Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, koniec o kalendarzach :)

 

Jak mozna wyjasnic sytuacje, w ktorej kolega Neox pisze, ze jego model CECHH 40GB dziala normalnie?

Dla pewnosci wlaczylem przed chwila swoja konsole na minute... data to 01.01 godzina 00:18 i wyskakuje blad o braku polaczenia z PSN...

Czyli model CECHH04 ewidentnie nie dziala.

Mam ten sam model CECHH04 i potwierdzam, że konsola jest podatna na dzisiejszą ApocalyPS3.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety za późno przeczytałem newsa i włączyłem konsolę (80 gb).

Grać się dało normalnie więc nie zwróciłem uwagi na inne "bonusy".

Dopiero jak powinno mi wskoczyć kolejne trofeum za Fallouta okazało się, że inne trofi poszły się je**ć :yucky:

Pewnie ich nie odzyskam...

 

Odzyskasz, zsynchronizowane pucharki zapisują się na serwerze Sony. Licho z kolei wie co z tym, który Ci nie wskoczył, co najwyżej powtórzysz questa :thumbsup:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@ Paliodor - ja mam 80 gb. Grać mogę ale straciłem trofea.

Nie mogę też się zalogować przez www i sprawdzić czy nadal tam są:/

 

' luźne rozmowy o konsoli Sony / problemy z konsolą nie tutaj!' - Aha, super moderacja, woo hoo.

dzizas, co to się dzieje już...?

 

dyskusja toczy się w tym temacie

 

http://www.psxextrem...3-temat-ogolny/

 

Więc w czym problem?

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że się zapytam ale czy sypią się tylko trofea czy też nie można również wcale grać w żadne gry? Bo już się gubię w tych wszystkich wersjach w sieci...

 

Nie pograsz w gry z trofeami i te z PSN. Z kolei starocie, np pierwszy Resistance [i cała reszta gier bez pucharków] działa bezproblemowo. Ciekawe ilu ludzi na serwerach w pierwszym Resie dziś? ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że się zapytam ale czy sypią się tylko trofea czy też nie można również wcale grać w żadne gry? Bo już się gubię w tych wszystkich wersjach w sieci...

 

Nie pograsz w gry z trofeami i te z PSN. Z kolei starocie, np pierwszy Resistance [i cała reszta gier bez pucharków] działa bezproblemowo. Ciekawe ilu ludzi na serwerach w pierwszym Resie dziś? ;)

Nawet jeśli PS3 nie mam podłączonej do sieci to lipa z grania?

Odnośnik do komentarza

hyhy,

a ja sobie wsadziłem drugi dysk i sobie gram w jakieś popierdółki, co prawda większość gier z pss nie działa, WHD odpala się jako demo, itp, ale rock band 2 działa fajowo, tylko bez DLC.

Jak to Kyo powiedział... 'jak nie możesz grać na tej konsoli, to znaczy, że nie jest Twoja' - czy coś. Sony nieźle dało, żebym nie mógł we własną giereczkę grać?

PS: jutro się wszystko naprawi, nie napisujcie save tylko z gier, żeby nie miały tej dziwnej daty. wszystkie sync'niętę trophy są bezpieczne, te drugie, niekoniecznie. xD.

buzi i spokojnie ludziska. :*

Odnośnik do komentarza

Tak, lipa z grania w gry w pucharkami, nawet na konsoli, która cały czas jest offline :(

Aha, bosko...

 

According to Kotaku: (wouldn't bet my ps3 on it though)

CECHG04 - affected

 

Kurrr.wa ja mam CECHG04, nawet nie włączam mojej konsoli. Walą mnie trofea i psn, ja chcę tylko sobie pograć na mojej PS3. Ehh, poczekam do jutra by się zdołować lub też dowiedzieć się, że Sony wypuściło jakiegoś patcha...

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Ojej, czytam dwie ostatnie strony tego topicu i chyba sie zalamie.

