Skocz do zawartości

POPEK [2013] MONSTER


Rekomendowane odpowiedzi

 

A jakimi to kryteriami mierzysz żeby się załapać do tego elitarnego grona? Wykształcenie? Dyplomy?

Żadnymi kryteriami, po prostu jak widzę, że typ pie.rdoli, że disco polo jest super i wmawia mi, że też bym się dobrze przy nim bawił to od razu wiem, że jest z mózgiem do tyłu. Patrz, kolegą no name na poprzedniej stronie. Serio, ją akceptuje różne gusta muzyczne, ale nie wymawianie komuś i przekonywania do swojej racji muzycznej.

 

Ja dzisiaj tańczyłem z mamą kolegi przy disco polo i było spoko.

 

 

Bo byłem pijany i umiem tańczyć trochę.

Odnośnik do komentarza

 

 

A jakimi to kryteriami mierzysz żeby się załapać do tego elitarnego grona? Wykształcenie? Dyplomy?

 

Żadnymi kryteriami, po prostu jak widzę, że typ pie.rdoli, że disco polo jest super i wmawia mi, że też bym się dobrze przy nim bawił to od razu wiem, że jest z mózgiem do tyłu. Patrz, kolegą no name na poprzedniej stronie. Serio, ją akceptuje różne gusta muzyczne, ale nie wymawianie komuś i przekonywania do swojej racji muzycznej.

Ja dzisiaj tańczyłem z mamą kolegi przy disco polo i było spoko.

 

 

Bo byłem pijany i umiem tańczyć trochę.

Rozi nie mów głośno bo zaraz się pojazdy zaczną, że tam rytmu nie ma i że to muzyka dla debili itd.

Odnośnik do komentarza

Też tak myślałem dopóki nie zacząłem słuchać tego 5x w tygodniu po 8-12 h przez radio VOX. -__-

 

Byłem totalnie na NIE. Wychowany na polskim hiphopie, łysy stary dresiarz, co na Zenek Martyniuk reagował spazmami śmiechu. Po roku słuchania tego radia wchodzi znieczulica, zaczynasz dostrzegać jakieś tam pozytywy a później zwyczajnie nucisz piosenki pod nosem, kojarzysz z nimi pozytywne / negatywne chwilę i przestajesz zwracać uwagi, że większość podkładów jest chujowa i na jedno kopyto a artyści (???) nie potrafią raczej śpiewać.

 

Pewnie nie każdy tak ma / będzie miał ale zwyczajnie mówię, że zagorzały przeciwnik polskiego disco został przemielony.

 

Aha - nikomu tego nie życzę bo nie ma nic gorszego jak wracasz do domu busem i w głowie dźwięczy ci taki Martyniuk, co więcej nie idzie się tego pozbyć. -___-

Odnośnik do komentarza

do tej pory mam traume od słuchania disco polo w robocie po 10 godzin dziennie i jak słysze alealeksandra to mam ochote zrobić komuś krzywde. to jest muzyka dla upośledzonych mentalnie ludzi. zenek martyniuk brzmi niestety jak zniewieściały syn hodowcy świń z nieprawego łoża 

 

ludziom wychowanym na euro trashu lat 90 i polskim rapie i tak jest wszystko jedno, bo nie mają gustu muzycznego. jest to technicznie niemożliwe

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

ludziom wychowanym na euro trashu lat 90 i polskim rapie i tak jest wszystko jedno, bo nie mają gustu muzycznego. jest to technicznie niemożliwe

 

Ty o gustach muzycznych przy rozstawianiu rusztowań wiesz za to najwięcej. Kreator gustów kurwa mać się znalazł. xD XD XD

Odnośnik do komentarza

raczej jak popek. recytacja i zawodzenie. takie ku,rwa mamy czasy, że to, co kiedys przeszłoby max na imieninach u szwagra, dziś zdobywa popularność i robi hajs. 

ludzie chyba tacy są. mylą pajacowanie z charyzmą, lub co gorsza, z performensem. tworzenie z chałturą, brak pomysłu z pomysłem, brak stylu ze stylem. muzykę z gó,wnem. i tak się czasem zastanawiam, ilu na swiecie jest takich mentalnych wujaszków ? kontemplują smak piwa tyskie i porównują z tatra jasne pełne, coca cole z coca colą zero. tereny zielone są wycinane, a to bydło marnuje cenne surowce i jeszcze bezczelnie dąży do prokreacji. świat jest beznadziejny. teraz mi smutno przez ten durny temat. o tak :(      

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Twoje argumenty i ocena mojej mentalności / charakteru / inteligencji na podstawie mojego ubioru, słuchaniu Popka, napinania się do wiatraka, pokazywania zada czy zdarzającymi mi się czasem inwektywami jest - jakby to napisać - niepoważna. Przywykłem jednak. Od razu widać też kto cię plusuje na twoim poziomie. Myster Donica 2015. Dobrze, że na Jarka głosowałem to zrobi z wami porządek. Do kościoła!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...