Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra, GTX970 podkrecony do 1505mhz

ehr228G.jpg

Kolejny... :facepalmz:

Wiecie, że to kto na czym zagra w tą grę i jak ma poustawiane suwaki w opcjach na prawdę nie jest niczym znaczącym?

A zresztą, to nie PClab.

 

 

Ale co cie to boli? Wyglada jakbys mial bol dupy bo grasz na ONE.

 

Do kolegow GTXowcow 970 (ja mam MSI), moje IMO bezpieczne dla kompa OC:

- power limit 110

- core clock +140

- memory clock +499 :obama:

- fan speed auto

- voltage - standard

 

GPU spocil sie tylko do 70C (na razie)

 

Na takich ustawieniach, wszystko na ULTRA bez nvidia hairworks: okolo 60 fps, dropy do 56-57.

Z nvidia hairworks dropy do 53.

Ktostam sie podniecal tymi hairworksami, ale technologia redow tez jest bardzo dobra, a ja wole wiecej klatek.

Edytowane przez Dave Czezky
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

system walki to koślawy strasznie jest + kamera jest bardzo oddalona od geralta przez co ciężko czasem zauważyć, że przeciwnik atakuje.

 

irytuje mnie jeszcze maciupka czcionka interfejsu na konsoli, bo mimo, że siedzę blisko tv to trzeba wytężać wzrok by przeczytać co się zbiera itp.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Dobra, GTX970 podkrecony do 1505mhz

ehr228G.jpg

Kolejny... :facepalmz:

Wiecie, że to kto na czym zagra w tą grę i jak ma poustawiane suwaki w opcjach na prawdę nie jest niczym znaczącym?

A zresztą, to nie PClab.

 

 

Ale co cie to boli? Wyglada jakbys mial bol dupy bo grasz na ONE.

 

Do kolegow GTXowcow 970 (ja mam MSI), moje IMO bezpieczne dla kompa OC:

- power limit 110

- core clock +140

- memory clock +499 :obama:

- fan speed auto

- voltage - standard

 

GPU spocil sie tylko do 70C (na razie)

 

Na takich ustawieniach, wszystko na ULTRA bez nvidia hairworks: okolo 60 fps, dropy do 56-57.

Z nvidia hairworks dropy do 53.

Ktostam sie podniecal tymi hairworksami, ale technologia redow tez jest bardzo dobra, a ja wole wiecej klatek.

 

Jak ty kartę ukręciłeś do 499 mhz dodatkowych na pamięciach to nie mam pojęcia . U mnie przy 300 mhz wiesiek 3 po 30-40 minutach zawieszał , czyli teraz jeżeli dobrze liczę masz 2000mhz na pamięciach :D Nie zdziw się jak ci komputer wybuchnie heheszki. 

Wracając do wieśka 3 , gra jest śliczna , gameplay kozacki i questy jak na razie dają radę i są zróżnicowane . Tak jak myślałem po 2 godzinach gry nawet nie ruszyłem wątku głównego i szlajam się po świecie. Podoba mi się że jak w serii Gothic można napotkać się na skrzynie z jakimś ekwipunkiem czego w wieśku 2 było mało a tutaj aż chce się to eksplorować.Nie wiem jak kolejna kraina ale takiego lasu jeszcze w grach nie widziałem , wszystko pięknie się buja aż przypomina mi się jak pierwszy raz odpaliłem obliviona albo też słynny zrzut ekranu z gazet (http://www.rpg.sztab.com/tapety/The-Elder-Scrolls-IV-Oblivion%20205638,6.jpg) , który swego czasu powodował opad szczęki . Dodatkowo feeling jak w GOTG tamtej generacji Red Dead Redemption . No nic wieczorkiem się pogra dalej.

Odnośnik do komentarza

Panowie na stronie dpd w lokalizacji pokazuje mi cos takiego:

 

2015-05-19 10:47:34 Wydanie przesyłki do doręczenia WLC

 

2015-05-19 04:24:10 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD

 

Czy to znaczy, ze dopiero kurier odbiera i najprawdopodobniej gra dojdzie jutro...? Czy ja czegos nie kumam?

Wydanie przesyłki do doręczenia oznacza, że kurier ma paczkę na samochodzie i dziś ma ją dostarczyć. Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Gram na najwyższym i jest ok póki co. Nie ma powtórki z W2 gdzie początek był strasznie trudny i trzeba było tanimi zagrywkami radzić sobie z przeciwnikami. Ciekawe tylko czy poziom trudności nie spadnie w dalszej części gry jak już się trochę talentów i lepszego eq podłapie

Odnośnik do komentarza

Gram 3 godziny, temperatura gpu 70 C :banderas:

Pamiec kreci sie... o 1000, ale wtedy juz crashe moga byc. 500 to pelne bezpieczenstwo.

No co MSI to MSI :) Najlepszy GTX.

Tak do miliona :D Już rozumiem o co ci chodzi , myślałem że o 500 podbijasz w msi programie , a ty podbijasz o 250 . 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...