Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

kurde wy już za 2 godziny pogracie a ja musze czekać do jutra bo kupuje odrazu całą konsole w zestawie z wieśkiem. kurde mogłem kupić ps4 pare dni temu i teraz już tylko polować na gre.

 

to pierwsza tak ważna dla mnie premiera gdy nie uda mi sie wyrwac gry chwile wcześniej

 

Nie no do jutra juz wytrzymasz bez problemu :taknieco:

 

no wytrzymam bo od początku nastawiał sie że nie mam wyboru. jednak to nie zmienia faktu że do tej pory, od kilku dobrych lat, udawało mi się kupować gry na których mi zależy 2-3 dni przed premierą, w najgorszym razie w czasie nocnej premiery (gta5), no ale teraz nie miałem wyboru więc sie pogodziłem z tym

 

jednak nadal boli kwestia że pracuje 12-20 (nie udało mi sie wziąc urlopu na jutro), więc jeśli dobrze pojdzie podjade przed pracą  do komputronika i kupie konsole i gre, a potem przez 8 godzin w pracy bede siedział jak na szpilkach żeby już zagrać. a po powrocie do domu o 20 zamiast grać bede musial najpierw konfigurować konsole i pobiegrać aktualizacje systemu.. no ale  co poradzić

Odnośnik do komentarza

23:55 - nie można połączyć się z siecią. 00:05 jeśli chcesz użyć tej zawartości kup ją w Playstation Store. Chce kupić. Wbijam na PSN: ta pozycja jest w tej chwili niedostępna. Brak zwykłej edycji w PSN. Widnieje tylko z DLC ale bez ceny i też nie można przejrzeć...

Pocałujcie mnie w dvpę. 
Te dziewczęta z premiery tylko dla gimnazjalnych onanistów.
https://www.facebook.com/PlayStationPolska/photos/ms.c.eJw9zNsNwDAIQ9GNKoIxj~;0XaxpoPo~_s64xgUDUr3OFPjukGCH6jd44hx5rtquPl12v3mrC7t7tP24CUTL~;9~;dOLL135HcE~-.bps.a.877575188976640.1073741918.205010466233119/877575308976628/?type=1&theater

 

EDIT: 00:30 gra odblokowana...

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...