Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się stało coś dziwnego, mianowicie PAD od ps3 nie chce mi się zaprogramować. Wczoraj wyłączyłem swoje ps3 , po jakiejś godzince chciałem je włączyć, zwykle robię to z guzika ps na padzie więc i tym razem chciałem to uczynić, niestety było to nie możliwe. Więc włączyłem ps3 z guziczka na konsoli, próbowałem włączyć pad i dupa. Podłączyłem go kablem, no działa, włączam guzik ps, odłączam kabelek i pad nie działa i nie da się go włączyć, świecą się 4 sloty jakby szukał stacji roboczej ale nie mógł znaleźć. Działa tylko na kablu. Co jest grane, miał ktoś już taki problem?

Odnośnik do komentarza

Co do MM, to tez mialem kiedys z nimi przeboje. Z tym, ze reklamowalem u nich TV, ktory padał co chwile z tego samego powodu, a oni ciagle usilnie mi go naprawiali. W koncu sie w(pipi)ilem i chcialem wymiany na nowy. Oczywiscie nie chcieli tego robic i wysylali mi pisemka, w ktorych prawo interpretowali na swoja korzysc. Meczylem sie z nimi z 3 meisiace (tyle bylem bez TV), w koncu wizyta w UOKIKu rozwiazala sprawe, prawnik napisal do nich jakies pismo i jak za dotknieciem magicznej rozdzki, zgodzili sie wymienic mi TG, a ze takiego nie bylo to dostalem kase. Trzerba ich cisnac i nie odpuszczac, oni maja takie zasady ze przez klamstwo zniechecaja klientow to dochodzenia swoich rozczen.

Odnośnik do komentarza

Dobra pad działa, rozkręciłem go i pogrzebałem w nim trochę, nic nie wyglądało na uszkodzone itp więc skręciłem go porządnie z powrotem i działa, dość dziwna sprawa ale ważne że jest dobrze :)

 

Co do MM, to tez mialem kiedys z nimi przeboje. Z tym, ze reklamowalem u nich TV, ktory padał co chwile z tego samego powodu, a oni ciagle usilnie mi go naprawiali. W koncu sie w(pipi)ilem i chcialem wymiany na nowy. Oczywiscie nie chcieli tego robic i wysylali mi pisemka, w ktorych prawo interpretowali na swoja korzysc. Meczylem sie z nimi z 3 meisiace (tyle bylem bez TV), w koncu wizyta w UOKIKu rozwiazala sprawe, prawnik napisal do nich jakies pismo i jak za dotknieciem magicznej rozdzki, zgodzili sie wymienic mi TG, a ze takiego nie bylo to dostalem kase. Trzerba ich cisnac i nie odpuszczac, oni maja takie zasady ze przez klamstwo zniechecaja klientow to dochodzenia swoich rozczen.

 

Miałem podobną opcję z DVD. Po prostu było uwalone, po zakupie pobawiłem się nim przez 2 tygodnie i przestało działać. Nie będę już opisywał co bo nie w tym rzecz. MM oczywiście nie chciało przyjąć reklamacji bo to ja mogłem uszkodzić sprzęt. No ale w końcu przyjęli do "naprawy", po 2 tygodniach dostałem takie samo DVD, dokładnie takie samo bo dalej nie działało... Ojciec miał znajomka w prawie no i podobnie jak kolega wszystko zostało załatwione bo MM ścisnęło pośladki.

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza

Mial ktos problemy z MM w Katowicach?

mnie nigdy nie sprawiali problemu. Nawalilo dvd ( tzn po wlaczeniu i wylaczeniu wentylator sie nie wylaczal ) i poszedlem z tym to od reki przyjeli i moglem wymienic na dowolne inne dvd (nawet innych marek) w tej samej cenie, ewentualna doplata :/

Odnośnik do komentarza

Mam poważny problem. Konsola ma ok. roku tydzien temu gralem w Resistance, przeszedlem gre bez najmniejszego problemu. Następnie uruchomiłem Uncharted (kupuione jako używka) i gra ciągle przywiesza się albo pokazuje sie czarny ekran i pozostaje wyłączyć konsole. Wymieniłem grę na nową w folii i niestety dzieje sie to samo. Jaka może być przyczyna?? Cóż począć??

