Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Cholera. To jak odzyskac save'y?

 

Włożyć starą płytę główną. ;D

 

Inaczej NIE odzyskasz. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy i pewnie jutrzejszy bo dane na dysku są sprzętowo szyfrowane. A w każdym razie ja to tak rozumiem. I tutaj ciekawa kwestia: jeśli save'y mają blokadę kopiowania, a nam padnie mobo to nie ma możliwości ich odzyskania (chyba, że naprawimy starą płytę główną).

 

Sony, dziękuję Ci za to. Żałuję tylko, że wszystkie nie są szyfrowane i kompresowane, najlepiej potrójnie, tak dla pewności... :|

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Czy spotkał się ktoś z cykaniem/pikaniem w Ps3? :blink:

Grach tego nie słychać [a jak już słychać to nie tak często] ale w XBM jest to strasznie wkurzające.

Link do pliku z nagraniem:

http://www.speedyshare.com/files/19409775/Plik_audio_05.mp4

 

Chciałem wrzucić na wrzute ale były jakieś problemy z przetworzniem pliku i wywalili ^_^

Edytowane przez ShadowUS
Odnośnik do komentarza

Właśnie jestem po przymusowym formacie... rada dla KAŻDEGO!

 

Kopiujcie sejwy na pendriva/PSP/dysk wymienny/cokolwiek, tak raz na tydzień. Oszczędzicie sobie wielu nerwów.

Sony powinno dać opcję zgrania wszystkich sejwów od razu albo chociaż zaznaczania kilku - jak zobaczyłem 56 plików do skopiowania każdy osobno w sejwie od WHD to aż mi się odechciało....

 

BTW: Odgłosy instalowania Batmana przypominają odgłosy piłowania drewna (przynajmniej na początku).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak na marginesie.

 

Wiele w tym temacie czytaliśmy jak to tylko w Polsce są problemy z dwuletnią gwarancją od sklepu, że w innych "cywilizowanych" krajach EU jest zupełnie inaczej. Ale to chyba jednak nie jest prawda, natrafiłem dzisiaj na forum VGChartz na jeden z tematów gdzie posiadacze żalą się na padaki swoich PS3 i nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie to, że nikt nawet nie wspomina o jakiejkolwiek gwarancji ponad to co daje Sony (12 miesięcy) mimo tego, że np. Ludzie są z UK.

 

Wygląda na to, że u nas wcale nie jest tak źle, bo jednak da się coś wywalczyć ze sklepem.

 

I taka ciekawostka w kwestii kosztów naprawy w UK, facetowi, któremu po 14 miesiącach padło w PS3 port HDMI na infolinii Sony zaproponowali, że wymienią mu jego konsolę na inną refurbished za 120 Funtów.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

chyba sie wsciekne, jedna konsola w serweisie, miesiac temu kupiona druga slimka 250gb i dzisaj po 5h gry w dragona ge ,obraz sal sie poszarpany tak jakby inne odswiezanie, i dupa wszystko jest rozmazane i poszarpane na ekranie, chyba jednak slimy sa tak samo awaryjne :/ poczekam do jutra, moze jej przejdzie ,jak nie to sie wnerwie :/ :/

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie.

 

Wiele w tym temacie czytaliśmy jak to tylko w Polsce są problemy z dwuletnią gwarancją od sklepu, że w innych "cywilizowanych" krajach EU jest zupełnie inaczej. Ale to chyba jednak nie jest prawda, natrafiłem dzisiaj na forum VGChartz na jeden z tematów gdzie posiadacze żalą się na padaki swoich PS3 i nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie to, że nikt nawet nie wspomina o jakiejkolwiek gwarancji ponad to co daje Sony (12 miesięcy) mimo tego, że np. Ludzie są z UK....

 

to Twoj margines jest slabo doinformowany :)

na wyspach maja 1 rok gwary na towary (nie wiem tylko czemu oni moga tak miec skoro jakies zasady w UE panuja ale to temat do expertow od UE)

 

wiec czy to PS3 czy X0 maja taka sama gwarancje w sklepie czyli 1 rok :)

nawet jakbys reklamowal takiego X0 u nas, a beda mieli odnotowane ze nabyles go w UK od razu na infolinii poinformuje Cie ze masz 1 rok tylko gwary ogolnej (oczywiscie 3 lata na szczegolne przypadki jest jak wszedzie)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

chyba sie wsciekne, jedna konsola w serweisie, miesiac temu kupiona druga slimka 250gb i dzisaj po 5h gry w dragona ge ,obraz sal sie poszarpany tak jakby inne odswiezanie, i dupa wszystko jest rozmazane i poszarpane na ekranie, chyba jednak slimy sa tak samo awaryjne :/ poczekam do jutra, moze jej przejdzie ,jak nie to sie wnerwie :/ :/

 

Może to wina gry a nie konsoli? Próbowałeś zarzucić inny tytuł?

