Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

największy hype to był i tak przy premierze Killzone2 :D jak mnie pamięć nie myli wtedy też padł rekord odwiedzin jednego tematu i serwery forum nie wytrzymały :P

 

swoją drogą podtrzymuje zdanie,że to największy fail w historii konsol.Przed debilną datą na moje oko chyba z 10milionów PS3(jak nie więcej) zostało pozbawionych w sekundzie dostępu do PSN i możliwości odpalenia gier z trofeami nie mówiąc już o fakcie,że w każdej chwili można stracić savy...

 

Sony powinno na serio w trosce o swoją renomę dać nam jakąś rekompensatę - choćby głupią grę z PSN za free itp

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ludzie piszą, że trofea się nie straciły - styknie odpalić grę, którą skasowaliśmy z listy, pozwolić na 'instalację' listy pucharków, zrobić syncha i będzie git. Uff. Aha, jeszcze sugestia, jakby komuś jeszcze nie działało - zrobić test połączenia w zakładce ustawień internetowych. Milo słyszeć, że posiadacze Fatów znowu są wśród nas :)

Odnośnik do komentarza

jeeah działa, juz wiadomo ze ten sam problem spotkamy znów za 4 lata hehe, pewnie jutro pojawi sie oficjalny komunikat od sony ze zdołali uporac sie z takim nietypowym problemem  :lol:

 

''Oficjalny'' komunikat mówi co innego... ;)

 

 

 

We're just getting started...

 

What a day! March is always an exciting time of year when we can roll up our sleeves and finally show you what we have planned for the year and beyond. As I?m sure you saw, on Monday, we experienced some issues with older model PlayStation 3's. We believe our industry leading technology is paving the way forward and showing our competitors that the PlayStation brand is unbeatable. With the immense power of the Cell Broadband Engine the older units managed to fix themselves without any intervention from our engineers. Unbelieveable! It's this self-resurrection that will lead PlayStation and the industry forward in 2010 and beyond.

 

Thank you all.

Jack Tretton, President and CEO

JackTretton.jpg

 

 

:D

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grając w Heavy Rain po północy zastanawiałem się, czemu nie wpadły mi moje dwa pucharki(srebro i złotko)i sobie myślę, że spieprzyłem robotę xD. Rano czytam forum, newsy i widzę co się ciekawego stało, przeczytałem wszystko, po czym odpaliłem moją PS3(a co mi tam, ignoruję ostrzeżenia xD)i widzę powrót do przeszłości i dwa(z trzech) dynamic themsy, które poszły się walić(WipEout HD się nie dał zepsuć woo). Po sprawdzeniu wszystkiego wyłączyłem konsolę. Dzień spędziłem oglądając po raz wtóry Fight Club na wiadomym kanale i czytając forum/blogi itp. Odpalam konsolę o godzinie 1 w nocy i boom data elegancko ustawiona sama z siebie("Powrót do przyszłości"). Wpadam na forum i widzę interesującą wypowiedź mojego ulubieńca Jacka Trettona o autonaprawie starszych konsol dzięki niezwykłej mocy i potędze Cella, kurcze jaja jak berety. Fajnie minął mi dzień, ale takie akcje jak ta nie powinny mieć miejsca, pamiętam że w 2008 bodajże ten problem dotknął tych no Zuni/Zulu czy jakkolwiek się te urządzenia zwały XD. Tylko że wtedy to był rok przestępny, a 2010 to jest ten no "rok przestępczy" raczej. Zresztą o kalendarzach i innych tego typu rzeczach było już kilka stron wcześniej.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...