Padla mi 60-tka, kupilem Slima i chyba go sprzedam bo, jak Dabman mowisz, ze jest tak fatalny, awaryjny i beznadziejny to coz ja bede taka kupe trzymal pod telewizorem, wierze ci bezgranicznie :mellow:

A tak na serio to przestan juz zasmiecac ten temat i idz do dzialu X360.

Odnośnik do komentarza

Spoko, koniec o kalendarzach :)

 

Jak mozna wyjasnic sytuacje, w ktorej kolega Neox pisze, ze jego model CECHH 40GB dziala normalnie?

Dla pewnosci wlaczylem przed chwila swoja konsole na minute... data to 01.01 godzina 00:18 i wyskakuje blad o braku polaczenia z PSN...

Czyli model CECHH04 ewidentnie nie dziala.

Mam ten sam model CECHH04 i potwierdzam, że konsola jest podatna na dzisiejszą ApocalyPS3.

 

No zgadza sie mam model 40GB CECHH04 dziala bez problemu. Ciekawa sytuacja, widac nie ma jakiegos powiazania odnosnie modeli.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Zabłysłeś PeCetowcu

http://pl.wikipedia.org/wiki/RoHS

 

RoHS to standard który nie oznacza jedne rzeczy, którą Ty rozumujesz.

wg. Ciebie jak coś jest RoHS to czy jest to wyprodukowane w wietnamie za 1szt. 0,25$ a w filipinach za 1.0$ to ma tą samą jakość bo jest tam znaczek RoHS?

 

RoHS są komputery apple i pc też.

Nawet zobacz te same komponenty, ta sama architektura ( intel... ) a ze stabilnością windowsa na mac'u jest lepiej niż na PC <_<

 

Rozumiesz teraz że mimo iż RoHS jest standardem to podzespoły nie zawsze są tej samej jakości?

Co z tego że 45nm, oznacza to mniejszy pobór energii etc... co nie oznacza że jest lepsze prawda?

 

Z takim podejściem do RoHS każda płyta byłaby jednakowa, czy to MSI czy Gigabyte, obie zgodne z RoHS prawda? lecz jakość elementów elektroniki oraz ścieżek jest różna.

Na jednej idzie na 800MHz na drugiej 667MHz ten sam chipset, "ta sama" elektronika.

 

Zrozumiałeś czy dalej nie?

 

Oj, blagam, poczytaj dokladnie czym jest ROHs, ale jesli nie rozumiesz o czym ja mowie to Ci napisze : luty bezolowiowe. Dziwne, nie? Wszak czym jest YLOD...

 

Ps - przyklad z oc plyty glownej to przyjlad z "dupy" : cena przewaznie warunkuje oc. Plyty pod oc nie maja tych samych czesci, nie maja tych samych podzespolow za wyjatkiem wlasnie np. czipsetu : grubosc laminatu, ilosc jego warstw, ilosc faz zasilania, kondensatory SSD, tranzystory low-rds. Jesli Ty chcesz by mobo np. na P31/P35, X38/X48, czy poczciwym 965 tak samo krecilo sie przy cenie np. 200 zl, a przy cenie np. 600 zl to jestes niepowazny. Skoncz Wasc, wstydu oszczedz.

 

Tyle ode mnie, bawic sie w tej piaskownicy nie mam zamiaru.

 

Ps - jesli juz masz do mnie zwracac sie osobiscie, to per GRACZU, bo po to mam dwa sprzety, nie po to by swirowac co jest lepsze, co szybciej padnie.

 

PS 2 : nie wiedzialem, ze dla Ciebie RoHS to znaczek CE :

RoHS to standard który nie oznacza jedne rzeczy, którą Ty rozumujesz.

wg. Ciebie jak coś jest RoHS to czy jest to wyprodukowane w wietnamie za 1szt. 0,25$ a w filipinach za 1.0$ to ma tą samą jakość bo jest tam znaczek RoHS?

To z jakoscia nie ma nic wspolnego...

 

Zapomnialem o jednym : zabawne, ze nie odpowiedziales na rzeczowa wiekszosc jak HDMI-CEC, bitstream, a wyskoczyles o ROHsie, ktory widac jak pomaga...

Edytowane przez Firekage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...