Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazj wypada również wspomnieć o ludziach, którzy oglądają anime z oryginalnym japońskim dubbingiem(mnie osobiście skręca, gdy słyszę inną wersje). Nie sądziłem, że niektórzy obcokrajowcy mogą tak samo podejść do naszego Wieśka. Miłe.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Przy okazj wypada również wspomnieć o ludziach, którzy oglądają anime z oryginalnym japońskim dubbingiem(mnie osobiście skręca, gdy słyszę inną wersje). Nie sądziłem, że niektórzy obcokrajowcy mogą tak samo podejść do naszego Wieśka. Miłe.

Tak samo mam z seria Stalker czy Metro - nie ździerżę, jeżeli nie usłyszę ruskiego dub. Po prostu czuje się z tym bardziej "swojsko" i bardziej uderza we mnie klimat tych tytułów. 

 

Z Wiedźminem już dawno była opinia za granicą że ludzie preferują ang napisy i pol dub - Nie widzę w tym nic dziwnego, zresztą każdy ma prawo grać jak mu sie żywnie podoba.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Przy okazj wypada również wspomnieć o ludziach, którzy oglądają anime z oryginalnym japońskim dubbingiem(mnie osobiście skręca, gdy słyszę inną wersje). Nie sądziłem, że niektórzy mogą tak samo podejść do naszego Wieśka. Miłe.

Ja też się zdziwiłem :D chociaż kiedyś szukałem pewnego rozwiązania questa (chyba w1 lub 2) i na yt Brytyjczyk grał z PL audio, bo jak sam powiedział "angielskie jest pozbawione klimatu"  :sorcerer:

 

Tutaj inne cytaty (jak potwierdzili w temacie że pl głosy będą wszędzie)

 

 

Amazing. Will buy Day 1 now.

 

 

Is there an option to choose polish as audio in the rest of Europe? Would love to play in Polish too

 

Nie powiem miło  :sir:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Jest gameplay z PS4!

Wow, jestem pod wrazeniem! Nic z cyklu "Wiedzmina" nie przeczytalem, ne gralem w zadna gre, ale na bank bedzie pre-order. Nawet te bezcelowe bieganie po lesie dajer frajde, gdzie mozna podziwiac bogata flore i faune. :) Ta gra ma cos w sobie. Moze dlatego ze jestem z Warmii i Mazur, i to co widze na gameplay przypomina mi "swojskie" klimaty" :)

Odnośnik do komentarza

Wygląda za(pipi)iście, a przecież filmy są w gównianej jakości. Nie oceniałbym frameratu z filmu z YT. Nie dość, że YT wyświetla w 24 fps to jeszcze pewnie ktoś dał dupy przy renderze, bo bitrate jest nędzny. Ja się jaram, nie spodziewałem się, że będzie tak dobrze. Bierę day 1 

Odnośnik do komentarza

Wygląda super,czuje ból pupy u rycerzy blachy grajacych na minimalnych :P

Po za gorszą wodą i chyba mniejszą ilościa trawy to róznic z gejplejami z pc nie dostrzegam.(bazując na filmach na yt,wiem że pc i tak rozyebie graficznie na ultra)

 

A rozgrywki z łoniaka to chyba raczej nie będzie ale też nie ma się co martwić. Róznic duzych w stosunku do Ps4 nie będzie najwyżej skoszą trawe i 900p heheszki.

 

 

 

Ps:

:fsg:  :banderas:  :obama:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

 

mam pomysł :) może nie pokazują gameplayu z konsol bo cdp red ma podpisaną umowę z nvidią. Im dłużej będą zwlekać tym więcej gracz kupi nowe karty od nvidii albo całe kompy nowe. A potem jak pokarzą gameplay okaże się że nie było potrzeby kupna nowego komputera :)

Trafiłeś w sedno, będzie się działo w CW. ;)

 

Trafione zatopione :banderas:

 

