Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje otworzyć osobny temat "realizowanie gwarancji i różne tego typu pierdoły".

Szczerze, to mam już dość czytania o tych różnych kruczkach prawnych.

 

Ten temat powinien służyć tylko do opisywania usterek konsol, szukania rozwiązań problemów itp.

zgadzam sie z przedmówca :)

 

rozmowy o usterkach znikają w natłoku dyskusji o reklamacjach itp.

Odnośnik do komentarza

watek nowy przypiac tak jak w dziale o X360 czyli nowy temat o reklmacjach, gwarancjach itd

wstepem czyli pierwszym postem mozna dac ogolny zarys na dzien dzisiejszy jak sie reklamuje w sony, ile czas gwarancji obejmuje, wtracenie o ustawie jak sie kupuje w sklepach zeby tez bylo ze nie tylko gwara Sony roczna sie liczy ale mamy cos wiecej itp.

 

tego co tu jest mozna starego nie przenosic, ale nowe rozmowy zeby juz tam sie toczyly

a tu bardziej technicznie

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi się przerzucać 100 stron tematu wiec zapytam od razu.

Wczoraj grałem w U2 i w pewnym momencie postanowiłem zakończyć gre i przelogowac sie na moje konto US. Zrobiłem to z poziomu gry wciskając PS button. Pokazał się komunikat że gra zostanie zakończona i czy na pewno chcę kontynuować. Wybrałem że tak i nagle wszystko się wyłączyło. Trochę się zdziwiłem ale co tam, odpalam PS3 a tam zupełnie świeża konsola. To znaczy nie do końca, skasowału się wszystkie ustawiena. Zostały tylko dema. Troche sie wku*wiłem bo nie wiem co się stało. Czy ktoś już tak miał albo chociaż słyszał o podobnym przypadku?? Aha mam PS3 60GB.

 

Skoru juz ustaliliśmy że tu nie gadamy o gwarancji, chciałbym przypomnieć mój problem bo jakoś tak zaginął w natłoku innych postów a dalej nie wiem co stało się mojej PS3.

Odnośnik do komentarza

skoro nie ma jeszczze tematu o reklamacjach i sklepach to jade

 

empik przyjal konsole z YLODem bez problemu (kupiona ok 17miesiecy temu), po 14 dniach (kalendarzowych, nie roboczych) dostalem odpowiedz, ze naprawia na wlasny koszt, ale nie wiadomo kiedy, po kolejnych dziesieciu konsola byla do odebrania

naprawa centralna konsoli - to sie nazywa

czyli jak na razie na plus

 

konsola mimo, ze z tylu ma ten sam numer seryjny jakos sprawiala wrazenie nie mojej, potwierdzilo to wsadzenie starego dysku - formacik

odzyskanie backupa > komunikat, ze to kopia z innego systemu wiec wszystkiego nie odzyskam

jak sie okazalo odzyskalem tylko pare savewow, nie ma ani tych chronionych przed zapisem (na ktorych mi najbardziej zalezalo), nie ma zadnych gierek z pss, patchow ani dodatkowej zawartosci do gier (ok 8gb kawalkow do RB)

 

stracilem ok 300zl (jedno konto dzielone na pieciu i jedno do ktorego nie znam ani hasla ani daty urodzin), od cholery czasu spedzonego przy grach (to w sumie mala strata) i poswieconego na sciaganie (mam bardzo wolny net) i do tego mam konsole ktora moza w kazdej chwili sie zepsuc

 

no ale jakby nie patrzec empik zachowal sie jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza

YLOD kolegę dopadł :confused:

 

Jaki masz model konsoli? Pewnie 60 GB.

Równie dobrze Sony mogło zainstalować w konsoli bombę, która rozwali jej bebechy po 2,5 roku użytkowania.

Wszyscy moi znajomi, którzy mieli 60-ki już je na śmietnik powyrzucali.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

YLOD kolegę dopadł :confused:

 

Jaki masz model konsoli? Pewnie 60 GB.

Równie dobrze Sony mogło zainstalować w konsoli bombę, która rozwali jej bebechy po 2,5 roku użytkowania.

Wszyscy moi znajomi, którzy mieli 60-ki już je na śmietnik powyrzucali.

nie wyrzucajcie, ja skupuje jak ktos nie chce naprawiac :)

 

Jaki laser posiadają ps3 40gb, KES-400A czy KES-410ACA?

rozne wersje sa 40GB, oba sa mozliwe w tej wersji

 

PS.

...konsola mimo, ze z tylu ma ten sam numer seryjny jakos sprawiala wrazenie nie mojej...

przy YLOD wymeiniaja plyte glowna w Sony wiec masz inna plyte i stad to wszystko...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

YLOD kolegę dopadł :confused:

 

Jaki masz model konsoli? Pewnie 60 GB.

Równie dobrze Sony mogło zainstalować w konsoli bombę, która rozwali jej bebechy po 2,5 roku użytkowania.

Wszyscy moi znajomi, którzy mieli 60-ki już je na śmietnik powyrzucali.

Ta 60 GB. Czyli wycieczka do serwisu?

Edytowane przez Geno21
Odnośnik do komentarza

Tak jak Ci wyżej napisałem - jedyny sposób to naprawa konsoli. Oddaj konsolę do fachowca, a jeżeli Ci na niej nie zależy, to poszukaj w necie samodzielnych metod naprawy. Konsola po czymś takim może trochę podziała i będziesz miał czas odzyskać save'y. Na przyszłość rób częste backupy.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...