Skocz do zawartości

Agents Of S.H.I.E.L.D - 2013 - Joss Whedon - ABC


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 640
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten serial zrobił tak wyku.rwisty progres, że aż mnie skręca, jak sobie pomyślę, że wiele osób wciąż myśli, że jest słabszy od Arrowa. Za(pipi)isty odcinek, działo się naprawdę dużo, a jednocześnie było momentami całkiem emocjonalnie, Raina daje radę, świetna akcja Coulsona z Hydrą - myślę, że powoli będą nas przygotowywać do Age of Ultron, w którym Von Strucker odegra znaczącą rolę. No i efekty specjalne też zdecydowanie się poprawiły, teraz AoS jest dokładnie tym, na co liczyłem, kiedy go zapowiedziano.

Odnośnik do komentarza

Co do tego, że Agenci dopiero teraz nabierają rumieńców to pełna zgoda. Ale ostatni odcinek jakiegoś mega kopa nie miał, był zaskakująco spokojny po takiej przerwie. Jedynie akcja z Hydrą się wybiła. No i teleporter :)

 

edit: No nie, to zwracam honor ;) Po Walking Dead to nawet Klan może być fascynujący ;)

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

mockingbird i murzyn to pewnie wtyczki talbota. ten odcinek przypomniał mi jak bardzo przez dwa filmy zmarnowano zarówno sif jak i warrior's three. potencjał dają postacie na zaje.bisty supporting cast dla odinsona co alexander potwierdza w shield, a jak na razie zostali sprowadzeni do byle jakich placeholderów.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W weekend skończyłem oglądać 1 sezon i tak jak większość tu pisała rozkręca się w drugiej połowie, w dobrą stronę,. Oczywiście mam zamiar obejrzeć też 2gi, ale mam pytanie (proszę wskazać najbliższą prawdzie odpowiedź):

 

Sezon 2gi:

A) powinienem nadgonić jak najszybciej bo, będzie powiązany (co najmniej w takim stopniu jak 1szy i "Zimowy żołnierz") ze zbliżająca się premierą Avengers.

B) mogę spokojnie zobaczyć po przerwie np na Agentkę Carter.

C) powinienem zacząć oglądać po obejrzeniu pani Carter bo są bezpośrednie nawiązania/powiązania w drugim sezonie Agentów.

 

 

ps. gościnny występ Jasnowidza z pierwszego sezonu na forum:

 

 

 

Coulsona na moje sklonowali i wyczyścili mu pamięć żeby nie miał jazd, że zginął a żyje. Serial po pierwszym odcinku słaby z morałami jak z Pani domu. Mogliby to puszczać we wtorki o 20:00 na TVP1.

 

 

Odnośnik do komentarza

trudno powiedzieć. istnieje prawdopodobieństwo. że wątki z kwietniowych odcinków będą wiązać się bezpośrednio z pierwszym aktem AoU, a potem dodatkowo film wpłynie na serial.

 

ok, a powiązania Agentki z Agentami? są jakieś wątki z 1szego sezonu Carter kontynuowane/rozwinięte w 2gim sezonie Agentów czy w ogóle osobne story? (nie licząc jakiś tak pewnie drobnych smaczków czy też Hydry)

Odnośnik do komentarza

 

trudno powiedzieć. istnieje prawdopodobieństwo. że wątki z kwietniowych odcinków będą wiązać się bezpośrednio z pierwszym aktem AoU, a potem dodatkowo film wpłynie na serial.

 

ok, a powiązania Agentki z Agentami? są jakieś wątki z 1szego sezonu Carter kontynuowane/rozwinięte w 2gim sezonie Agentów czy w ogóle osobne story? (nie licząc jakiś tak pewnie drobnych smaczków czy też Hydry)

 

 

Jest parę nawiązań ale są raczej subtelne.

Najpierw Agenci i to jak najszybciej, tak jak koledzy Hejas i Tekson piszą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no wiadomo, że podwaliny pod civil war już są w serialu kładzione. do tej pory myślałem, że filmowa wersja będzie znacznie odbiegać od komiksowej, ale teraz jestem prawie pewien, że ten index wyewoluuje w jakąś formę superhero registration act. możliwe też, że katalizator wydarzeń czyli jakiś nieszczęśliwy wypadek z kimś z supermocami w roli głównej z masowymi ofiarami cywilnymi wydarzy się na antenie abc, a w filmie będzie tylko wspomniany.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...