Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie wybraliście, że pewna postać nie istnieje już.

 

Lub zaimportowaliście zły save jak Blantman. :dynia:

Czyli co? Bo przy wyborze symulacji dałem Nie, myśląc, że sam będę mógł podjąć decyzję w jakimś dialogu co robiłem w W2... Tu chyba po raz pierwszy dostaję w dupę za to ominięcie, którego tak naprawdę nie chciałem zrobić. Napisz w spoilerze co miałeś w tym zadaniu,

bo u mnie Geralt sprawdzając ślady mówił, że ktoś w szopie mieszkał...

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Ej jakie alghule mają słabe strony? xD nie mogę gnojarzy za nic rozwalić, niby level o 3 mam wyższy od nich no ale są potęzni :D

Ogień , Igni każdy trupojad i kartacze

 

Sie nie czyta bestionariusza to tak jest

 

Żeby mieć stwora w notatkach najpierw trzeba go pokonać panie znawco.

 

Hum a ty też podchodziłeś do tej babki po zadanie? Bo ja jak już pisałem trafiłem tam przypadkowo, żadnego znaczka tam nie miałem. :D

Edytowane przez pawciokratos
Odnośnik do komentarza

W co najlepiej inwestować punkty doświedczenia na początku? Mam ich 5 i kompletnie nie wiem na co się zdecydować (gram na najtrudniejszym poziomie)

Moim zdaniem szermierka + ewentualnie talenty od konkretnego rodzaju pancerzy, ale tylko ten od lekkich ma dobre bonusy moim zdaniem

Odnośnik do komentarza

Na jakim poziomie mieliscie/macie miecze pod koniec bialego sadu? Udalo mi die dorwac jakis srebrny miecz poprzez schemat z obrazeniami ok 120-130 to chyba nawet niezle co? I stalowy z obrazeniami na razie tylko ok 40-44.

ja srebrny mam nadal ten sam od poczatku gry. Chcoaiz znalazlem bardzo prosty schemat ktory latwo zrobic na srebrny miec ok 220dmg ale wymaga az 12 lvlu a ja mam 5.

 

Stalowych znalazlem całą mase ale z dosyc podobnymi obrazeniami. Teraz mam jakis ok 60dmg ale ma ponad 80% szans na coś tam zwiazanego z krytykiem (nie pamietam dokladnie co)

 

 

pawciokratos - czasami mozna dostac informacje o potworach w roznych zapiskach znajdowanych w świecie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

Tak jak ktoś wyżej wspomniał czytać ogłoszenia na drzewach jak spotkacie, wczoraj na samych plastrach miodu zarobiłem ponad 400 golda. Takie pytanie, juki dla konia to u jakiegoś kupca czy muszę schemat znaleźć na nie?

Gdzie? Figuś podziel się informacją ;]

 

ta babka zielarka w czwrownych spodniach co wypina dupe skupuje miody bo dobrej cenie

on_deaths_bed.jpg

 

 

figuś - sakwy dla konia wkupisz u większości zwykłych sprzedawców (ikonka mieszka), kosztuja ok 180zł i dają dodatkowe 30kg udźwiku (te pierwsze, mam nadzieje ze potem znajde lepsze bo chomikuje mase rzeczy)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tak jak ktoś wyżej wspomniał czytać ogłoszenia na drzewach jak spotkacie, wczoraj na samych plastrach miodu zarobiłem ponad 400 golda. Takie pytanie, juki dla konia to u jakiegoś kupca czy muszę schemat znaleźć na nie?

Gdzie? Figuś podziel się informacją ;]

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Widocznie wybraliście, że pewna postać nie istnieje już.

 

Lub zaimportowaliście zły save jak Blantman. :dynia:

Czyli co? Bo przy wyborze symulacji dałem Nie, myśląc, że sam będę mógł podjąć decyzję w jakimś dialogu co robiłem w W2... Tu chyba po raz pierwszy dostaję w dupę za to ominięcie, którego tak naprawdę nie chciałem zrobić. Napisz w spoilerze co miałeś w tym zadaniu,

bo u mnie Geralt sprawdzając ślady mówił, że ktoś w szopie mieszkał...

U mnie na tej posiadłości był

 

Letho, odpowiedzialny za porozstawione wszędzie pułapki,

 

których to u was pewnie nawet nie było?

 

Dla pocieszenia dodam, że wybierając brak symulacji - czyli domyślny stan świata, to

on powinien żyć, skoro Geralt zauważył, że ktoś tam mieszkał. Pewnie gdzieś się przeniósł i sam wykonał wydarzenia z questa w którym można mu pomóc w chwili spotkania.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

 

Widocznie wybraliście, że pewna postać nie istnieje już.

 

Lub zaimportowaliście zły save jak Blantman. :dynia:

Czyli co? Bo przy wyborze symulacji dałem Nie, myśląc, że sam będę mógł podjąć decyzję w jakimś dialogu co robiłem w W2... Tu chyba po raz pierwszy dostaję w dupę za to ominięcie, którego tak naprawdę nie chciałem zrobić. Napisz w spoilerze co miałeś w tym zadaniu,

bo u mnie Geralt sprawdzając ślady mówił, że ktoś w szopie mieszkał...

U mnie na tej posiadłości był

 

Letho, odpowiedzialny za porozstawione wszędzie pułapki,

 

których to u was pewnie nawet nie było?

 

Dla pocieszenia dodam, że wybierając brak symulacji - czyli domyślny stan świata, to

on powinien żyć, skoro Geralt zauważył, że ktoś tam mieszkał. Pewnie gdzieś się przeniósł i sam wykonał wydarzenia z questa w którym można mu pomóc w chwili spotkania.

 

W pi.zde palec!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...