Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w chce to zagrać gra na ps4 wygląda o wiele lepiej niż zakładałem . Nie mogę się doczekać tego tytułu. Jak podkręcili walkę z 2 to będę  wniebowzięty niczym arabski  bombowiec- zamachowiec  :fsg: .. Szkoda ,żen przeniosę save'ów z  PC , ale co tam . Dawać świat dawać przygode!

 

 co do  Ubi: zawsze można pójść w Zatokę. Bo przecież beta testy  i tak powinny być darmowe.:)   

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

-dopiero teraz w domu an spokojnie obejrzalem ten gameplay, widac troche popap ale biedy nie ma

-jakosc video jest slaba, nawet napis "galop" jest nie wyrazny, jakby share playem nagrywane czy co

-podczas galopu koniem wyglada jakby spadal fps, chyba ze to wina nagrania

-nie ma animacji jak otwiera skrzynie

-wlosy gerarda faluja gdy sei rusza

-jakas tam fizyka przy wybuchach jest

=fajnie ruszaja sie drzewa pod wplywem wiatru

 

polska wersja daje rade "czary (pipi), ten (pipi) czaruje" ;d

jak dla mnie jest bardzo dobrze, szkoda ze jakosc video kiepska

downgorad teraz popap   :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Oni nadal uważają, że VGX wyglądało lepiej niż SoD czy nawet zeszłoroczny build E3  :woot:

 

Nie pogadasz z typami - widzieli 30s "gameplay'u" na trailerze i porównują teraz to z każdym nowo wypuszczonym screenem czy materiałem z rozgrywki.

PS 

Dałbym plus'a za "Gerrada" ale ni mam już :( 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Grass shitstorm na forum CDP przechodzi już granicę dobrego smaku. Gdzie nie zajrzeć, to hejt na graficzkę i co chwile płacz, jak bardzo Redzi mają ich w odbycie, kłamcy i zbrodniarze.

 

Dobrze, że tutaj nie płaczemy nad zmienionymi modelami trawki względem trailera sprzed dwóch lat.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Tutaj duża większość kładzie lachę na takie dno i pięć metrów mułu jak WD czy jakieś Hardliny.

Tutaj większość, mimo różnic w wyborze platformy, ma zdrowe podejście do gier, dlatego można tu normalnie dyskutować o grze, a nie tylko skupiać się na roszczeniach i narzekaniu nad niespełnionymi wyobrażeniami jakiejś gry, nierzadko podyktowane stereotypem murzyna blacharza, który zawsze widzi wiatr w oczy i faworyzowanie białych konsol.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wiedźmin zapowiada się na PS4 wyborniez a nabijanie się z entuzjastów porównujących jak to piszą niektórzy źdźbła trawy z lupą jest dziwne i świadczy o młodym wieku autora.

Kiedyś konsole nie były w prawie każdym domu, spotykaliśmy się z kumplami na lanach w garażach pół nocy robiąc testy na różnych konfigach w Quake 2 na ilość FPS.

Może dla młodszego pokolenia wydaje się to dziwne, ale wygrać z kumplem o 8 FPS było bezcenne.

Drugie pół nocy porównywalismy "niewidoczne" różnice w detalach pomiędzy Riva TNT Vanta a Ultra! kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie.

Edytowane przez TrueGrand
  • Minusik 11
Odnośnik do komentarza

Czyli już wtedy graliście w grafikę, a nie gry.

To na prawdę wiele tłumaczy. :dynia:

Wtedy mieliśmy skilla który dla ciebie jest abstrakcją.

Brood war, Quake

W domu graliśmy a kompy nie były zamykane bo ciągle coś się tam zmieniało, pisze co robiliśmy na weekendowych lanach :)ale tam też znajdowalismy czas na grę i to na bardzo wysokim poziomie.

Grafika jest cholernie ważna i jestem w 7 niebie, że zagram w pięknego wiedzmina na PLAYSTATION 4!

Ty nie?

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Wiedźmin zapowiada się na PS4 wyborniez a nabijanie się z entuzjastów porównujących jak to piszą niektórzy źdźbła trawy z lupą jest dziwne i świadczy o młodym wieku autora.

Kiedyś konsole nie były w prawie każdym domu, spotykaliśmy się z kumplami na lanach w garażach pół nocy robiąc testy na różnych konfigach w Quake 2 na ilość FPS.

Może dla młodszego pokolenia wydaje się to dziwne, ale wygrać z kumplem o 8 FPS było bezcenne.

Drugie pół nocy porównywalismy "niewidoczne" różnice w detalach pomiędzy Riva TNT Vanta a Ultra! kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie.

Kwestia towarzystwa, z moich znajomych tylko kilka osób miało kompletnego bzika na punkcie fps-ów, objawiło się to przede wszystkim przy wejściu na rynek kart voodoo, później jakoś to się tak rozpędziło, że i tak człowiek musiał zrobić upgrade, żeby pograć na czymkolwiek nowszym.

 

Zabawa z lupą w porównywanie grafiki to niestety domena młodego pokolenia. takie czasy.

 

 

Wtedy mieliśmy skilla który dla ciebie jest abstrakcją. 

Brood war, Quake 

 

Ja grałem w Wolfenstein, Doom, Heretic, Dark Forces, Quake to była już zabawa dla młodego pokolenia.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

No ja zagram w najbrzydszego Wiedźmina na Xbąku, ale ryra mnie grafika, a że nie mam abstrakcyjnego skilla (dziękuję za uświadomienie, które wystosowałeś po moich dwóch postach, szybki jesteś kolego), to najważniejsze będą dla mnie fabuła i klimat w tej grze.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Super, a moze teraz wrocimy do gadaniu o grze albo czytania ksiazek Sapkowskiego, a nie bedziemy sie rozczulac ze komus chodzil Quake 2 bez textur w 30 fps na GForce 2?

 

 

Nie jestem zaskoczony wersja na PS4 bo od poczatku wiedzialem ze Redzi nie dadza z tym ciala. Gra prezentuje sie przeslicznie, jest klimat, a co najwazniejsze rozbudowane elementy RPG czy questy ktore stawiaja nowego Wieska o kilka poziomow wyzej od ostatnieog Dragon Age.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Juz grajac w Wiedzmina 2 na X'a zachwycalem sie tym jak wygladal las - potrafilem przez dobre pol godziny bez celu biegac i podziwiac widoki. Od trzeciego Wiedźmina nie oderwe sie chyba przez pare miesiecy. Gameplay z ps4 tylko mnie utwierdzil, ze jest na co czekac. Oczywiscie w dzien premiery i kolejny siedze w pracy do 21:00 :whyyy:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...