Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A których lubisz? Pytam serio, bo nie znam polskich, dobrych youtuberów.

Z tych "growych" to większości nie oglądam, bo nie mogę ich słuchać ;)

Ale np. podoba mi się NRGeek czy BananowyJanek, głównie za ich serie o crapach.

Słyszałem, że ludzie odpowiedzialni za kanał LekkaFaza to za(pipi)iste ziomki. Tak poza tym to jeszcze TylkoKolorZielony ujdzie.

Odnośnik do komentarza

Ale gdzie kraza po sieci? Bo ja widze w wymaganiach 8gb, 16gb to kompy na ktorych graja streamerzy, obejrzalem wlasnie trzeci stream i nikt nawet nie wspomina ze potrzeba 16gb, wiec mowie, poprosze zrodlo. Zadna gra na swiecie nie wykorzystuje 16gb, niektore zblizaja sie do pulapu 8gb POWOLI, ale 16gb to bajki jakies.

Odnośnik do komentarza

Po prostu taki zestaw sklecili i tyle. Równie dobrze mogłoby to być 32 GB RAM, co nie oznacza, że tyle gra wymaga.

 

No ale dość dywagacji o wymaganiach pecetowych. Ogarnąłem większość materiałów, szczególnie podobał mi się ten prezentujący Skellige, no i filmik od Gophera, który fajnie wszystko wyjaśnił. Reszta w porządku lub słabo (jak np. prezentacja od tej różowowłosej Niemki biegającej prawie nagim Geraltem).

Odnośnik do komentarza

Ale gdzie kraza po sieci? Bo ja widze w wymaganiach 8gb, 16gb to kompy na ktorych graja streamerzy, obejrzalem wlasnie trzeci stream i nikt nawet nie wspomina ze potrzeba 16gb, wiec mowie, poprosze zrodlo. Zadna gra na swiecie nie wykorzystuje 16gb, niektore zblizaja sie do pulapu 8gb POWOLI, ale 16gb to bajki jakies.

Na takich kompach grali ludzie zaproszeni teraz i wcześniej do.siedziby CDP. Na pewno gra tyle nie wykorzystuje, to jest nawet niemożliwe dzisiaj. Jednak lepiej jest mieć więcej ram niż mniej, ponieważ jak Ci zabraknie to zacznie czytać z dysku a tego chyba nikt nie chce. Podali redzi oficjalnie już wcześniej że 16 GB do ultra na pokładzie to lepszy pomysł, nie zoptymalizowali jeszcze gry w momencie podawania tego info dlatego śmiem twierdzić, że to się zmieni po premierze. To zapewne były "bezpieczne" wymagania przed finalnym kodem, po premierze (i może kilku patchach) pewnie wyjdzie na jaw, że ciut przesadzili :)
Odnośnik do komentarza

No ja wiem że to bzdura po prostu w pracy czytam forum o wymaganiach na stronie cdp red:) tam są jeszcze lepsze kwiatki. Do grania w ultra w rozdzielczosci 1440 potrzeba dwoch titanow w sli :). A procek to w ogóle trzeba do 4,5 ghz podkręcić minimum na ultra w 1080p.

 

Lepsze niż dobry kabaret. Może na tym forum założymy temat. Czy mi pójdzie? Bo w cw już jest temat konsolowy 'ile pikseli widzisz na ekranie? '

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...