Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj mi moja PS3 dostała YLOD'a i pytanie odnoście serwisów: czy najbardziej opłaca się u Juchego oddać konsole względem innych serwirów? :P Jak długo trwają naprawy takiej usterki?

w celach statystycznych moglbys podac model? ewentualnie wiek zmarlej?

Odnośnik do komentarza

Witam, moja ps3 slim wydaje dziwny głośny zgrzyt raz na jakiś czas (ok 1h, czasem mniej) jakby cofał się laser na prowadnicach. Dziwne natomiast jest to, że robi tak nawet jak napęd nie działa czy w ogóle nie ma w nim płyty... Dodam, że gdy oglądam np film z hdd w nocy to ten dźwięk jest na tyle głośny, że idzie się wystraszyć:) Mam ją jakieś 3-4 miesiące i ten zgrzyt pojawia się od samego początku... Czy to normalne?? Dzięki za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza

80010514 ? Problem czytania Blu-ray

*Płyta lub napęd mogą być uszkodzone lub zabrudzone.

Pytanie takie sie nasuwa do osób, które rozbierały juz pleya 80GB, bo 60GB mam w palcu, ale nie dosłownie.

jeżeli rzeczywiście mam problem z laserem to chciałbym sie do niego dobrać, by go przeczyścić oraz ustawić na swoje potrzeby i tu pytanie..

-czy owe lasery posiadają jakakolwiek regulacje poziomu, tak jak miało to miejsce w CZARNULCE?

Odnośnik do komentarza

...Pytanie takie sie nasuwa do osób, które rozbierały juz pleya 80GB, bo 60GB mam w palcu, ale nie dosłownie....

do lasera dobierzesz sie podobnie do 80GB tylko jak wyjmujesz naped odpinajac od tasmy to musisz wykrecic zasilacz bo tasma wchodzi w plyte pod zasilaczem, a w napedzie zaklejona jest tasma (chyba ze odkleisz biala tasme spod napedu to mozna wyjac pod napedem)...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znajomemu padła 120gb slim kilka dni temu. Konsola została kupiona w kwietniu 2010r.

 

Tzn. co padło? Możesz troszeczkę rozwinąć? jakie objawy? Czy Slimki mają tzn. YLOD'a, czy może laser czy brak obrazu? ETC.

 

E: Aha - jak mniemam CECH-2004A, tak?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Kupiłem na Allegro PS3 slimke 250 gb-jak sie okazało "niepełnosprawną"-oczywiście w aukcji nie było o tym mowy, ale po telefonach i smsach koleś w końcu się przyznał, że wiedział, ze konsola była uszkodzona.

Otóż pojawiaja się artefakty, migotania, czarne i białe kwadraty, jakieś przekłamania kolorów i cienie-zarówno w grze jak i menu.

Czy jest sens wogóle zabierać się za naprawę tego?

Odnośnik do komentarza

Witam, mój problem polega na tym iż konsola po 15 min grania łapie zawiechę, dzieję się tak za każdym razem kiedy włączam konsole. Filmy na Blu-Ray też się wieszają (objawy nie występują gdy konsola jest zimna),filmy Dvd i gry z HDD chodzą bezproblemowo. PS3 model 40gb wiek 26 miecięcy(2 miechy po gwarancji:ermm:)

 

 

moja konsola jest po wymianie lasera, jest jeszcze pewne ale.......otóż gry czyta i nie wiesza się jak było poprzednio ale nie widzi filmów na blu-ray. Co to może być?

Edytowane przez carlos84
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Kupiłem na Allegro PS3 slimke 250 gb-jak sie okazało "niepełnosprawną"-oczywiście w aukcji nie było o tym mowy, ale po telefonach i smsach koleś w końcu się przyznał, że wiedział, ze konsola była uszkodzona.

Otóż pojawiaja się artefakty, migotania, czarne i białe kwadraty, jakieś przekłamania kolorów i cienie-zarówno w grze jak i menu.

Czy jest sens wogóle zabierać się za naprawę tego?

 

Wow, odeślij dziadowi i niech Ci kasę oddaje. Myślisz, że gdyby był sens naprawiać to many by ukrywał fakt, że konsola jest jebnięta ?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem na Allegro PS3 slimke 250 gb-jak sie okazało "niepełnosprawną"-oczywiście w aukcji nie było o tym mowy, ale po telefonach i smsach koleś w końcu się przyznał, że wiedział, ze konsola była uszkodzona.

Otóż pojawiaja się artefakty, migotania, czarne i białe kwadraty, jakieś przekłamania kolorów i cienie-zarówno w grze jak i menu.

Czy jest sens wogóle zabierać się za naprawę tego?

 

Wow, odeślij dziadowi i niech Ci kasę oddaje. Myślisz, że gdyby był sens naprawiać to many by ukrywał fakt, że konsola jest jebnięta ?

oczywiście oddałem, pytam, gdyż zaproponował że sprzeda za mi 500 i odda reszte kasy, ale nie chce mi sie jednak w to bawić.

Odnośnik do komentarza

nowy tylko w Sony za odpowiednia kase

to co ne je.baju czy allegro to to samo, refurbished od chinczykow...

jak juz bedziesz zmuszony do zkkupu tego to wez warunki gwarancji tego na pismie i zeby byly jasne, bo jak padnie po tygodniu zebys nie zostal z reka w nocniku, bo przy samodzielnym montazu zawsze moga powiedziec, Twoja wina...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

SOny nie sprzedaje czesci serwisowych, mozesz u nich tylko serwisowac w autoryzowanym punkcie, a jest jedyny w waw, PRAM, na ta chwile klient jeden twierdzil ze mu krzykneli niecałe 600zl.

 

rzeczywiscie lepiej dolozyc 400zl i kupic nowa, tym bardziej ze na kazda rzecz serwsiowana w Sony masz poserwisowo tylko 3msc gwarancji, a na nowe niby 1(w sony) i 2 lata u sprzedawcy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...