Odnośnik do komentarza

Ja także czekam cały czas na konsole miała do mnie trafić kurierem 14 dni temu reklamacje załatwiam od 27 lipca powoli zaczyna mnie ch... strzelać jutro po pracy idę robić zadymę do sklepu. Konsola od dawna jest naprawiona tylko żadnemu bucowi z serwisu nie chce się jej wysłać.

Odnośnik do komentarza

Koleś z serwisu zadzwonił do mnie wczoraj i powiedział, ze konsola nie wraca do sklepu ani do mnie dlatego iż nikt w sklepie nie nie chce im zapłacić za naprawę, która została zlecona (wymiana lasera-serwis wystawił fakturę dla Mega Avansu na 859zł )

Odnośnik do komentarza

Dwoniłem dzisiaj do sklepu, mam zadzwonić w poniedziałek bo muszą się skontaktować z serwisem. Na pytanie czy wymienia mi konsolę na nową w przypadku gdyby serwisowi nie udało się jej naprawić, powiedzieli że jeśli serwis wystawi opinię że wada jest poważna, konsola zostanie wymieniona. Te barany myślą że konsola jest na gwarancji, oni chyba nie czytają tego co się do nich pisze. Napisałem wyrażnie że powołuję się na niezgodność towaru z umową. Sklep od razu wysłal konsolę do naprawy po której znowu się zje...ła. Teraz jest w naprawie po raz drugi.

Mam pytanko, jeśli dobrze rozumuję to prawo jest po mojej stronie a sklep wysyłając konsolę do serwisu uznał niezgodność?

Edytowane przez damian80j
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Masakra,ja nigdy więcej nie kupie pierwsze jwersji konsoli.

Niestety bywa...2 tygodnie temu padła nam 60GB na Ylod, wczoraj 40GB straciła napęd BD(a tak czułem grając w U2 strasznie chałasował napęd i dziwnie mi pipneła konsola 2 razy w piątek)

Mam nadzieje, że slimka pochodzi dłużej niż 18 miesięcy.

 

Napęd z 60GB będzie pasował do 40 GB?

Jeżeli to możliwe proszę o podpowiedż, wolałbym na darmo ich nie rozbebeszać.

Edytowane przez RejdenForce
Odnośnik do komentarza

Ja się zastanawiam nad jednym,nawet jakmi wymienią konsole na nową,czyli np.Slima to jestem stratny,bo tam miałem 4 wejścia USB,emulacje PS2 i ogólnie sprzęt używany był droższy od nowego Slima.

nie jest tak ze na wymiane na inny model musisz sie zgodzic?

a jesli nie ma juz dostepnego takiego modelu jak ty masz to zwrot gotowki?

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Może kogoś zainteresuje: w EURO AGD oferują przedłużoną gwarancje do konsoli PS3.

Okres 3 lata gwarancji: dopłata 375 zł, niby dużo ale napewno nie jeden z nas chciałby teraz mieć taką opcje.

Niby tak to leci.....

 

"Od następnego dnia po zakupie, przez 3 lata bezpłatne naprawy i części w razie przypadkowych uszkodzeń z winy użytkownika (nieszczęśliwy wypadek).

Po zakończeniu gwarancji producenta lub sklepu dodatkowy rok bezpłatnych napraw i części w razie awarii sprzętu.

Dodatkowo:

wymiana na nowy sprzęt, jeśli naprawa będzie nieopłacalna

naprawy tylko w wyspecjalizowanych serwisach

bez limitu napraw i ukrytych opłat .

 

Może ktoś się zdecyduje teraz nawet raty 30x0%. 250gb +NFS (Shit)+ Ratchet+kabel hdmi

Ja wybrałem taką opcje bo mam dość niespodzianek, mam tylko nadzieje że mnie nie zrobią w balona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...