Skocz do zawartości

HALO 4 - MULTIPLAYER


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mecz na Abandon i pierwsze trzy śmiercie padły z SAWa.

 

Już chciałem wbijać na forum stawiać pomniki RIP Halo, ale w końcu odblokowałem BR i Carbine'a i odpłynąłem <333333333333333333

 

Kod sieciowy, responsywność przycisków i gałek, feeling strzelania i poruszania się jeszcze lepszy jak w Reach, a już tam byłem tym zachwycony.

 

Co prawda nie zgadzam się z patentami w Infinity Slayer jak np. randomowe dropy gdzie raz jest needler raz miecz świetlny (jego w ogóle nie powinno być) i nie wiem od czego to zależy oraz te randomowe global dropy, ale gra się i tak MEGA.

 

Dla porównania tuż przed odpaleniem Halo 4 pograłem w Reacha troszkę, nabiłem akurat rzucone challenge i sorry, ale ile razy mnie podku.rwił bloom w DMRze i armor lock to głowa mała :D

 

Moim zdaniem armor abilities powinny być niedostępne z początku, a właśnie wrzucane do Ordnance zamiast tych lepszych broni - byłoby sporo fajniej.

 

No ale jest slayer pro więc nie wnikam, byleby playlist było dużo a będzie kolejny multi na parenaście miesięcy.

 

Aha no i mapy oczywiście bez porównania do Reach, chociaż i tak nie miałem do nich takiego hejtu jak niektórzy, Zealot do tej pory jest kozak <3

 

Za to pierwszy mecz na Haven 32-8 i już ją lubie :D Ta mapa jest lepsza niż cokolwiek z Reacha, gra się mi bardzo podobnie jak na Guardianie z H3.

 

Mój mecz

 

Odnośnik do komentarza

Ja używam bumper jumper jak zawsze, co prawda wtedy armor abilities pokroju Jetpacka czy Hardlight nie da rady za bardzo używać, ale akurat na te mam wyje.bane.

 

@mazzeo - podobno BRa strasznie słaba jest i podobno nie ma szans w starciu z DMRką, nie odczułeś tego ?

 

 

Na tą chwilę nie. W BTB jeszcze nie grałem więc nie wiem jak tam, ale BRką już ostro kosiłem fredów z DMR na Abandon.

 

uwaga, hologram teraz się przyda BARDZO :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=GM82Lv0FU50&feature=g-u-u

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

BR'a jest świetna, da się nią sporo ugrać. Nie prawdą jest, że DMR ma jakąś znaczącą przewagę (jedynie na naprawdę duże dystanse). Tak naprawdę bronią, która mocno mnie zaskoczyła jest Mag - w końcu ma dobrą moc.

Nie ma jeszcze żadnych przegiętych motywów, wszystko wydaje się być w miarę dobrze zbalansowane. Ale dajny burgerom miesiąc, zaraz znajdą jakąś taniochę.

Dropy nie są randomowe. Po prostu bronie mają teraz kilka spawnpointów, na których pojawiają się w określonym momencie.

Odnośnik do komentarza

Dwa mecze na multi i się czuje jakbym ciął nożem ciepłą kostkę masła, coś pięknego! Saw cudny, snajpa w końcu pozwala mi trafiać ( jakaś taka przyjaźniejsza jest ) i nawet DMR mnie nie denerwuje i jest skuteczny, a myślałem, że po Reach będę wymiotował nią a tu proszę. Za to nie mogę jeszcze się z wyczekiwaną BRka zaprzyjaźnić, zbierałem ją po kimś na razie i niewiele nią sensownie postrzelałem. Ale ogólnie MOC! Jak wskoczyłem na Heaven to miałem wrażenie, że tyle razy już tu byłem hehe ( przez filmiki wszelkie :)

Odnośnik do komentarza

Gdzie w tym poyebanym jak lato z radiem interfejsie gry zobaczę ogólną liczbę osób online? Na neogafie pisali o tym w kontekście 12 tysięcy osób online już wczoraj, ale ja nie mogę znaleźć tego nigdzie.

 

Ciekaw jestem ile dziś wieczorem ludzi będzie.

Odnośnik do komentarza

Gdzie w tym poyebanym jak lato z radiem interfejsie gry zobaczę ogólną liczbę osób online? Na neogafie pisali o tym w kontekście 12 tysięcy osób online już wczoraj, ale ja nie mogę znaleźć tego nigdzie.

 

Ciekaw jestem ile dziś wieczorem ludzi będzie.

 

Mimo informacji o niedziałających serwerach wyświetla w Lobby przy kazdym trybie liczbe graczy - aktualnie najwi ecej pokazuje mi przy Ininity Slayer = 17830

Edytowane przez popeqPL
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, mimo tego że sporo w tej części CoDa (głównie w Infinity Slayer) to czuć w tej grze następce Halo3. Strzela się świetnie i chce się grać, nawet nie udało mi się włączyć kampanii :P Niestety serwery klękają i są problemy z pograniem, na początku zagrałem kilka meczy i wszystko było w porządku, ale teraz już od ok. 30 min wyświetla się komunikat o problemie z serwerami i nie mogę do nikogo dołączyć, ani znaleźć meczu. To samo było przy premierze H:R, więc wszyscy którzy boją się, że takie problemy będą już zawsze mogą być spokojni, zapewne w ciągu kilku dni wszystko będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...