Skocz do zawartości

Najbardziej oczekiwane 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Rok już za dwa dni. Przyszły rok będzie obfitował w wiele oczekiwanych filmów. Podzielmy się tym na co czekamy i dlaczego. Niektóre filmy ominęły w Polsce 2012 rok więc warto je także wpisać.

 

- Twelve Years a Slave - nowy film Steve McQueena. W rolach głównych Pitt, Fassbender oraz główna para aktorów z Bestii z Południowych Krain i nie tylko.

 

- Pacific Rim - nowy film z wielkimi mechami i stworami od Guillermo del Toro. Do tego GLaDOS.

 

- Człowiek ze stali - film wygląda obiecująco. Ciekawe czy uda się powtórzyć sukces Mrocznego Rycerza.

 

- Django Unchained - myślałem, że w tym roku będzie u nas. ;/

 

- Wróg nr 1 - tak samo ;/

 

- Drogówka - zwiastun genialny, zobaczę jak będzie z filmem.

 

- Wolverine - Hugh Jackman jest świetny jako Rosomak, ale się okaże czy tym razem dostanie dobry film. No, ale Wolverine w Japonii może być spoko.

 

- W ciemność Star Trek - Abrams zna się na rzeczy i pewnie wyreżyserował bardzo dobre widowisko science-fiction bez zbędnej żenady.

 

- Only God Forgives - poster bardzo intrygujący. Gosling znów u Refna, po Drive zapowiada się pewnie kolejny szyty na bycie kultowym film.

 

- The Place Beyond The Pines - Blue Valentine było świetne i ciekawy jestem jak reżyser poradzi sobie z kryminałem. Chociaż po zwiastunie widać, że to będzie tylko tło do historii o rodzinie.

 

- Lawless - jestem cholernie ciekawy nowego filmu Malicka oraz takiej obsady. O:

 

Jest jeszcze pewnie wiele filmów, których nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tych co kojarzę to oczywiście Django Unchained, Gangster Squad, nowy Gotti z Pacino (to 2013?), Drogówka, nowy Riddick, Hobbit cz.2, Szklana Pułapka 5, X-men: FC2 (ale nie wiem czy to 2013).

Poza tym nowy Aronofsky, Fincher, Nolan. No i ma się chrumknąć, że najbardziej czekam to na zapowiedź Niezniszczalnych 3 :wub: i Avengersów 2.

 

PS. No i co do cholery z projektem Pacino-De Niro-Pesci?????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza

Patrzę na zapowiedzi 2013 i widzę dużo interesujących mnie filmów. Moje najbardziej oczekiwane filmy które chcę zobaczyć w kinie:

 

-Django - tu wszystko jest jasne. QT nigdy mnie nie zawiódł i tu będzie tak samo. Dobrze że premiera lada moment.

-Drogówka - jak wyżej, Smarzowski to najlepszy obecnie krajowy reżyser, na jego filmy można iść w ciemno.

-Wielki Gatsby - melodramat od Baza Luhrmanna, gościu lubi rozmach. W rolach głównych Leoś i Tobey.

-Oz Wielki i potężny - Sam Raimi, gorące babeczki i piękne widoczki. Powinien być hicior.

-Only God Forgives - to ma być rok Goslinga i tak pewnie będzie. Tu mamy tajski boks, dziwki i koks. I genialny plakat.

-The Place Beyond The Pines - tu mamy Drive na motorze.

-Gangster Squad - a tu klasyczną gangsterską historyjkę, ciekawe co zostało ze słynnej sceny strzelaniny w kinie.

-Pacific Rim - zapowiada się pysznie, del Toro, mechy i pan z The Wire, chociaż po Prometeuszu Idris Elba jest dla mnie Jankiem.

-Likwidator - Arnold wraca jako szeryf przygranicznego miasteczka. Plus Forest Whitaker. Kategoria R. Reżyseruje świetny Jee-woon Kim. Jaram się!

-Wałęsa - ciekaw jest bardzo tego filmu, ostatnio mistrz nie zachwyca, ale może tym razem wyjdzie coś na miarę jego najlepszych filmów.

-Kick-Ass 2: Balls to the Wall - jedynka to był cios między oczy. Film porąbany, krwawy i zabawny. Tu liczę na jeszcze większą dawkę szaleństwa.

-Dobry Dzień na Szklaną Pułapkę - kultowa seria z dzieciństwa, cieszę się że to kontynuują. Bruce mimo lat nadal błyszczy w tej roli. Tym razem John McClane jedzie do Rosji. Z synem.

 

I to tyle najważniejszych dla mnie premier. Pewnie jak zwykle pojawią się jakieś czarne konie o których w tej chwili nie mam pojęcia. Zapowiada się dobry rok dla kinomanów.

Odnośnik do komentarza

-Pacific Rim - zapowiada się pysznie, del Toro, mechy i pan z The Wire, chociaż po Prometeuszu Idris Elba jest dla mnie Jankiem.

 

Przecież to się zapowiada na takie lepiej zrealizowane Power Rangers.

 

 

Jeśli o mnie chodzi to oczywiście czekam na evil dead, nowego refna i drogówkę ale i tak najbardziej oczekuję nowego jarmuscha

 

http://www.imdb.com/title/tt1714915/

"Status: Post-production"

:wub:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Z wymienionych już powyżej: Django, Wolverine, Evil Dead, Gangster Squad, Star Trek Into Darkness, Man of Steel, Elysium.

 

Ponadto:

Stoker - thriller z Nicole Kidman w reżyserii Chan-wook Parka, czyli tego samego co nakręcił genialnego Oldboya

Now You See Me - grupa iluzjonistów okradająca banki

Thor: The Dark World - pierwsza część była udana więc w kontynuacji liczę na równie dobrą zabawę, a może nawet będzie lepsza.

Snowpiercer - postapokaliptyczny thriller w którym niedobitki ludzkości podróżują w pociągu

 

Na razie tyle ale w ciągu roku pewnie jeszcze jakieś dojdą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...