Skocz do zawartości

Dark Souls II


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, łap plusika :)

Ha! Właśnie znalazłem moją ulubioną broń z poprzedniej części - Black Knight Halberd - będzie się działo... albo i nie, bo wydaje mi się, że wyjściowe statsy ma trochę gorsze. W każdym razie, póki co dobrze mi się spisuje Drangleic Sword+1, ale nie wykluczam, że po przypływie większej ilości dusz nie podbiję dexa, by znów biegać z halabardą :)

 

BTW

ten zamglony las to bajeczka, wrogowie, na których nie da się lockować, drzewa, które jęczą po trafieniu (wiadomości mówiły o atakowaniu, ale chyba nic szczególnego się nie dzieje) no i merchant, przy którym lekko parsknąłem śmiechem, kiedy zobaczyłem, że może nauczyć mnie nowego gestu (chodzi mi o jego stan:) )

 

Odnośnik do komentarza

Hehe dzieki. Ja to w ogole mam jakis dziwny build, ale to mi sie w tej grze podoba. Biegam sorciem w pancerzu rycerza na udzwigu 69.9%, w prawej lapie miecz, w lewj lapie laska do czarowania a staty tez takie hybrydowe mocno. Jak juz poznam gre i pvp i bede wiedzial co chce to sie strzeli jakis reset, ale narazie sie bawie w power rangersa. Czasami ludzie nie wiedza co ze mna robic bo jak odejda za daleko na pvp to wale pociski z laski, a jak chca podbiec miedzy czarami to juz miecz na nich czeka. Gorzej jak mi sie nie uda uniknac ciosu i nie zdaze sie szybko na tarcze przelaczyc:D

 

Ale zabawa w odkrywanie buildow jest super. Lubie gierki gdzie mag moze nosic zbroje i miecz i ogolnie jest dowolnosc w tworzeniu postaci.

Odnośnik do komentarza

Moglby sprobowac Demon's Souls. Dark Souls moim zdaniem za trudne jak na kogos kto ma pierwszy kontakt z seria. Albo dwojka, albo demons souls. Ale faktycznie jak masz malo czasu to moze sobie daruj, jak nie jestes za cierpliwy i bedziesz probowal forsowac przejscie to bedziesz musial powtarzac lokacje z kilkaset razy pewnie.

 

Juz chodza informacje na temat ng+ od ludzi ktorzy skonczyli główny wątek, mówią ze jest

ze jest niesamowicie wrecz ciezko i o ile pierwsze przejdzie jest bardzo proste (z czym sie narazie zgadzam) to ng+ zamienia sie w istne piekło

 

Odnośnik do komentarza

Czasu faktycznie mało, ale jeżeli gra mnie wciągnie, to dodatkowy czas znajdzie się. Dlatego chciałbym wiedzieć w którą część najlepiej zainwestować ten czas...

Zacznij od dwójki. Prościej na pewno nie jest, ale przynajmniej nieco przystępniej na początku...

Odnośnik do komentarza

Deamon Souls pierwsza i wg mnie najlepsza czesc serii.

 

Ps. Pokonałem tego bossa co wyglada jak Smaugh z ds ide dalej widze kolesia co mowi ze mnie nie chca i na dole jest jakies ognisko i nie da sie dalej isc. Tam nie ma jakiegos ukrytego przejscia lub cos?.

 

Nie ma ukrytego przejścia tam są areny sparingowe. Aby porozmawiać z tym panem musisz pomóc innemu graczowi online i otrzymać kamień poświęcenia (czy jakoś tak) . Musisz narysować dużym rysikiem znak i czekać aż cię ktoś przyzwie. Polecam miejsca obok bossów.

Odnośnik do komentarza

W ogóle w pvp w tej części wyjątkowo viable są ścieżki upgrejdu broni Bleed i Poison - to pierwsze nie dość, że przy napełnieniu metera dodaje bonusowe obrażenia to jeszcze upośledza regenerację staminy na kilka sekund; poison za to działa jak Toxic. Gorszy base damage scaling broni w tych ścieżkach nie powinny mieć takiego znaczenia, bo ze względu na słabszy niż w jedynce movement i trudniejsze backstsby nie gra się już do dwóch trafień - te dwa statusy robią więc niezłą robotę.

