Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś zbieg okoliczności, ale właśnie jakieś pół godziny temu zamulając w pracy przeczytałem tekst Moniki o Gromie i mi się spodobał. Dla mnie rybcia. Nic więcej nie napiszę, bo jakoś z felietonami mi nie po drodze i nie mam porównania. Jak widzę ścianę tekstu jakoś mnie odrzuca, do tego brak czasu i lenistwo. W sumie po dzisiejszej lekturze może jednak powinienem spróbować czytać częściej, a nie ograniczać się do krótszych tekstów

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Khem..... a ja tam Monie lubię , kiedyś zaczynałem extrema od wstępu, hydepark, listy..... dziś od Moniki , ma dziewczyna unikalny styl. Po pierwszym artykule jako punkt honoru postawiłem sobie, że muszę Lasię poznać i z nią zagrać. Zaczęło się od gooopiego komentarza , potem zaproszenie do znajomych , rozmowy przy MW3 (btw ma jakieś 5000 więcej killi niż ja i do tego naprawde dobrze gra ). Nikogo nie zamierzam tu obrażać ile osób, tyle opinii. Czytam extrema od ponad 12 lat, ludzie się zmieniają , magazyn się zmienia dla mnie na plus. Więc zejdźcie z Lasi bo robi dobrą robotę

 

co do idiotów tasujących się wieczorami przy miniaturce Moniki jako wasz starszy kolega muszę wam pomóc ..... TAK jest bardzo ładna i gra (jak ciężko to połączyć heheh) z cyckami się nie grzejcie ....to juz ja mam większe (foto w miniaturce )

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej tasowac sie do miniaturki, niz byc stalkerem, ktory po pierwszym artykule za wszelka cene postanowil ja blizej poznac.

Pewnie caly twoj pokoik jest oblepiony tymi miniaturkami. Sa tak ulozone, ze 5000 malutkich Moniczek, tworzy jedna wielka.

Wszystko to przylepione do sciany semenami wyprztyknietymi podczas mw3-chat-fappingu.

 

Takze Monika uwazaj kogo przyjmujesz do znajomych.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 7
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej tasowac sie do miniaturki, niz byc stalkerem, ktory po pierwszym artykule za wszelka cene postanowil ja blizej poznac.

Pewnie caly twoj pokoik jest oblepiony tymi miniaturkami. Sa tak ulozone, ze 5000 malutkich Moniczek, tworzy jedna wielka.

Wszystko to przylepione do sciany semenami wyprztyknietymi podczas mw3-chat-fappingu.

 

Takze Monika uwazaj kogo przyjmujesz do znajomych.

 

widzę ,że koledze się odwaga z odważnikiem pomyliła .....

Odnośnik do komentarza

Tak, Monika musi pisać :D

 

Już sam fakt, że jest w redakcji, wskazuje na to iż musiała czymś zabłysnąć i wątpię by były to cycki ;)

 

Byle kogo nie biorą, więc nie za bardzo rozumiem jaki sens ma zakładanie tego typu wątków. Jednych się lubi, za oryginalny styl, za ciekawą tematykę, za to, że łykamy tekst w całości, drugich nie, bo np. nie odpowiadają nam wulgaryzmy i obrzydliwy język. Ktoś wspomniał o ankiecie, czemu nie? Tylko zróbmy ją dla wszystkich, wtedy okaże się ilu redaktorów jest "bez skazy" - o ile w ogóle tacy są, zapewne każdy będzie miał swoich "wielbicieli" i "antyfanów."

Dlaczego mam dziwne wrażenie, że tu nie chodzi o to jak Monika pisze, tylko kto kryje się po drugiej stronie artykułu.

Ciekawe, czy jeśli byłby to facet, to powstałby taki temat? Nie sądzę. Trochę więcej tolarancji, dajcie dziewczynie się wykazać, dopiero się rozkręca.

Owszem, nie wszystko mi się podoba, gustuje i bryluje w zupełnie innym growym światku. Co nie znaczy, że nie lubię czytać. A może właśnie dlatego to robię, aby poznać jej pogląd i ocenę.

 

Cieszę się, że Monika odważyła się na dobicie do tak męskiego przecież grona "samców", co nie da się ukryć, przebija również tutaj.

Pragnę aby kontynuowała swoją pasję, przecież przyda się zupełnie inna - babska perspektywa :)

Ot, taki mały akcent w gazecie, w moim odbiorze - na plus.

 

Nie bądźcie samolubni :P

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Już sam fakt, że jest w redakcji, wskazuje na to iż musiała czymś zabłysnąć i wątpię by były to cycki ;)

 

 

Musze cie zmartwic, ale to wlasnie cycki sa glownym kryterium podczas zatrudniania kobiety, zwlaszcza, gdy 99,9% pracownikow to mezczyzni.

