Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

Te teksty są dla gimnazjalistów i dla ludzi mentalnie w gimbazie. Nie wierzę że naprawdę dorośli ludzie podniecają się tekstami o na(pipi)ce :) Nosz ja rozumiem kultowe kawałki w stylu "Chryzantemy Złociste" bo to i przy ognisku łatwo zagrać i ma pewien wydźwięk. Te teksty popka to po prostu rynsztok. :)

 

obczaj sobie ziomechqoo jak PAN PIOTR FRONCZEWSKI masakruje tego nafutrowanego mefedronem klalna z pokaleczonym ryjem. doskonale PANIE PIOTRZE wybornie  :banderas: 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

ja to sie ciesze, ze jestem prostakiem i wiesniakiem i mnie bawi taka forma humoru

 

heh ale dobre było jak mu faceburgera dał 111!!!!! 

 

też bawi mnie "taka forma". nie wiem, czy "sie z tego ciesze", po prostu tak mam. ale musi iść za tym jakaś treść. cały pic polega na tym, że żeby robić głupio- śmieszo-prostackie zgrywy na jakims tam poziomie, to trzeba posiadać mózg. popek mózgu nie posiada, dlatego jego fanbejz to umysłowe ameby i margines społeczny. satyra ulunga, try hard    

 

sacha baron cohen jest śmieszny. wojna polsko ruska jest śmieszna. rambo (pipi) jest śmieszny. straszny film jest śmieszny. american pie jest śmieszne. uległy artur jest śmieszny. jim carrey jest śmieszny. popek nie jest śmieszny

 

#lecze kompleksy

#w życiu mi nie wyszło

#popek mnie połamie 

 

 

Popek miszcz. W dupie byłeś, gówno widziałeś. "Wojna polsku ruska jest śmieszna". xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kur.waaaaaa kto mi polecił ten hit o wszywce ten mistrzem świata jest. Leci ciągle na hali, 20 chłopa zawodzi refren z denisem penisem a ja jaram bata przy wyciągu spawalniczym. Nie wrzucę filmu bo nas pozamykają. XD

 

ku,rwa wujek ale wariaty z was, pozdro chłopaki trzymajcie się ramy to się nie posramy elo1111

Odnośnik do komentarza

George ty jak od starego przestaniesz hajs brać to możesz do mnie pisać. Zdanie twoje czy szejdj mi zwisa jak fallus po stosunku, pisze o tym, co mi się podoba / nie podoba. Po to ten topic. Mam takie poczucie humoru i mnie bawi często to, co Popek nagra tym bardziej, że podobny wiek i na podobnej muzie się wychowaliśmy i do La Bush się wirowało na szkolnych baletach. :cool: Zapomniałem dodać, że śpiewam i słucham polskiego disco. Chcecie hejtować? Krzyż na drogę - stary jestem i słucham Tomasza Raka. Straszne. XD

Odnośnik do komentarza

Popek robi idealną muzykę do chlania, chyba nikt nie bierze jej na poważnie ale każdy się przy niej dobrze bawi, coś jak disco-polo niby nikt nie słucha a po pijaku nuci co drugą piosenkę. Mimo, że mam totalnie wy(pipi)ane na jego "twórczość", to bez wahania zarezerwowałem bilety na koncert w okolicznej mieścinie i wiem, że impreza będzie genialna. Nie kminie hejtu na to, że ktoś tam sobie gdzieś słucha popka i czerpie z tego frajde.

Odnośnik do komentarza

 

 

każdy się przy niej dobrze bawi

 

o, to ta śmieszna mantra, powtarzana przez fanów disco polo

 

 

 

niby nikt nie słucha a po pijaku nuci co drugą piosenkę

 

o, następna. brakuje jeszcze - smutasy BAWIĆ SIE NIE UMIEJO PEWNO MUZYKI POWAŻNEJ SŁUCHAJO

 

 

sprawa jest prosta jak yebanie. masa ludzi słucha disco polo i pochodnych, jak popek. bo i masa ludzi jest genetycznie pozbawiona gustu. brakuje im któregoś chromosomu, ale zapomniałem którego. alkohol i disco polo to ich jedyne stymulanty, gdyż ich mózgi niestety nie potrafią odbierać innych bodźców.   

 

 

 

Nie kminie hejtu na to, że ktoś tam sobie gdzieś słucha popka i czerpie z tego frajde

 

w sumie masz rację....po co tyle nienawiści bo ktoś ma frajde ? co komu to przeszkadza ? niech każdy słucha czego chce, bo muzyka ma łączyć, a nie dzielić. chyba zaczynam to rozumieć...........nie, jednak nie, yebać disco polo i ich fanów. biją się na dożynkach i śmierdzą obornikiem  

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

masa ludzi słucha disco polo i pochodnych, jak popek. bo i masa ludzi jest genetycznie pozbawiona gustu. brakuje im któregoś chromosomu, ale zapomniałem którego. alkohol i disco polo to ich jedyne stymulanty, gdyż ich mózgi niestety nie potrafią odbierać innych bodźców.

 

Będąc dzieckiem stara cie okładała kablem od żelazka. Od razu widać po rozumowaniu.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Propsy jak zwykle. Popek mnie ma.

 

Kazub żebyś miał formę w połowie jak Popuś - pewnie spinka bo słaby biceps czołgu. XD

 

@Rozalinda - no weź nie hejtuj już, przecież ci po murzynkach i Lamarach nie jeżdżę. Słuchaj co chcesz i daj żyć innym.

Edytowane przez 2razyjot
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...