Odnośnik do komentarza

Zaden merchant w majuli nie ma kosci wiodacej do domu. Wiec skad to zdobyc.?

Być może uwłacza to Twojej godności, ale jeśli zdołasz się przemóc to porozmawiaj z... kotem :)

Dla fanów Dark Souls to nic nowego, choć ten dużo bardziej przypomina rzeczywistego futrzaka - zwie się Sweet Shalquoir i okupuje ostatni dom po prawej.

 

A wracając do Lucatiel to jednak ją spotkałem i to nawet dwukrotnie, tylko wyleciało mi z bani bo zmylił mnie jej strój i maska na twarzy :)

 

Ponawiam również pytanie o strzały do łuku - jeśli skończą się kowalowi w Majuli to gdzie mogę się w nie zaopatrzyć?

 

W ostatniej chwili wpadło mi do głowy kolejne pytanie - jak duży obszar obejmie działanie Bonefire Ascetic po użyciu w Majuli - wie ktoś może? Bo chętnie pofarmiłbym Human Effigy na szkieletach z piwnicy, ale martwię się o inne okoliczne stworzonka :D

Edytowane przez WrednyPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wstąpiłem do Bell Keepers bo potrzebowałem titanite chunków. JA (pipi)E! CO SIĘ TAM DZIEJE! Gangbangi gorsze niż w lesie z DS1 tyle, że w drugą stronę! To nie jest nawet smieszne lol titanite chunki za free, co chwila mam summona. 1 summon=1 titanite chunk...Wyleveluję sobie covenant, to tylko 100 zabójstw...

 

Na arenie w Bloodthirsty za to nie ma żadnych zasad. Estusy, kamyki i czego tylko dusza zapragnie :confused:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

OK, pytań bez odpowiedzi ciąg dalszy... ;)

 

Kolejne pytanie już mniej konkretne, jednak nurtuje mnie dylemat natury moralnej poniekąd

 

czy powinienem ubijać tych białych rycerzy, którzy nie zaczepiani tylko sobie siedzą i nie reagują na nas? Na razie ubiłem dwóch takich i właśnie po tym drugim naszła mnie taka myśl - może przepadło jakieś trofeum, dobre zakończenie lub jakaś inna nagroda?

 

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

OK, pytań bez odpowiedzi ciąg dalszy... ;)

 

Kolejne pytanie już mniej konkretne, jednak nurtuje mnie dylemat natury moralnej poniekąd

 

czy powinienem ubijać tych białych rycerzy, którzy nie zaczepiani tylko sobie siedzą i nie reagują na nas? Na razie ubiłem dwóch takich i właśnie po tym drugim naszła mnie taka myśl - może przepadło jakieś trofeum, dobre zakończenie lub jakaś inna nagroda?

 

Tak, bij ile wlezie. Nie ma chyba trofeum, za to na ogół dropią cos w miarę ciekawego.

Odnośnik do komentarza

 

OK, pytań bez odpowiedzi ciąg dalszy... ;)

 

Kolejne pytanie już mniej konkretne, jednak nurtuje mnie dylemat natury moralnej poniekąd

 

czy powinienem ubijać tych białych rycerzy, którzy nie zaczepiani tylko sobie siedzą i nie reagują na nas? Na razie ubiłem dwóch takich i właśnie po tym drugim naszła mnie taka myśl - może przepadło jakieś trofeum, dobre zakończenie lub jakaś inna nagroda?

 

Tak, bij ile wlezie. Nie ma chyba trofeum, za to na ogół dropią cos w miarę ciekawego.

 

 

Cos ciekawego to malo powiedziane, pewien mieczyk mozna spokojnie nosic do konca gry.

 

@anarom w Huntsman ale z tego co sie orientuje jest wiecej takich gostkow i nie wiem czy wystarczy tych itemow w jednym przejsciu na kazdego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...