Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy macie spine, ja pie.rdolę - beki w ch.uj mi dostarczacie. Rapów to ja słuchałem jak większość z was była w workach swoich ojców, początki borixona pamiętam z wzgórzem więc pozwólcie się cieszyć głupotą Popka i nie pie.rdolcie mi, że nie mam dystansu. A, że gość bluzga dużo i prymityw to ja się nie znam bo na antyliroyu się wychowałem emocjonalnie. :lapka::cool:

Odnośnik do komentarza

Popek robi idealną muzykę do chlania, chyba nikt nie bierze jej na poważnie ale każdy się przy niej dobrze bawi, coś jak disco-polo niby nikt nie słucha a po pijaku nuci co drugą piosenkę.

 

Przerzuć się z towarzystwa agrokulturalnego na jakieś o wyższych standardach to zrozumiesz, że jednak są ludzie, których disco polo mocno irytuje, nawet po pijaku.

Odnośnik do komentarza

 

Popek robi idealną muzykę do chlania, chyba nikt nie bierze jej na poważnie ale każdy się przy niej dobrze bawi, coś jak disco-polo niby nikt nie słucha a po pijaku nuci co drugą piosenkę.

 

 

Przerzuć się z towarzystwa agrokulturalnego na jakieś o wyższych standardach to zrozumiesz, że jednak są ludzie, których disco polo mocno irytuje, nawet po pijaku.

Ludzie o wyższych standardach są tak samo poj.ebani i tylko bardziej zakompleksieni i więcej kłamią niż prymitywy. Można trafić na kogoś fajnego ale generalnie gardzę. Mam żonę z wyższych sfer społecznych, radcy prawni itp. Pier.dolenie widzę i szufladkowanie - zaorać takie wypowiedzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Propsy jak zwykle. Popek mnie ma.

 

Kazub żebyś miał formę w połowie jak Popuś - pewnie spinka bo słaby biceps czołgu. XD

 

@Rozalinda - no weź nie hejtuj już, przecież ci po murzynkach i Lamarach nie jeżdżę. Słuchaj co chcesz i daj żyć innym.

 

a matka wie że ćpiesz ? po co mi forma tego cielaka ? wole swoją. on nawet nie jest specjalnie silny, jak na nasterydowanego kloca. poza tym, na swoich filmikach, lansuje się tylko wyciskaniem na klate. jacy idole, tacy fani.... 

Odnośnik do komentarza

- Z narkotykami miałem tyle wspólnego co z drogimi furami - czyli nic a jeżdżę starą Polówką.

- Ja jestem leszczyk więc forma Popka mi imponuje w pewnym stopniu.

- Twojej nie widziałem aktualnej, tylko owiana tajemnicą jest.

- Popek nie jest moim idolem ale faktem jest, że lubię jego muzykę.

- Jesteś już strasznie dorosły, zasadniczy i suchy w osądach, prezentujesz prawdę objawioną - nie ma o czym gadać z tobą bo masz swoje zdanie i klapki na oczach.

 

Eot.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Popek robi idealną muzykę do chlania, chyba nikt nie bierze jej na poważnie ale każdy się przy niej dobrze bawi, coś jak disco-polo niby nikt nie słucha a po pijaku nuci co drugą piosenkę.

 

Przerzuć się z towarzystwa agrokulturalnego na jakieś o wyższych standardach to zrozumiesz, że jednak są ludzie, których disco polo mocno irytuje, nawet po pijaku.

Ludzie o wyższych standardach są tak samo poj.ebani i tylko bardziej zakompleksieni i więcej kłamią niż prymitywy. Można trafić na kogoś fajnego ale generalnie gardzę. Mam żonę z wyższych sfer społecznych, radcy prawni itp. Pier.dolenie widzę i szufladkowanie - zaorać takie wypowiedzi.

 

 

Ale ja nie miałem na myśli wyższych standardów społecznych, tyle umysłowe.

Odnośnik do komentarza

Panowie ale wy jesteście drażliwi ostatnio, nic nie ruchacie widać. :empathy3:

 

A u mnie ciągle na głośnikach zapierdala numer Popka "Wodospady" i polecam od niego coś innego niż o ćpaniu i o "rozjebanej BMW na 3 kołach".

 

https://www.youtube.com/watch?v=QID9pIWgHPI

 

Jak zaraz polecą pojazdy, że "rap ku pokrzepieniu serc" się wam przejadł i jesteście za starzy to sobie "Królów życia" posłuchajcie ale to znowu za bardzo prymitywne i nie da rady bo gość z pociętym ryjem nie może robić fajnej muzyki. Razi was jego image po prostu i za dużo myślicie zamiast się bawić i cieszyć z życia. Pewnie jesienno zimowa depresja. 

 

:empathy:

Odnośnik do komentarza

Aha, no spoko, "pociął gębę to pozer" - kumam. Marylin Manson też od razu u ciebie zły artysta i pozer bo się przebierał i robił na szatana. To się nazywa image sceniczny - sram na to jak typ wygląda, robi IMO fajne kawałki to słucham. Jak są kawałki bardziej bujające tym bardziej. Mógł to dla mnie nawet teraz Liroy znienawidzony przez polski świat hiphopowy pan poseł nagrać - oceniam muzykę i czy mi się podoba. Nie oceniam jego życia prywatnego i co zrobił. Interesuje mnie efekt końcowy.

 

Jeśli macie inaczej - kumam i szanuję.

 

Aha i Popek zanim pociął gębę i zrobił się na polską Lejdi Gagę trochę jednak już rapował tu i tam, wtedy nie był pozerem? ;)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

A myślcie sobie o mnie, co tam tylko chcecie ekoledzy. Nie zależy mi. :)

 

I gdzie ja kogoś nazywam zakompleksionym? Znam wielu ludzi z dyplomami, co jak popiją to skaczą do polskiego dance, trzeba się otworzyć i zgubić uprzedzenia. Muzyka jest ponad podziałami, to ludzie tworzą sztuczne bariery. Ja taki nie jestem.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jakimi to kryteriami mierzysz żeby się załapać do tego elitarnego grona? Wykształcenie? Dyplomy?

Żadnymi kryteriami, po prostu jak widzę, że typ pie.rdoli, że disco polo jest super i wmawia mi, że też bym się dobrze przy nim bawił to od razu wiem, że jest z mózgiem do tyłu. Patrz, kolegą no name na poprzedniej stronie. Serio, ją akceptuje różne gusta muzyczne, ale nie wymawianie komuś i przekonywania do swojej racji muzycznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...