Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

taki target, nadal nie rozumiem jak mozna tego sluchac

 

 

 

jj bedzie wciagal koks z kutasa krola, potwierdzone info.

Jaki pedał takie docinki. Bidulek z rozjechanym kakenem. :D Ej Maus masz ból du.py? Tak, ty wiesz co to jest. :D :D

 

@Milan - coś śmierdzi, zobacz czy ci dzieciak nie zdechł z głodu tyle piszesz na tym forum, daj mu żreć, bądź ojcem parówo. :lapka:

 

 

No target się zgadza.

Odnośnik do komentarza

 

 

ciekawe czy żona nie chciała wystapić, czy dawno już pobita i po rozwodzie, czy moze zakopana.

 

on nie ma zony, dziecko ma z ta pania, ktora wystapila w teledysku brudnej dariany:

 

 

ta blondyna.

 

Potwierdzone info? Raczej nie sądzę - blondyna ma męża i syna, nie wiem czy by wpadła z popkiem.

Kiedyś napisałem na profilu Gangu, komentarz pod notką, co do jakiegoś teledysku który kręcą

"czy będzie ta wydziarana blondyna? to dla mnie ważne"

Zgarnąłem w ch.uj lajków, aż sama Krzysia Roman (bo tak ma na imię) mi odpisała. No iw odpowiedziach zaczął się na nią hejt, że jest matką, a tak wygląda. Jej koleżanka (tej blondyny), zaczęła jechać po tych co obrażają Krzysię :( Aczkolwiek poczułem się wyjątkowy, że w dobie tego całego "social media", możemy mieć taki kontakt z "gwiazdami".

Wątpię, że Krzysia się puściła z Popkiem. Maus nie siej fermentu (za plecami ofcourse).

 

 

Jak mieszkali w UK, bo nie znam teraz to wszedzie ze soba chodzili z wozkiem. Brudna Dariana byla krecona w 2014, ja go widzialem na pokazach tatuazy w Londynie 2014 juz z wozkiem i z ta panna, prywatnie wygladali jak para z dzieckiem, przykladny mezus wnosil wozek po schodach, itp. Moge sie mylic.

 

Zreszta zawsze mozesz sie zapytac jak ci to nie daje spokoju:

 

https://www.facebook.com/krzysztofa.roman

Odnośnik do komentarza

 

 

To jak to tam w końcu było? Dostał Popuś od Sharksów te dwa stemple na pochlastany ryj pod Galerią Krakowską?

Sciema.

 

 

A skąd Bartłomieju/Bartoszu uzyskałeś taką informację?

 

 

Na fejsbuku prawilniaków było, że sieją ferment i wcale nic takiego nie miało miejsca bo Popek w ten dzień był w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...