Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Serio uważacie, że CDP wydając takiego marketingowego molocha, bedącego jednym z większych tytułów roku 2015, odizoluje osoby, które nie przeczytały książek? Myślicie że dobrze by się to odbiło na sprzedaży, która patrząc na grę i jej rozmach, musi być raczej całkiem wysoka zeby nie jedli suchych pyr z wodą?

Odnośnik do komentarza

Ale ty czytałeś posty w ogóle ragus? Przecież chodzi tylko o smaczki i mniej ważne sprawy które umkną tym którzy książek nie czytali.

Bansai? Fanek, który sprawia wrażenie nie przygotowanego do sprawdzianu z wiedźmina?

Odnośnik do komentarza

Bansai?

Zgadzam się pawciokratos, ale postawa Bansaia który mówi, żeby bez książek nawet gry nie tykać jest trochę głupia.

 

A gdzie tak mowie?

 

 

widze ze nie doczekam sie odpowiedzi, wiec jak juz sie kapniecie ze pisalem o sensie czytania streszczenia a nie grania w gre bez czytania ksiazek to dajcie znac

 

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

Ale mi chodzi o poprzednie części wiedzmina, nawet gdybym chciał nie znalazłbym czasu na książke czy audiobooka

Sprawdzać wiec poprzednie części streszczenia książki czy w ogóle sobie darować?

 

>Miej czas na giereczki wideo dla dzieci

>Miej czas na foruming

> Nie miej czasu na ksiazki

>Trudne sprawy.

 

Mniej głupich wojenek na forumingu i zaraz będzie więcej czasu.

Odnośnik do komentarza

Te ksiazki sa krotkie, czytajcie sobie nawet 50 stron przed snem to spokojnie do premiery sie wyrobicie. Nie uwierze, ze ktos nie znajdzie godziny czasu :P Inna sprawa, ze ksiazki sa naprawde fajne i warto je przeczytac nie tylko ze wzgledu na gre.

 

Po dwoch stronach bym zasnal pewnie ;) Sprawdze na PC czy warto. Wiedzmina 2 pogralem chyba z 2h i odinstalowalem a w jedynke nigdy nie gralem i ksiazek tez nie czytalem bo szkoda zycia, ale zagrac to zagram w trojeczke. Kto wie moze i sie przekonam :)

 

Mam jeszcze pytanie ile bedzie wazyl Wiedzmin na pc'ty ?

Edytowane przez Mroku333
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

 

 

Bansai?

Zgadzam się pawciokratos, ale postawa Bansaia który mówi, żeby bez książek nawet gry nie tykać jest trochę głupia.

A gdzie tak mowie?

 

 

widze ze nie doczekam sie odpowiedzi, wiec jak juz sie kapniecie ze pisalem o sensie czytania streszczenia a nie grania w gre bez czytania ksiazek to dajcie znac

Sorki,pomyliłem się :P Chodziło mi o blantmana. Zdążyłem się zorientować, że pisałeś o streszczeniach ;)

 

 

Bansai?

Zgadzam się pawciokratos, ale postawa Bansaia który mówi, żeby bez książek nawet gry nie tykać jest trochę głupia.

A gdzie tak mowie?

 

 

widze ze nie doczekam sie odpowiedzi, wiec jak juz sie kapniecie ze pisalem o sensie czytania streszczenia a nie grania w gre bez czytania ksiazek to dajcie znac

Sorki,pomyliłem się :P Chodziło mi o blantmana. Zdążyłem się zorientować, że pisałeś o streszczeniach ;)

Odnośnik do komentarza

 

Te ksiazki sa krotkie, czytajcie sobie nawet 50 stron przed snem to spokojnie do premiery sie wyrobicie. Nie uwierze, ze ktos nie znajdzie godziny czasu :P Inna sprawa, ze ksiazki sa naprawde fajne i warto je przeczytac nie tylko ze wzgledu na gre.

 

Po dwoch stronach bym zasnal pewnie ;) Sprawdze na PC czy warto, za darmo bedzie wiec zobaczy sie. Wiedzmina 2 pogralem chyba z 2h i odinstalowalem a w jedynke nigdy nie gralem i ksiazek tez nie czytalem bo szkoda zycia ale zagrac to zagram w trojeczke. Kto wie moze i sie przekonam :)

 

Napisz jeszcze, że jesteś największym fanem wiedźmina w tej części forum :teehee:

Odnośnik do komentarza

Znakomity ten ostatni zwiastun. O grafikę się nie boje. Inkwizycja na konsolach prezentuje się wybornie, a wiele wskazuje na to, że Wiesław zaprezentuje graczom jeszcze lepsze doznania w tym segmencie.
Kto grał w poprzedniczkę, wie czego może się spodziewać. Ja dodatkowo cenię serię za ogromną dawkę humoru. Raczej pewniak i to na dziesiątki godzin.

Odnośnik do komentarza

Te ksiazki sa krotkie, czytajcie sobie nawet 50 stron przed snem to spokojnie do premiery sie wyrobicie. Nie uwierze, ze ktos nie znajdzie godziny czasu Inna sprawa, ze ksiazki sa naprawde fajne i warto je przeczytac nie tylko ze wzgledu na gre.

Ile to już razy tak miałem, że zasiadając przed snem do czytania Wiedźmina mówię sobie 'kilka stron i idę spać', po chwili okazuje się, że to już po 3:00 w nocy a za mną prawie połowa książki:)
Odnośnik do komentarza

Ciekawostką jest, że scena seksu na wypchanym jednorożcu z Yennefer była już w książce, także odniesień do książki będzie pewnie mnóstwo :) Na pewno znajomość książki nie jest niezbędna, ale pozwali wyłapać wiele smaczków. Sam przymierzam się do przeczytania całości po raz 3 bo ostatnio czytałem ją jakieś 5-6 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dopiero teraz ten najnowszy zwiastun i zrobił na mnie spore wrażenie. Nie śledziłem na bieżąco nowinek o grze i mam pytanie o ten otwarty świat - czy twórcy odchodzą od powiedzmy "półotwartego" świata z Wiedźmina 2, gdzie teoretycznie można było iść gdzie się chce w zasięgu krainy, ale w praktyce było jednak dość liniowo, na rzecz kompletnie otwartego terenu gry jak w Skyrim? Bo tak to trochę wyglądało w zwiastunie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...