Skocz do zawartości

The Phantom Pain


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Kojima, ty to umiesz trollować i robić genialne filmiki nakręcające hype ^^

Czuć klimacik MGS'a w tym filmiku, a i sama główna postać przypomina Big Bossa. A też i inne co mignęły również przywodzą na myśl inne charaktety z tego uniwersum. Jedyny minus to ofc tępy dubstep, no ale rozumiem, że dla mass napędzanych colą coś też muszą zostawić by się wczuły.

Odnośnik do komentarza

Jak wy w ogóle śledzicie informacje o swojej ulubionej serii? To nawet ja słyszałem wielokrotnie, że Kojima wspominał, że GZ to tylko prolog do V, która powstanie później.

 

Więc nie, Yano, Mysza i ktoś tam jeszcze, to nie jest GZ. To jest ten przedsmak next-genów właśnie, po skończeniu pracy nad GZ ruszą pracę nad V.

Odnośnik do komentarza

No na pewno to nie będzie na next genach. Ludzie w ogóle nie łapią, że tutaj ÓSWIETLENIE sprawia wrażenie, że gra czy ten trailer wygląda tak super. Już na gameplayach z Ground Zeroes było widać, że oprócz za(pipi)istego oświetlenia to gra może się "pochwalić" średnimi teksturkami np.

Odnośnik do komentarza

Mega zaskoczenie, jak to zobaczylem to.... nie wiedzialem co mam myslec bo zupelnie nie spodziewalem sie czegos takiego, przeciez dopiero niedawno zapowiedziano Metal Gear Solid: Ground Zeroes.

Trailer zrobil na mnie wrazenie, jest bardzo tajemniczy i ma klimat ! Czekam na wiecej informacji, chcialbym zeby gra ukazala sie jeszcze na ta generacje - w sumie to oplaca im sie ja wywawac na obecne konsole bo jest ich dostatecznie duzo na rynku i gra juz na poczatku znajdzie wieksza ilosc odbiorcow niz gdyby ukazala sie na nowe konsole.

 

Kojima po raz kolejny pokazal klase - najpierw przy nieoczekiwanej prezentacji MGS: Ground Zeroes, a teraz za sprawa Phantom Pain !

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak nie nastrajał i nagle nie wychwalał Kojimy ponad miarę. Ja nadal nie wierzę, że ten efekt da się uzyskać jeszcze na tych sprzętach, więc albo to jest puszczone na high-endowym PC albo to zwykłe tech demo, które pokazuje możliwości silnika pod nowe systemy.

 

Jedynie The Last of Us pod tym względem zapowiada się wiarygodnie. W Ground Zeroes póki co średnio wierzę.

Odnośnik do komentarza

ja od pierwszej prezentacji nie wierzę, że ten cały Fox Engine będzie śmigać w takiej formie na tej generacji. Stwierdzenia, że to odpalają na pc o konfiguracji ps3/x360 może sobie między bajki włożyć...znając Kojime jakby to chodziło na konsolach to w podskokach pierwszy by to pokazywał z padem w ręku, a na innych pokazach pauzował,bawił się filtrami,obracał kamerą itp by udowodnić, że to realtime

Odnośnik do komentarza

Ja tam sie nie nastawiam - jak gra wyjdzie na ta generacje to dobrze, a jak na kolejna to tez bedzie ok. Poki co nie oceniam po tym na co gra sie ukaze bo interesuje mnie to co pokazano i wlasnie to zrobilo na mnie wrazenie, niezaleznie od platformy na jaka sie ukaze - no chyba, ze bedzie to tylko PC, a ze na kompie raczej nie gram to wole zeby wyszlo na konsole.

Odnośnik do komentarza

Polgladalem screeny i jestem sklonny twierdzic, ze to raczej gra na current-geny bo jak na next-geny wyglada to troche za slabo. W tym materiale wiele efektu robia odpowiednie filtry i oswietlenie, fakt wyglada to dobrze, ale nie az tak zeby mialo nie pojsc na obecnych konsolach, do tego wiadomo, ze filmiki fajnie wygladaja przez odpowiednie ukazanie scen.

 

Ciekawe tylko czy to jakas odrebna czesc MGS czy moze jednak Metal Gear Ground Zeroes.

Odnośnik do komentarza

Na PPE wlasnie pojawil sie news:

 

Zgodnie z wcześniejszymi obserwacjami (znaczki PS3 i X360 na oficjalnej stronie), gameplay z The Phantom Pain pochodzi z current-genowych konsol. Wszystkie sekwencje graficzne w trailerze (który możecie zobaczyć w tym miejscu) zostały wygenerowane w czasie rzeczywistym (na silniku gry). Na oficjalnej stronie pojawił się następujący wpis:

 

"Wszystkie zaprezentowane materiały pochodzą z grafiki real-time'owej, z hardware'u odpowiadającemu current-genom (PS3 & X360)".

 

 

Tyle w kwestii oprawy na current-genach.

 

Trailer w lepszej jakosci:

 

Link do newsa:

http://www.ppe.pl/ne...a_PS3_X360.html

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...