabawa konwencją, Hayley Atwell ma wystarczająco dużo charyzmy, żeby pociągnąć rolę pierwszoplanową, cieszy też Eli Thompson jako szef SSR. No i poza samym początkiem nawiązania do MCU są dość subtelnie wyważone.                    

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęli bardzo fajnie z końcowym motywem First Avengera. Obowiązkowo kilku z Howling Commandos musi się pojawić. Ogólnie to liczę, że ładnie zbudują wątek powstawania S.H.I.E.L.D. Za dużo odcinków nie będzie więc muszą je na maksa wykorzystać.

Ten doktorek (co badał resztki bomby) to miał dziwnie znajomo brzmiące nazwisko. Ktoś z uniwersum?

 

EDIT: Sobie przypomniało. Motyw z najsłabszego z Iron Manów to wypadło z głowy. Ruskie tak mają.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Sprawa ze Skye się wyjaśniła ale wciąż tajemnicą jest w co zamieniła się Raina. Nowy art od Dell'Otto rzuca pewne światło na tę kwestię

 

agents-shield-midseason-premire-poster.j

 

 

Sprawa ze Skye się wyjaśniła ale wciąż tajemnicą jest w co zamieniła się Raina. Nowy art od Dell'Otto rzuca pewne światło na tę kwestię

 

agents-shield-midseason-premire-poster.j

 

 

jest w uniwersum marvela postać o imieniu raina:

 

Earth-616_Raina.png

no i pewnie coś takiego dostaniemy tylko zamiast pochodzić z savage land zrobili z niej inhumana.

Odnośnik do komentarza

Jak tam oceniacie pierwszy sezon Agent Carter? Jak dla mnie to było średnio. Pierwsze dwa i dwa ostatnie bardzo dobre plus fajny odcinek z Howling Commando ale reszta słabo. Przeciwnik w postaci Leviatana też jakoś mnie nie przekonał. Taka biedna wersja Hydry. Sam stary ma trochę przegiętą ma umiejętność wpływania na ludzi. Chociaż laska z programu Black Widow na plus.

No i ostatnia scena z dr Zola

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...