Odnośnik do komentarza

chyba sie wsciekne, jedna konsola w serweisie, miesiac temu kupiona druga slimka 250gb i dzisaj po 5h gry w dragona ge ,obraz sal sie poszarpany tak jakby inne odswiezanie, i dupa wszystko jest rozmazane i poszarpane na ekranie, chyba jednak slimy sa tak samo awaryjne :/ poczekam do jutra, moze jej przejdzie ,jak nie to sie wnerwie :/ :/

 

Może to wina gry a nie konsoli? Próbowałeś zarzucić inny tytuł?

w xmb bylo tak samo. wylaczylem konsole na 220min i wszystko wrocilo do normy. mam nadzieje ze to nie poczatek konca mojego slima.

Odnośnik do komentarza

Ja już w drugiej konsoli mam ten sam problem, który mnie ostro w...wia, myślałem że już w nowym slimie mi się to nie będzie działo. Raz na 5 razy mniej więcej, gdy włączam konsole pad em , pad mruga i mruga i nie loguje się, musze wyłączyć konsoel lub podpiąć kablem aby pad się zalogował, po odpięciu kabla dalej mruga i sie nie loguje, dopiero restart pomaga. Makabra

Odnośnik do komentarza

Ja już w drugiej konsoli mam ten sam problem, który mnie ostro w...wia, myślałem że już w nowym slimie mi się to nie będzie działo. Raz na 5 razy mniej więcej, gdy włączam konsole pad em , pad mruga i mruga i nie loguje się, musze wyłączyć konsoel lub podpiąć kablem aby pad się zalogował, po odpięciu kabla dalej mruga i sie nie loguje, dopiero restart pomaga. Makabra

 

Miałem taki sam problem,pomogło zresetowanie pada spróbuj!

Odnośnik do komentarza

Ja już w drugiej konsoli mam ten sam problem, który mnie ostro w...wia, myślałem że już w nowym slimie mi się to nie będzie działo. Raz na 5 razy mniej więcej, gdy włączam konsole pad em , pad mruga i mruga i nie loguje się, musze wyłączyć konsoel lub podpiąć kablem aby pad się zalogował, po odpięciu kabla dalej mruga i sie nie loguje, dopiero restart pomaga. Makabra

 

Miałem taki sam problem,pomogło zresetowanie pada spróbuj!

No spróbuje, dzięki. Bo już się zaczynam martwić, slim 250 już gra 2 tygodnie , zaliczyłem jedną zwieche, a od paru dni akcja z padem się zaczyna. HMMM

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Tak na marginesie.

 

Wiele w tym temacie czytaliśmy jak to tylko w Polsce są problemy z dwuletnią gwarancją od sklepu, że w innych "cywilizowanych" krajach EU jest zupełnie inaczej. Ale to chyba jednak nie jest prawda, natrafiłem dzisiaj na forum VGChartz na jeden z tematów gdzie posiadacze żalą się na padaki swoich PS3 i nie byłoby w tym nic ciekawego gdyby nie to, że nikt nawet nie wspomina o jakiejkolwiek gwarancji ponad to co daje Sony (12 miesięcy) mimo tego, że np. Ludzie są z UK....

 

to Twoj margines jest slabo doinformowany :)

na wyspach maja 1 rok gwary na towary (nie wiem tylko czemu oni moga tak miec skoro jakies zasady w UE panuja ale to temat do expertow od UE)

 

wiec czy to PS3 czy X0 maja taka sama gwarancje w sklepie czyli 1 rok :)

nawet jakbys reklamowal takiego X0 u nas, a beda mieli odnotowane ze nabyles go w UK od razu na infolinii poinformuje Cie ze masz 1 rok tylko gwary ogolnej (oczywiscie 3 lata na szczegolne przypadki jest jak wszedzie)

 

Bez sensu, dyrektywy wiążą wszystkie kraje co do celu. Kolejny przykład tego, że wszystkie kraje w UE są "równe".

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

wiem i tez sie dziwie jak to mozliwe...

 

ciekawostka tego co przyszlo do serwisowania jako zgon: PS3 SLIM - awaria, czerwona dioda...

chyba nie ma szans po tym co nawet niektorzy pisza na tym forum zeby to byla konsola o dobrej bezawaryjnosci, szkoda....

 

Hmm... dlatego jak mi Slim na święta wpadnie to będzie jechał pod same ex'y, resztą bardziej ekonomicznie wyjdzie mi dobić X'a.

 

\/ Juchy: Matowy Slim bardziej mi pasuje.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...