No OK - jeszcze dupa i ogolny seksapil.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W sumie to dobry pomysl mieli - teraz beda mogli wrzucac do kazdego numeru rozkladowke Moniki, w kazdym numerze w innym motywie (np hejlo for albo last of ass).

 

Na pewno sprzedaz by wzrosla, chociaz ja raczej do kupowania ekstrima tak czy siak raczej juz nie wroce (chociaz przeczytalbym ten jej slynny felietonik zeby dowiedziec sie o co ten caly butthurt).

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niebrzydka dziewczyna interesuje się grami i do tego umie pisać ? (pipi)a bierzemy ją !!! no a całkiem serio , to mam pytanie do Moniki, apropo tekstu "Wejdź do gry". w jaki sposób polski oddział ea udowodnił, że gry mogą nie tylko dostarczać rozrywki, ale również zawierać głębszy przekaz ? piszesz to we wstępie swojego tekstu, po czym przez całą stronę streszczasz nam swój udział na symulacji z gromem. na końcu rzucasz jakże błyskotliwym podsumowaniem, że gra nie odda nam uczucia głodu, zmęczenia czy przemokniętych skarpet. jestem ciekaw, co może mieć do powiedzenia na temat głębszych treści zawartych w grach fanka strzelanin , różowych padów i przystojniaków w rolach głównych.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

mam pytanie do Moniki, apropo tekstu "Wejdź do gry". w jaki sposób polski oddział ea udowodnił, że gry mogą nie tylko dostarczać rozrywki, ale również zawierać głębszy przekaz ? piszesz to we wstępie swojego tekstu, po czym przez całą stronę streszczasz nam swój udział na symulacji z gromem. na końcu rzucasz jakże błyskotliwym podsumowaniem, że gra nie odda nam uczucia głodu, zmęczenia czy przemokniętych skarpet. jestem ciekaw, co może mieć do powiedzenia na temat głębszych treści zawartych w grach fanka strzelanin , różowych padów i przystojniaków w rolach głównych.

 

Ach więc z całego podsumowania trafił do Ciebie tylko fragment o skarpetach? Czy przeczytałeś jedynie wyimek? ;)

 

Jeśli chodzi o głębszy przekaz, który przy odrobinie dobrych chęci, mogą promować firmy, zachęcam do zaglądania na mój blog. Niedługo powinien się tam pojawić tekst, w którym szczegółowo opiszę co miałam na myśli. Wiesz "papier nie guma" ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

szakal, wlazłeś tu tylko po to, zeby rzucać kałem? jak już sobie rzuciłeś kupą raz i drugi to idz sobie, bo Ci dłonie brzydko pachną;

 

sami zgredzi o swojej gazecie mawiaja "szmatławiec" więc ustalmy coś: PE to szmatławiec, piszą w nim nędzni zgredzi, poziom jest żenująco niski - udało Ci się, zaspokoiłeś polaczkową potrzebę gnojenia; odejdz, nigdy nie wracaj...

moze ją poniosło, może nie, może chciała nadać tonu poważniejszemu sprawie niepoważnej... who cares? kącik jest tak lekki, że idealnie się nadaje do czytania na klopie - weź dla spokoju na ten czas tygodnik "Niedziela", "Młodego Technika" albo "Poezję na każdy dzień tygodnia" i daj już spokój...

 

(Monia, może rozważysz opcję oficjalnych przeprosin skierowanych do szakala? Bez tego moze być ciężko się go pozbyć ;))

Odnośnik do komentarza

No już nie przesadzaj, koleś nie rzuca kałem, coś mu się nie podoba to to skrytykował. W ogóle co to za podejście "mnie się podoba więc nie wolno krytykować"? Trochę w stylu "nie podoba się, napisz lepsze". Już nie bądźcie tacy rycerze na białych koniach.

Ściera to był jednak gość, polecam wywiad z nim, gdzie tłumaczy dlaczego nie stworzył kącika kobiecego w psxe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nie o to chodzi, zeby nie pisać... Sam Moni laurki nie wystawiłem swoją opinią, ale powtarzać kolejny raz to samo? Wie, przyjęła do wiadomości, podziękowała za uwagę...

 

W ten sposób tworzy się kącik hejterski, bo do dyskusji nic nie wnosi, nawet niespecjalnie jest z czym polemizować. Napiszemy teraz 15 postów, on znów wejdzie i znów: dno, żenada, kupa, żal, patos, tandeta. WTF? To właśnie rzucanie kałem, a nie dyskusja... Kał ma to do siebie, że nie niesie żadnej treści. Kilka osób dobrze punktowało słabostki warsztatu Moni, a ten się zapętlił...

Na białym koniu nie jeżdżę, a Moni nie lubię, bo gra na Xklocku, o! ;)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nie o to chodzi, zeby nie pisać... Sam Moni laurki nie wystawiłem swoją opinią, ale powtarzać kolejny raz to samo? Wie, przyjęła do wiadomości, podziękowała za uwagę...

