Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą moja 40gb zaliczyła YLOD...

jak wyciągnąć płytę z napędu i odzyskać dane?

Wyciąganie płytki: wyłącz z tyłu konsolę; trzymaj palec na Eject i włącz z tyłu konsolę - właczy się fantest i płytka wyjedzie.

 

Żeby wyciągnąć dane z dysku musisz tą konsolę naprawić - innej możliwości nie ma.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Oni = serwis Sony :) Litwin (i ja) nie wiedział że konsolę masz już po gwarancji.

Moja rada - jak tylko uruchomisz PS3 to zrób backup (najważniejszych rzeczy).

 

P.S. Płytę wyciągnąłeś?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Konsola powoli dobija do 2 miesiecy. Ma dwa rodzaje fochów.

 

 

Ten pierwszy pojawił sie tylko raz - jakis tydzien temu i wygldalo to tak, ze w trakcie blisko dwugodzinnej (niespełna) gry wyskoczył komunikat "System przegrzany. blablablabla" podejrzewam ze to bblablabla to było cos w stylu - "Nastapi automatyczne wylacznie konsoli" bo też od razu sie wylaczyla. ziwne jest to ze konsola wczesniej zaliczala dluzsze sesje i nie zawarczala w podoby sposob ani razu. Zaraz po zobaczeniu czarnego ekranu na TV wzialem ps3 do reki i macalem czy bardzo sie nagrzala i musze stwierdzic ze nieszczegolnie. Stała tam gdzie stoi zawsze, na stole, daleko od wszelkiej masci grzejnikow czy ciasnoty. pytanie proste - what the fuk?

 

 

Drugi przypadek pojawia sie czesciej, moze juz z 5-8 razy tak mialem. Po wylaczeniu gry na powrot wyswietla sie menu, naciskam przycisk, wyciagam plyte - wszystko cacy. Naciskam przycisk on/of co by konsole wylaczyc, konsola jak zwykle odpowie dzwiekiem ale no wlasnie ale sie nie wylaczy. Ponowne uzycie przycisku on/off nie przynosi rezultatow.

 

Oba przypadki nie sa specjalnie uciazliwe jednak cos nie gra, bo ciezko chyba mowic o zmeczeniu materialu po 2 miesiacach, tymbardziej, ze nigdy nie urzadzalem sobie na niej zadnych maratonow. Jakies sugestie? Oddac do serwisu z tytulu gwarancji? Ktos mial podobnie?

Odnośnik do komentarza

to czyli błyskające zielone kolory na ekranie w czasie gry oznacza że układ graficzny sie przegrzewa i potem tylko najgorsze... czyli YOLD. Nie zdarza mi się to cały czas tylko od czasu do czasu :/ W takim razie nie wiem co mam robić, opchnąć konsole na allegro? bo gwara mi się skończyła w te wakacje...

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Ja bym dawał do serwisu,konsola ma 2 miesiace a już jej odwala,moja PS3 chodziła nieraz w wakacje po 11 godzin bez przerwy w upale a nigdy taki komunikat nie pojawił się! , drugi przypadek jest co najmniej dziwny,na twoim miejscu oddał bym na gwarancję do spr. bo niepokojące jest że po kilku godz. wyskakuje komunikat o przegrzaniiu systemu.

Odnośnik do komentarza

Dziś wpadł 2 YLOD,w Centrum Sony przyjeli,niby mam 6 miechów gwarancji na poprzednią naprawe,ale po ostatnim czekaniu na naprawe(52 dni) to już niczego nie jestem pewien.Czekam 14 dni roboczych i zobaczymy co z tego wyniknie,za 3 razem to już powinni mi chyba nową dać?Jak pada ps3 to najlepiej iść reklamować jak najszybciej,bo jak padnie w pierwszych 6 miechach od zakupu to znaczy że sprzęt jest wadliwy i wtedy nawet po gwarancji można łatwiej walczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...