Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie Życzenie i Miecz Przeznaczenia - dwa zbiory opowiadań, swego rodzaju wprowadzenie do świata.

Z tym, że po przeczytaniu opowiadań, a nastepnie ograniu gry popsujesz sobie w jakimś stopniu sagę. Warto przeczytać całość, bo na pewno sporo się straci podczas odbioru gry. Gra nie ucieknie,  a czasu jeszcze sporo do premiery.

Odnośnik do komentarza

Materiał z xboxa?

 

niby widać guziki xboxa ale ktoś może grać na padzie na pc

 

film jest dostępny w 1080p i 60fps, wątpie zeby xbox to potrafił

 

 

co do filmiku to ogladałem na syzbko

ale

+ trawa sie ugina gdy koń jej dotyka

- nie ma krwi na mieczu mimo że gra jest krwawa

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Materiał z xboxa?

 

niby widać guziki xboxa ale ktoś może grać na padzie na pc

 

film jest dostępny w 1080p i 60fps, wątpie zeby xbox to potrafił

 

Gra nie musi być nagrana w 60fpsach, aby same wideo (po zmontowaniu) było odtwarzane w 60 klatkach ;P 1080p (to samo), zresztą xbox ma upscalować 900p do FHD.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Ale w sklepie za połowę ceny dostaniesz piękne wydanie z dodatkami na półkę. Na serio tak lubicie dopłacać do drm? :)

 

Kupiłem już kolekcjonerkę na Xone, ale wymienię samą grę na edycję PC, a tę z kolei chyba kupię na Steam - będzie mi wygodniej ;) 

 

Nie mam nic do Steama, nie przeszkadza mi fakt, że nie mogę sprzedać tych gierek na PC - tak czy siak bym tego nie robił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz płacz o zbyt jasne noce przykład tutaj:

(tu troche mają racji bo faktycznie na noc to za jasno ale jak dla mnie to raczej wygląda jak wieczorna burza)

http://a.pomf.se/mpelbe.webm

 

Co to za (pipi) pada na ekran? Co to (pipi)a jest? xd

 

Powiedzcie ze to z jakiegos materialu z GS w ktorym dodali te efekty po fakcie.

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy z pracy ma PC za 4000 euro. Na steamie ma jakieś 300 gierek,też czeka na Wiedźmina i bez problemu odpali na full, kurde pozazdrościć tylko. Robi częste upgrade'y komputera,ma całą obudowę w ledach,chłodzenie wodne,za(pipi)isty pancerz itd. Tak gra szlachta hehe ;)

 

Ja odpale na high 1080p i 30fpsach i tak jest dobrze,przynajmniej lepiej od wersji konsolowej. Zadne proso etc,tylko czysta prawda

Odnośnik do komentarza

 

Teraz płacz o zbyt jasne noce przykład tutaj:

(tu troche mają racji bo faktycznie na noc to za jasno ale jak dla mnie to raczej wygląda jak wieczorna burza)

http://a.pomf.se/mpelbe.webm

 

Co to za (pipi) pada na ekran? Co to (pipi) jest? xd

 

Powiedzcie ze to z jakiegos materialu z GS w ktorym dodali te efekty po fakcie.

 

Na ultra na pewno będzie wyglądać niczym deszcz w DC. :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Mroku333.

xrnlsih.gif

 

 

Polecam również innym, coby nie psuć sobie wrażeń z czytania tego tematu, który w maju na pewno będzie bardzo oblegany. A przy okazji może w końcu pójdzie sobie w pizdu ten człowiek na jakieś Cd Action czy inne Gameonly, tam na pewno znajdzie osoby, które będą dla niego nieco milsze.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Mroku333.

 

 

 

Polecam również innym, coby nie psuć sobie wrażeń z czytania tego tematu, który w maju na pewno będzie bardzo oblegany. A przy okazji może w końcu pójdzie sobie w pizdu ten człowiek na jakieś Cd Action czy inne Gameonly, tam na pewno znajdzie osoby, które będą dla niego nieco milsze.

 

Jak dodać kogoś do ignora na tym forum Panowie?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Post został ukryty ponieważ ignorujesz posty napisane przez użytkownika Mroku333.

 

 

 

Polecam również innym, coby nie psuć sobie wrażeń z czytania tego tematu, który w maju na pewno będzie bardzo oblegany. A przy okazji może w końcu pójdzie sobie w pizdu ten człowiek na jakieś Cd Action czy inne Gameonly, tam na pewno znajdzie osoby, które będą dla niego nieco milsze.

 

 

Jak dodać kogoś do ignora na tym forum Panowie?

 

Ustawienia ->Ignorowani Użytkownicy

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wiem, że było tu już napisane tutaj setki razy, ale po obejrzeniu ostatniego materiału z GS nie mogę się powstrzymać.

 

Ależ ta gra okrutnie rozkurwi moje kontakty społeczne, gałki oczne, niedajbóg konsolę i telewizor, cały rok tej branży i w zasadzie chyba tylko portfela nie ruszy, bo już dawno za nią zapłaciłem.

Elf.gif

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...