Skocz do zawartości

Sny o grach?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mialem sen o grach i pomyslalem ze to dobry temat na forum, czy wy mieliscie takie sny ?

 

Powodem natchnienia jest moj dzisiejszy sen o wyscigach 2d w ktorych sie skacze z auta do auta, niczym mario po grzybkach (najnowszy driver :) ), i to firmy Ubisoft , moze niebylo by w tym nic dziwnego gdybym ostatni raz w drivera gral ostatio , ale ostatni raz gralem przy premierze gry.

Wczeniej mialem sny o grach wideo, jak siedzialem zbyt dlugo przy jednym tytule, najczesciej Lewelowalem na kolejne LVL w MMO lub grach moba. A jak z wami to jest, czy to ja jestem tylko prorokiem :) ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi się śniło dzisiaj, że dostałem łupnia od Mendrka w BF3. Tzn. wygrałem 3 rundy, on jedną, ale plejka uznała że jemu należy się wygrana za całość. Zbieg okoliczności?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że pewnej nocy po strasznie długiej sesji z Gears of War 3 miałem sny, w których były tylko pokrzykiwania żołdaków, ryki Locustów, serie, grzmoty z Gnasherów i jęki zgonów. Rano zaraz po przebudzeniu miałem wrażenie, że dopiero skończyłem grać.

Poza tym niewiele takich snów mam.

Odnośnik do komentarza

Kiedys marzylem o Nintendo 64. Po tym jak zobaczylem i zagralem w Mario 64 (wtedy taki trzeci wymiar w gameplayu w platformerze byl przelomem), mialem sen jak na(pipi)iam na N64 w multi turoka (nadal pamietam te korytarze pod golym niebem).

Do dzis nie gralem w nic lepszego :(

 

N64 to dla mnie kultowy sprzet.

 

Snilo mi sie tez jak biore udzial w mortal kombat. Poradzilem sobie ze skorpionem, ale sub-zero oszukiwal (cheatowal?) i jak juz lezal z pustym paskiem energii nad glowa, to wysunal ostrze z buta i mnie dzgnal w noge :////

Jakies ziomy wyniosly mnie z areny. Szlismy przez las az doszlismy do sklepu z zabawkami i kupilem action mana :potter:

W(pipi)ilo mnie to jak sie obudzilem, bo zawsze uwazalem, ze action man to taka barbie dla chlopcow.

Odnośnik do komentarza

Mnie się dzisiaj śniło, że byłem w Netto (taki market) po żarcie i akurat mieli Wii U kilka sztuk położone na palecie (wtf), były obie wersje a deluxe po 1599, od razu chciałem to mieć lecz kasy nie miałem... ale to nic, bo scena jakby mi się urwała i nagle bylem w domu z konsolą. Jak otworzyłem karton to wszystko zaczęło z niego wypadać, a sam tablopad był bardzo mały (a wręcz malutki). Dalej nie pamiętam bo chyba się obudziłem, może to znak że powinienem kupić tą kąsolkę?

Odnośnik do komentarza

Mi się często śnią zombiaki z Residenta, prowadzę radosną eksterminację. Kiedyś trafiłem na jakiegoś twardego skurczybyka i bazooka nawet na niego nie działała. Na dodatek był moim kumplem @_@

 

Kiedyś śniło mi się, że jestem w uniwersum Chrono Triggera i że dostałem Epocha, tylko nie jako pojazd, a jako jetpack i mogłem latać. Fajna sprawa.

 

Jak sobie przypomnę co jeszcze, to dopiszę, bo aktualnie tylko to pamiętam.

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj śniłem o GTA V. To był chyba trzeci sen o grze. Śniło mi się, że dostaliśmy demo tej gry, gdzie mogliśmy chodzić po jednej dzielnicy miasta i mieliśmy 2 misje główne i 4 poboczne do wykonania. Najciekawsze było to, że grafika była cel-shadingowa i mogliśmy się unosić na latającej miotle (!).

 

Oczywiście sny typu strzelaniny i rozwalanie potworów/Nazistów, to chleb powszedni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś zbierałem te zielone kulki z dachów w Crackdown - oczywiście paru mi brakowało, więc latałem po mieście i szukałem dość długo marząc o tej zielonej poświacie oraz charakterystycznym dźwięku. I z tego co pamiętam, właśnie najpierw znalazłem we śnie, dopiero później naprawdę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj mialem dwa sny o grach. W pierwszym gralem (albo bylem glownym bohaterem) w FPSie o zombiakach. Ale to byl taki zaje.bisty FPS o zombiakach, z elementami survivalu, rozbudowanym craftingiem itp. Pamietam, ze musialem wybrac, czy chce wziac tabletki, ktore zlagodza bol (byl to Apap xD), czy takie, ktore poprawia moj refleks. Swiat byl ogromny i otwarty. Dodam, ze przez caly czas slyszalem tak jakby komentarz jednego z tworcow - cos w stylu gameplayow z E3.

W drugim gralem w GTA V. Latalem samolotem i podziwialem swiat, ktory byl ogromny i piekny. Grafika byla realistyczna i przyjemna dla oka. Tak sie podniecilem faktem, ze gram juz w GTA V, ze az sie obudzilem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość mate5

Może już o tym pisałem kiedyś ale nie pamiętam. Miałem wtedy 6 albo 7 lat i byłem na parę dni u kuzyna. W każdy wieczór nawalaliśmy godzinami na konsoli. W końcu jednej nocy miałem taki sen że uciekałem przed wszystkimi bad guyami z gier jakich poznałem. Były żółwie z mario, nemesis z RE3, niektóre postaci z MK i Tekkena. Chcieli mnie dorwać ale dobiegłem konsoli i ją wyłączyłem, a kiedy to się stało tamci zniknęli. Po obudzeniu bałem się zasnąć :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w sumie miałem taki sen. Nie dokładnie o samych grach, ale...

 

W każdym razie śniło mi się, że byłem u siebie w pokoju i jakoś znalazłem w nim mój stary portfel. Otwieram, żeby zobaczyć, czy coś w nim jest, a w środku... GBA i parę gier (swoją drogą więcej, niż naprawdę miałem).

Nie mam pojęcia, jak to możliwe, żeby zmieścić GBA i gry w portfelu, nie mam też pojęcia dlaczego akurat w nim. Podświadomie czuję, że marnuję pieniądze na gry (ostatnio nawet nie tak dużo)? A może chodzi o tego nieszczęsnego Advance'a, ktorego miałem za dzieciaka, ale prawie nie wykorzystałem - miałem na niego może ze dwie gry i jakieś drugie tyle pożyczyłem od kumpla. Może nadal się ciągnie za mną to, że mogłem zamiast niego mieć ps2?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...