Dzisiejszy materiał mnie nie zaskoczył, bo właśnie tego się spodziewałem. Zresztą niby czego mieliśmy się spodziewać, jak dziennikarze już niejednokrotnie opisywali wersje na PS4, czy samo Redzi wypowiadali się czego możemy się spodziewać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

mam pomysł :) może nie pokazują gameplayu z konsol bo cdp red ma podpisaną umowę z nvidią. Im dłużej będą zwlekać tym więcej gracz kupi nowe karty od nvidii albo całe kompy nowe. A potem jak pokarzą gameplay okaże się że nie było potrzeby kupna nowego komputera :)

Trafiłeś w sedno, będzie się działo w CW. ;)

 

Trafione zatopione :banderas:

 

Dzisiejszy materiał mnie nie zaskoczył, bo właśnie tego się spodziewałem. Zresztą niby czego mieliśmy się spodziewać, jak dziennikarze już niejednokrotnie opisywali wersje na PS4, czy samo Redzi wypowiadali się czego możemy się spodziewać.

 

Wielu już piszę, że Redzi ich oszukali tj. wersja PC to "gunwo", a nie grafika.

Odnośnik do komentarza

bardzo mnie zadowala wersja na ps4, wygląda świetnie mimo widocznej kompresji samego filmu, ale drzewa są, gęsty las, ładnie sie rusza, przez te wszystkie marudzenia i wojenki pececiarzy bałem sie że serio crapa jakiegoś chowają zwlekając z tym gameplayem konsolowym, ale wychodzi na to że róznica nie jest wielka (przyznam że w sumie jej nie widze, ale to zapewne kompresja filmu troche zaciera detale)

 

zauważyłem tylko jeden popup - w miare na początku pare metrów przed koniem pojawił sie cień trawy. ale widząc to przyglądałem sie potem cieniom i raczej są widoczne z daleka, wiec to nie jest ogólna zasada

 

 

ten fragment zarazem jest fajny i troche jednak zastanawia

fizyka elementów beczki bardzo fajna i super że jest fizyka (jestem ogromnym fanem fizyki i żal mi że tak mało gier w ogole ma jakąś fizyke, a przecież half life 2 wiele lat temu już pokazał jakie to fajne)

 

ale zarazem w tej scenie nie widać żeby czary miały wpływ na tafle wody, to mnie zdziwiło bo stare gameplaye pokazywała że w czasie walki na bagnach czary powodowały dużo smarszczek na wodzie a tutaj tego nie widać, chociaz sam geralt powoduje zmarszczki jak wchodzi do wody.

ciekaw jestem o co z tym chodzi - czy zmarzczek nie ma na konsolach, czy wyłączyli je wszędzie, albo może nie ma ich porpostu na rzece tylko na bagnach i małych kałużach

 

chociaz w sumie nie boli mnie zbytnio ich brak bo i tak niezbyt mi sie podobały - były dziwnie koliste, wyglądało to tak jak by coś wpadło do wody i roztaczały się kręgi, nawet w sytuacji gdy geralt puścił fale uderzeniową która miała wyraźny kierunek a nie "uderzała" wody od góry tylko z boku - i zmarszczki na wodzie zamiast falować w bok to też były okręgami, wieloma pojawiającymi sie obok siebie

 

 

 

tak czy siak bardzo jestem zadowolony z wersji na ps4 i praktycznie sięgam do kieszeni po kase na kupno konsoli

 

 

btw - ostatnie pare dni gram w skyrima na ps3 - wyobraźcie sobie jak cudowne wrażenie robi wiedźmin w porównaniu ze skyrimem na ps3 który ma brzydkie nieruchome drzewa, pop up i mocne spadki animacji (bardzo mocne)

Odnośnik do komentarza

-dopiero teraz w domu an spokojnie obejrzalem ten gameplay, widac troche popap ale biedy nie ma
-jakosc video jest slaba, nawet napis "galop" jest nie wyrazny, jakby share playem nagrywane czy co
-podczas galopu koniem wyglada jakby spadal fps, chyba ze to wina nagrania
-nie ma animacji jak otwiera skrzynie
-wlosy gerarda faluja gdy sei rusza
-jakas tam fizyka przy wybuchach jest
=fajnie ruszaja sie drzewa pod wplywem wiatru

polska wersja daje rade "czary (pipi)a, ten s(pipi)iel czaruje" ;d
jak dla mnie jest bardzo dobrze, szkoda ze jakosc video kiepska

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...