Skocz do zawartości

Czy Monika musi pisać?


szakal80

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie zgadzasz się teraz na sondę? I wszystko jasne. Zostań w swoim wyimaginowanym świecie. Może chociaż tam ktoś czyta twoje teksty.

Ale o co Ci w ogóle chodzi? To może ja założę ankietę 'czy Pix ma sobie iść z forumka?' i jak wyjdzie, że tak to sobie pójdziesz? WTF? :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Monika, przeczytalem kazdy twoj felieton do numeru 197 wlacznie (reszta to zaleglosci do nadrobienia) i podtrzymuje zdanie, ze (poza moze dwoma) moglby swobodnie napisac je dowolny osobnik plci meskiej mniej wiecej kumajacy o co chodzi w branzy gier. Dlaczego pisze je kobieta? Nie mam pojcia. To chyba jakis chłyt matetintoty.

 

 

Oczywiście, że mógłby-ale czy napisał?

 

Pix..., a z resztą już nic. Sam sobie wystawiłeś laurkę. XD

Edytowane przez Monia.liveteam
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Skoro Monika już jest przy tablicy, to może skrobnie kilka zdań na taki oto temat: "The Last of Us jest bee, ale Ryse na Xbox One - ciekawy". Bo na to wyszło po sierpniowym "felieltonie" na temat dzieła Naughty Dog i komentarzu przy premierze XO na PPE TV.

Odnośnik do komentarza

Nie znam dobrze tekstów Moniki, czytałem jedynie ten z numeru 200., ale chyba rozumiem, dlaczego ten temat jest tak popularny, mianowicie kobiety są takimi samymi graczami jak faceci, toteż dział "babskie sprawy" nie powinien miec miejsca w magazynie o grach, dlatego to podnosi emocje i głosy czytelników. Sama nazwa "babskie sprawy" wskazuje na kobietę, która nie ma za dużo do powiedzenia o grach i jest tu tylko w roli maskotki albo na pocieszenie małego procenta graczek. Mnie się to bardzo nie podoba, ponieważ kreuje się w ten sposób stereotypową kobietę i w ten sposób dalej wyklucza się kobiety ze społeczeństwa graczy.

W zaradzeniu tego problemu proponuję:
-wyrzucić dział "babskie sprawy"
Niech autorka określi swoją specjalizacje i swoją pasją nas do siebie zbliży. Ja chętnie poczytałbym dalsze opowiadanie zakończonych gier, ale nie chcę nic nikomu narzucać, natomiast nie podoba mi się droga "o wszystkim okiem kobiety".

- Niech Monika pisze dla wszystkich, a nie tylko dla kobiet.
To chyba zrozumiałe, że nie będę omijał strony w PE

Dopóki niektórzy nie zrozumieją, że Monika powinna być normalnym zgredem, dopóty część ludzi będzie jej dokuczać.

Edytowane przez envie89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"...W zaradzeniu tego problemu proponuję:

 

-wyrzucić dział "babskie sprawy"
Niech autorka określi swoją specjalizacje i swoją pasją nas do siebie zbliży. Ja chętnie poczytałbym dalsze opowiadanie zakończonych gier, ale nie chcę nic nikomu narzucać, natomiast nie podoba mi się droga "o wszystkim okiem kobiety".

- Niech Monika pisze dla wszystkich, a nie tylko dla kobiet.
To chyba zrozumiałe, że nie będę omijał strony w PE..."

 

Envie przedstawił clu problemu i trafną receptę na jego rozwiązanie. 
 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

"- Niech Monika pisze dla wszystkich, a nie tylko dla kobiet."

Taki mały pro-tip, Monika pisze do wszystkich ze swojego babskiego punktu widzenia, a nie tylko do kobiet ;)

 

Co do Moniki to mi tam pasuje, rzadko kiedy czytam jakiś felieton w PSX, bo jak widzę te ściany tekstu to mi się zwyczajnie odechciewa, ale wywody Moniki jakoś raz na jakiś czas przeczytam i słabo nie jest. Spoko wypociny w 200 numerze, bardzo fajnie się to czytało.

Odnośnik do komentarza

Właśnie to, że Monika wyróżnia się magazyn obrazuje świat gier, jako domenę opanowaną przez mężczyzn. Dlaczego nie ma kącika dla wegetarian albo graczy po 50-tce? Nie mogę doczekać się, kiedy będzie artykuł o diecie przy dłuższych sesjach w grze albo o modzie game'mingowej, haha :D

Niepotrzebnie magazyn zwrócił uwagę na jedyną kobietę w grupie i szczególnie wyróżnił jej teksty, bo są średnio na temat. Albo ktoś jest specjalistą i nie ważne jak wygląda, albo nim nie jest i musi czyms innym nadrabiać. Proste.

A do redaktor nic naprawdę nie mam, fajnie pisze, tylko nie podobają mi się tematy z punktu widzenia kobiet, przeciez dobrze wiemy ze kobieta pisze dany tekst jak sie pod nim podpisala.

Ja bym chciał zobaczyć jej jakąś recenzje, licze na to w next numerze :) Proponuje jakąś gre na ps vite, i miejsce się w koncu znajdzie :D

Edytowane przez envie89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...