Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wczoraj dorwalem sie do H4 i odrazu ruszylem na multi. Wystraszylem sie tych narzekan na lagi ale pogralem lacznie okolo 5h i jak narazie broblemow brak. To, ze mnie wywalilo z gry z powodu problemow z siecia wynikajacych z mojej strony pomine. W kazdym razie jezeli chodzi o samo multi to jest bardzo miodne. Przed H4 pogralem po sieci troche w H3 i Reach ale nigdy jakims wymiataczem nie bylem. Zdziwilo mnie to z jaka latwoscia mozna wygrac niektore tryby (przykladowo King of Hill o ile sie nie myle). Awansuje sie szybko i dosc latwo. Tak dobrze bawilem sie online tylko przy GoW3. Kampanie odkladam na pozniej, az sie troche nasyce multi.

 

Zaliczylem tez dla obadania jedna misje Spartan Ops ale chyba zostawie sobie reszte jak skoncze kampanie. Wracam do grania.

Odnośnik do komentarza

 

Jest i max level w końcu

 

Czekaj, czekaj... zaraz dołączę do Ciebie ja jak i cała reszta graczy H4. Jak to bzdurnie wymyślili Te specjalizacje wpadają za szybko. W Reachu to się czekało i czekało aż się każdy pasek przesunie. Teraz to sobie jedzie z lewa na prawo raz dwa. No ale w Codzie też tak szybko jedzie przecież. Tylko tam są jeszcze te prestiże a tu jest na razie meta(!).

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Dopiero po paru godzinach grania w multi zorientowalem sie, ze jest cos takiego jak sprint. Jakos nie moge sie przyzwyczaic do jego uzywania - spowalnia celowanie (no i boli mnie od naciskania kciuk). Ze wszystkich dostepnych trybow najbardziej mi na ten moment podchodzi SWAT - szkoda tylko, ze nie za duzo ludzi w to gra.

Odnośnik do komentarza

Dopiero po paru godzinach grania w multi zorientowalem sie, ze jest cos takiego jak sprint. Jakos nie moge sie przyzwyczaic do jego uzywania - spowalnia celowanie (no i boli mnie od naciskania kciuk). Ze wszystkich dostepnych trybow najbardziej mi na ten moment podchodzi SWAT - szkoda tylko, ze nie za duzo ludzi w to gra.

ta, też znałem ból kciuka, również gram na fish sticku. Jest na to sposób - dużo grać, po 3 miesiącach skóra na lewym kciuku mi się utwardziła i teraz zero bólu ;] A co do sprintu, dobry jest jak się ucieka , do szarżowania "na jana" już gorzej bo faktycznie jest się o strzał do tyłu w momencie kiedy kończąc sprint przeciwnik już strzela do Ciebie. Kiedyś sprintu nie było i było dobrze..

Odnośnik do komentarza

Gdy ktoś narzeka na lagi w większości przypadków to wina jego neta. Nieraz miałem taką sytuacje, że krzyczy "LAGI!" a ledwo go słychać tak tnie.

 

Jak komuś laguje niech sobie wpisze na kompie w wierszu poleceń: "ping google.pl -t" ,jeśli ping jest ładny cały czas <50ms to wtedy można się czepiać gry albo hosta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mapy miodzio, ale Infinity Rumble to jest goowno na miarę Regicide jak nie gorzej. Każdy co chwila ma broń zrzuconą z kosmosu, jeden wielki clusterfuck szczególnie na Skyline gdzie za każdym rogiem czai się typ z shotgunem albo SAWem, większość śmierci właśnie jest spowodowana power weaponami.

 

Rumble Pro oczywiście spoko, ale tryb jest sporo radziej wybierany przez burgerów (bo biedaki muszą aczika za SAWa nabić).

 

No i czemu się ludzie upierają na Skyline nie rozumiem, przecież Monolith w chooj lepszy :/

 

nagrałem troche gameplaya.

 

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mapy miodzio, ale Infinity Rumble to jest goowno na miarę Regicide jak nie gorzej. Każdy co chwila ma broń zrzuconą z kosmosu, jeden wielki clusterfuck szczególnie na Skyline gdzie za każdym rogiem czai się typ z shotgunem albo SAWem, większość śmierci właśnie jest spowodowana power weaponami.

 

Rumble Pro oczywiście spoko, ale tryb jest sporo radziej wybierany przez burgerów (bo biedaki muszą aczika za SAWa nabić).

 

No i czemu się ludzie upierają na Skyline nie rozumiem, przecież Monolith w chooj lepszy :/

 

nagrałem troche gameplaya.

 

 

Good stuff, szczegolnie z Beama! Zdziwilo mnie, ze w 7 minucie wolales dokonczyc niepewny do zdobycia kill niz sprobowac wziac nowa rakiete :) Ciekawie wyglada gameplay z LR na tej mapie i chyba zaczne wiecej tej broni uzywac w MM! Pierwszego map packa nawet nie kupilem, ale Majestic  jest w 100% warty $10, IMO.

Odnośnik do komentarza

Gdy ktoś narzeka na lagi w większości przypadków to wina jego neta. Nieraz miałem taką sytuacje, że krzyczy "LAGI!" a ledwo go słychać tak tnie.

 

Jak komuś laguje niech sobie wpisze na kompie w wierszu poleceń: "ping google.pl -t" ,jeśli ping jest ładny cały czas <50ms to wtedy można się czepiać gry albo hosta.

55952566

 

I niestety się trafiają;/

Odnośnik do komentarza

 

Gdy ktoś narzeka na lagi w większości przypadków to wina jego neta. Nieraz miałem taką sytuacje, że krzyczy "LAGI!" a ledwo go słychać tak tnie.

 

Jak komuś laguje niech sobie wpisze na kompie w wierszu poleceń: "ping google.pl -t" ,jeśli ping jest ładny cały czas <50ms to wtedy można się czepiać gry albo hosta.

 

 

I niestety się trafiają;/

 

 

tpsa ;P teraz masz fajnie za chwilę pingi po 200 ms

 

a na poważnie to wiadomo że wina może być hosta, ale ja na swojej 10 (neostrada) mam lagi dość rzadko

Odnośnik do komentarza

 

 

Zdziwilo mnie, ze w 7 minucie wolales dokonczyc niepewny do zdobycia kill niz sprobowac wziac nowa rakiete

 

Rakietę ktoś już wziął jak po nią biegłem - znacznik zniknął.

 

No tak, widac to w ostatniej chwili. Jednak wciaz jest troche czasu zeby zaryzykowac i gdyby on sprintowal w Twoja strone mapy to moze granaty by go oslabily. Ja lubie ryzykowac, ale nieraz z tym przesadzam ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...