Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

telefon nie wyszuka PS3 i odwrotnie. pad rozpoznaje konsole po jej ID, dlatego trzeba go podlaczyc kablem zeby byla synchronizacja, wiec sasiad nie przeszkadza

 

racja, ale są przypadki, że sam sygnał jest przerywany albo "wchodzi" w niego inny i pady działają tylko przez usb. Takie problemy powoduje np. zestaw 5.1 Logitech'a, w którym tylnie satelity są bezprzewodowe i niektóre headsety' (najczęściej te no-name), więc jakby nie było zdarzyć się może i przypisywanie konkretnego ID nic nie daje w takim przypadku.

Odnośnik do komentarza
przejzalem poprzednie 20 stron i nie znalazlem odpowiedzi wiec chialbym ponownie zadac pytanie :

 

czy jest sposob zeby zamiast oddawania konsoli do serwisu odzyskac pieniadze? powolac sie na cos, moze na niezgodnosc? na jakiej zasadzie i jak to dziala?

Nie ma, dopiero jak niemożliwa jest wymiana lub naprawa ... chyba, że złożysz reklamację u sprzedawcy i naprawa będzie się przeciągać np. ok miesiąca (mało możliwe z konsolami z tego co słyszałem bo najczęściej wymieniają szybko na nową) to wtedy możesz zażądać zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Już 2 lub 3 razy miałem zwięchę w Enchanted Arms w trakcie loadingów. Jaki może być powód? Nie licząc oczywiście lasera.

Płyta jest w stanie idealnym (dosłownie zero rys). Nie zależy to też od tego, czy konsola jest w pozycji pionowej, czy poziomej.

 

EDIT: Kolejny raz...

Odnośnik do komentarza
chyba, że złożysz reklamację u sprzedawcy i naprawa będzie się przeciągać np. ok miesiąca (mało możliwe z konsolami z tego co słyszałem bo najczęściej wymieniają szybko na nową) to wtedy możesz zażądać zwrotu pieniędzy...

bzdury

sprzedawca ma 2 tygodnie na ustosunkowanie sie do raklamacji, czyli ma okreslic sie co bedzie robil, czy naprawial, czy wymeini na nowe, czy odda pieniadze

jak sie okresli ze naprawia to prawnie nie ma zadnego okreslonego czasu na taka naprawe...

Odnośnik do komentarza
Już 2 lub 3 razy miałem zwięchę w Enchanted Arms w trakcie loadingów. Jaki może być powód? Nie licząc oczywiście lasera.

Płyta jest w stanie idealnym (dosłownie zero rys). Nie zależy to też od tego, czy konsola jest w pozycji pionowej, czy poziomej.

 

EDIT: Kolejny raz...

 

A jak inne gry? Na BD nawet gdy nosnik jest uszkodzony to tego nie widac. Zarysowac to cudo zaprawde trudno, prawdziwych wad nie wychwycisz.

Odnośnik do komentarza

Przeczyszczanie napedow to bardzo pracochlonna i delikatna operacja. Generalnie odradzam jesli nie bawiles sie w to z napedami komputerowymi. Tym bardziej ze w napedzie BD dokladnosc dzialania jest jeszcze bardziej kluczowa niz w DVD czy innych.

 

Sa takie plyty z malymi wloskami, ale one niewiele daja, bo problemem zwykle jest kurz pod ruchoma czescia lasera, powodujacy niedokladnosc dzialania i te plytki oczywiscie tam nijak nie pomoga. Ciezko cos doradzic. Zakup sobie jeszcze jakas gre na BD i stwierdz czy problem sie powtarza.

Odnośnik do komentarza
1 rok i 39 dni- tyle dokladnie zyla moja ps3. Dzisiaj dzwonie do serwisu i slysze wyrok- za uzywanie konsoli Sony o 39 dni dluzej niz trwa gwarancja, zostalem skazany na zaplate 1149zl za naprawe. Nie musze ponosic tej kary ale...zostalem z reka w nocniku...

1149zł za naprawę? :|

 

Jestem zszokowany i załamany.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...