Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo nisko trzeba było upaść, by piracić w naszym kraju Wiedźmina 2? Gdzie za grosze dostawało się pudełko przepchane contentem i itemami jak niejedna wersja rozszerzona?

 

Piraci to z reguly sa podludzie w kubotach wiec nie wiem czego sie po nich spodziewales, przeblysku czlowieczenstwa? Naiwniak :taknieco:

 

Jeszcze 20 dni :yuno:

Odnośnik do komentarza

Ja sie tylko obawiam, ze w Polsce wiadomo mamy hype, swiatowe media docenia W3 tak samo jak W2 ale sprzedazowo dvpy nie urwie tak jak w przypadku poprzednich Wiedzminow.

 

No nie sądze, nie jest to blockbuster na miarę Battlefielda, Fify czy Call of Duty, ale sprzedaż na poziomie nowego Dragon Age powinnien Wiedzmin 3 mieć. 

Odnośnik do komentarza

Ja już jestem w 1/3 Krwi Elfów(pewnie do końca weekendu skończę). Kur.wa już się zaczyna rozkręcać książka. Zayebiście jest przeczytać książki, przecież tutaj wszystko jest pokazane kim jest Ciri, co się z nią dzieje, jak się staje tym kim jest w W3. Mocno współczuję ludziom, którzy będą grać w 3 bez znajomości niczego. [*]

Jak dobrze, że się za to wziąłem, bo też miałem nie czytać i być jak jakieś fanki. :obama:

Odnośnik do komentarza

1.5-2M to by dla nich była porażka :)

W2 wyszedł tylko na spiraconych X360 i PC! na te 2 platformy sprzedali 1.7 M

No ale wspomniałem tylko o wersjach na konsole. Taki wynik to byłby sukces, tym bardziej, że dla dużej części graczy to prawie jak nowe IP. Wersja na PC pewnie doda kolejne 1.5-2 mln (seria ma korzenie na PC i zrozumiałym jest, że duża część fanów pozostanie na tym sprzęcie). Ltd w wysokości 3mln+ to byłby bardzo dobry wynik (tym bardziej jeśli 70-80% tego zrobili by w pierwsze 3 miesiące).  Dla  stosunkowo nowej serii RPG taka sprzedaż to naprawdę sukces (przegrałby tylko z behemotami takimi jak TES, Fallout i FF)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ja już jestem w 1/3 Krwi Elfów(pewnie do końca weekendu skończę). Kur.wa już się zaczyna rozkręcać książka. Zayebiście jest przeczytać książki, przecież tutaj wszystko jest pokazane kim jest Ciri, co się z nią dzieje, jak się staje tym kim jest w W3. Mocno współczuję ludziom, którzy będą grać w 3 bez znajomości niczego.

Jak dobrze, że się za to wziąłem, bo też miałem nie czytać i być jak jakieś fanki. :obama:

zgadzam się, lepiej późno niż wcale.

Edytowane przez assassine
Odnośnik do komentarza

Też zauważałem podobieństwo Nilfgardu do Niemiec, nawet imiona oraz nazwiska postaci jakieś takie niemiecko brzmiące. Odnośnie postaci samego cesarza też można snuć pewne podobieństwa - ale to zrozumieją tylko osoby po przeczytaniu ostatniego tomu (i swoją drogą grać w trzeciego Wieśka bez przeczytania wydarzeń z Pani Jeziora może zaowocować najgorszym spoilerem z Sagi, nie mam pojęcia jak Redzi to ogarnęli).

Przypomnijcie mi, co się działo z Yen w trakcie W1 i W2? Było chyba jakieś info o niej?

W 2ce podczas ostatniej rozmowy mozna bylo sie wszystkiego dowiedziec, obejrzyj sobie ostatni dialog z zabojca krolow i wszystko sobie przypomnisz

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja sie tylko obawiam, ze w Polsce wiadomo mamy hype, swiatowe media docenia W3 tak samo jak W2 ale sprzedazowo dvpy nie urwie tak jak w przypadku poprzednich Wiedzminow.

 

No nie sądze, nie jest to blockbuster na miarę Battlefielda, Fify czy Call of Duty, ale sprzedaż na poziomie nowego Dragon Age powinnien Wiedzmin 3 mieć. 

 

 

A czy czasem DA:I nie sprzedał się poniżej oczekiwań szczególnie biorąc pod uwagę, że wyszło to na pięciu platformach? Podali w ogóle wyniki sprzedaży?

Odnośnik do komentarza

Wiedzmin 3 ma chyba naprawde niezłą reklame (fajnty event dla jutuberow itp) dzis to wazne niestety.

wiele swietnych gier jest niedocenianych jesli nie mają duzo reklamy. Ale chyba w tym wypadku jest z tym dobrze

 

mam nadzieje ze sie sprzeda swietnie bo zasługuje na to. Byla by wielka szkoda jak by tak dobra i wartościowa gra slabo sie sprzedała gdy jednocześnie odgrzewane crapy CODy sprzedają sie nadal zbyt dobrze

Odnośnik do komentarza

25 mln $ to są grosze w porównaniu do tytułów które sprzedają się powyżej 5+ mln (wcale ich tak dużo nie ma zresztą...).  Na pewno rada nadzorcza CDP ma rozsądne oczekiwania, inaczej nie bawiliby się w takie ryzyko. Wszystko powyżej 3 mln to będzie duży sukces, naprawdę, szczególnie jeśli większość tej liczby zrobią gdy gra ma pełną cenę..

Odnośnik do komentarza

 

jakoś tak Geralt bardziej pasuje mi po tej stronie najechanej przez Nilfgard.

dla mnie nie jest to "oczywistą oczywistością"   ;)

Jak po raz pierwszy czytałem sagę (spokojnie kilkanaście lat temu), gdy jednak człowiek miał inny światopogląd, Nilfgaard zawsze kojarzył mi się z nazistami (czarne barwy) a ich najazd na północ z odniesieniem do wybuchu II wojny światowej... :)

Młody byłem, głupi ale u mnie Wiedźmin nigdy nie będzie kolaborował z czarnymi, tolerował ich będzie tylko dlatego, że mogą być środkiem do celu, czyli uratowania/odnalezienia Ciri...  

 

mam tak samo. Geraltowi jest wszystko chyba jedno po której stronie jest, zawsze przecież chce być neutralny.

Co do cesarstwa to nawiązań do historii i wojen jest cała masa:) natomiast Nilfgaard pomimo jego agresywnego charakteru jest państwem otwartym, bez podziałów i problemów rasowych, dającym wiele swobód swoim obywatelom, charakteryzuje go odpowiednie rządzenie i zagospodarowanie, są lżejsze podatki itd itp. Dlatego tak lubię tą sage bo nic nie jest czarno białe :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...