Jump to content

Dragon Quest VII 3DS


Guest ragus

Recommended Posts

Guest ragus

Plotka o remake'u siódmej odsłony popularnej serii jRPG się potwierdziła. Dragon Quest VII zagości na 3DS'ie. Premiera w lutym 2013.

 

Oczywiście w Japonii. My sobie jeszcze poczekamy.

 

15x79ki.jpg

Link to comment

O kurde!!! Info tygodnia!!! Na PSXie spędziłem z tym tytułem około 250 godzin. To był mój debiut w świecie DQ i muszę przyznać, że dzięki tej grze zrozumiałem fenomen serii. Na screenach widać, że oprawa może zostać odświeżona, jestem strasznie ciekawy jak to ostatecznie wyjdzie w praniu. Gdybym miał 3DSa, jarałbym się jeszcze bardziej...

Link to comment

To zależy czego oczekujesz. DQIX skupia się bardziej na podróżowaniu po świecie i gameplayu (jest naprawdę sporo do roboty), fabułę zepchnięto na dalszy plan. Jak dla mnie zachowuje ducha serii, ale są ludzie, którzy wolą jednak stare podejście.

 

DQVII to natomiast gigantyczna gra z fabułą na ok. 100 godzin. Bardziej w tym stylu jest wg mnie trylogia Zenithia (DQIV-VI), ale zanim siódemka" wyjdzie w EU, a przypuszczam, że w końcu wyjdzie, możesz spróbować czegoś innego. Przestrzegam tylko, że fabuły w DQ to takie uniwersalne historie i generalnie bardziej chodzi tu o radochę z podróżowania niż główkowanie nad kolejnymi zwrotami akcji. : )

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

http://www.siliconera.com/2013/02/07/dragon-quest-vii-records-your-progress-and-reminds-you-where-to-go/

 

 

Tutaj są właśnie opisane te "uproszczenia" i z tego co wyczytałem już wcześniej to poziom trudności gry względem pierwowzoru nie będzie zmieniony, jedynie chodzi o możliwość sprawdzenia co wydarzyło się w głównej linii fabularnej i gdzie ew. mamy podążać następnie. Kolejną zmianą ma być możliwość ponownego odczytania ostatnio zdobytej wskazówki dot. "Stone Shard'ów". Dla pewności polecam przeczytać dokładnie co i jak w owym linku.

 

Osobiście jako iż nigdy nie dane było mi grać w DQVII takie poprawki są jak najbardziej na miejscu, nie raz zdarzyły mi się sytuacje iż z przyczyn osobistych nie miałem możliwości pogrania w tytuł nawet przez miesiąc, tak więc takie swoiste dzienniki opisujące co już się zdarzyło i gdzie ew. mamy iść są fajną opcją. 

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.