 

W ten sposób tworzy się kącik hejterski, bo do dyskusji nic nie wnosi, nawet niespecjalnie jest z czym polemizować. Napiszemy teraz 15 postów, on znów wejdzie i znów: dno, żenada, kupa, żal, patos, tandeta. WTF? To właśnie rzucanie kałem, a nie dyskusja... Kał ma to do siebie, że nie niesie żadnej treści. Kilka osób dobrze punktowało słabostki warsztatu Moni, a ten się zapętlił...

Na białym koniu nie jeżdżę, a Moni nie lubię, bo gra na Xklocku, o! ;)

 

Spokojnie pieniaczu, do Twojego poziomu intelektualnego po tym co piszesz - wiele mi brakuje. Monika kilka postów wyżej skierowała pytanie do mnie więc odpowiedziałem. Nie było to skierowane do Ciebie więc weź coś na uspokojenie. Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo patrząc po liczniku postów w Twoim wykonaniu idziesz na ilość. Nie ważne co, ważne, żeby pisać...tak pepusz?

Odnośnik do komentarza

potosu tekst ma więcej niż ME3. Czy ten syn, kórego ojciec jest w Grom już dzisiaj dzięki grze komputerowej zawuaża pracę ojca i jest bardzo z niego dumny...daruj...

 

Szakal rozumiem o co Ci chodzi. Ok zabrzmiało patetycznie, to fakt, ale tak jak wspomniałam wcześniej, była to przytoczona rozmowa z Operatorami. Waśnie Ich emocje i słowa przekazywałam, a nie własne odczucia i wnioski. Ten wywiad to jedynie CIEKAWOSTKA, miał na celu pokazanie w jaki sposób operatorzy GROM skłonili się do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.

Co do wspomnianego fragmentu, sama miałam wątpliwości (i takie same odczucia jak Ty) czy umieszczać go w tekście, jednak uznałam, że będzie to wiele wyjaśniającym odniesieniem do fabuły MoH, która jak zapewne wiesz kładzie spory nacisk na autentyczne problemy osobiste, z którymi borykają się żołnierze.

Odnośnik do komentarza

ussr:

1) nie NIKT nie chce czytać, tylko TY nie chcesz czytać, nie przypomiam sobie, żebym wydawał Ci pełnomocnictwo do zabierania głosu w mojej sprawie

2) Monika nie pisze do gazety, a do czasopisam - jest pewna subtelna różnica; czasopismo owe traktuje o sprawach okołokonsolowych: o grach, sprzęcie, o kulturze zwiazanej z grami (muzyka, film, książki powiązane z grami), o wpływie świata gier na świat realny (co objawia się mi. w formie krótkich notek o tym jak facet zabił kota kiedy baba sprała go w CoD'dzie, albo jak mały tłusty chłopczyk siedział 7 dni przy konsoli i zdechł, bo zapomniał napchać czegoś do swojego obrośniętego tłuszczem żołądka), o zabawnych rzeczach zwiazanych z grami (ot chociażby kącik HIVa się kłania...)

publicystyka [niem. < łac.], gatunki wypowiedzi o aktualnych, ważnych ze społ. punktu widzenia zagadnieniach, interpretowanych i ocenianych w celu kształtowania opinii publicznej;

rodzaje: p. pozaprasowa (traktaty, rozprawy, pisma ulotne), p. prasowa (artykuły, felietony, reportaże), p. radiowa, telew. i filmowa.

źródło: encyklopedia.pwn.pl

 

ergo? wątek jak najbardziej w temacie...

 

Monia, z Tobą natomiast polemizowałbym w temacie poruszony na ppe.pl w tekscie o invertach... to akurat wydało mi się bzdurne, bo kiedy ja trafiałem na grę na odwrotnych ustawieniach niż preferuję (sam nie wiem czy jestem invertem czy nie jestem... okazuje się to, kiedy wezmę pada do dłoni i mam odpaloną grę...), potrzebowałem pół godziny do godziny, żeby całkowicie przestawić się na odwrotne sterowanie; naprawdę jest to dla kogoś duzym problemem, zeby tak grać?

(choć faktem jest, ze mnie trafia szlag, kiedy gram w coś, wszystko jest ok, potem np. łapię snajperkę, łuk, wskakuje w samolot, albo w magiczny sposób zaczynam latać, a na tym nowym trybie ustawienia są odwrócone)

 

miałem wrażenie że kwestia invert/standard to raczej sprawa "pierwotnego" przyzwyczajenia i umieszczanie uniwersalnej wersji gry, bo ktoś wieki temu przyzwyczaił się do takich ustawień i dla wygody się mu je zostawia; nie sądziłem, że może to być problem na większą skalę ;)

(w każdym razie jeśli już mam się czegoś czepiać, to właśnie tak błahego - w moim mniemaniu - problemu ;))

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...