Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

http://witcher3map.com/s/#2/7.5/-22.7

 

Mapa świetnie oznakowana z wysp Skelige 

(nie ma na niej zaznaczonych tylko wszystkich setów, które można znaleźć)

 

UP

Heh, a widzisz :P

Poza tym trzeba uważać przy rozmowie z Dikstrą, a potem Triss (wiadome miejsce), bo inaczej

Triss odejedzie :(

 

 

Triss to jest po prostu idealna kobitka do spędzenia z nią reszty życia - spokojna, miła, bez fochów, skłonna wybaczyć  :whistling: , a Yen no cóż  :ermm:

 

 

A co do upadków ;D

http://www.reddit.com/r/witcher/comments/38bng4/til_potions_make_geralt_as_durable_as_scarface/

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Wielkie brawa dla CDPR za tak wkurwiające odwzorowanie tej czarnej mamby. Każdemu działa na nerwy. Jak grałem - żonka nie mogła jej przesłuchać. 

Najgorsza decyzja jaką podjął Geralt w swoim życiu. Jak można było tak zmarnować życzenie to ja nie.

 

Poleciał na kawałek tyłka i tyle. Całe szczęście, że przynajmniej w grze

można to odkręcić. Wtedy jej nieustanny ból dupska staje się miodem dla oczu i uszu.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

 

 

Wielkie brawa dla CDPR za tak wkurwiające odwzorowanie tej czarnej mamby. Każdemu działa na nerwy. Jak grałem - żonka nie mogła jej przesłuchać. 

Najgorsza decyzja jaką podjął Geralt w swoim życiu. Jak można było tak zmarnować życzenie to ja nie.

 

Poleciał na kawałek tyłka i tyle. Całe szczęście, że przynajmniej w grze

można to odkręcić. Wtedy jej nieustanny ból dupska staje się miodem dla oczu i uszu.

 

 

O! Jeden plus spotkań z tą zołzą.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ja podczas misji 

 

 

w dokach wyznałem Triss miłość i było ruchańsko na latarni morskiej. :banderas:

 

 

 

 

Od pierwszej części Triss zawsze w mym serduszku.  :blush:

 

Yen to już mnie w sadze wkur.wiała więc domyślam się co będzie tutaj. xD

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No niestety u mnie też się on pojawił. Boli to mocniej tym bardziej, że mam sporo questów tak z 4-5 leveli poniżej mojego poziomu postaci bo robię wszystko i level leci do góry, a tu żadnego expa. Pograłem dzisiaj trochę i wpadło może z 400xp, a zrobiłem ze 2 główne questy fabularne i kilka mniejszych. Niestety, ale dopóki nie pojawi się patch odpuszczam sobie granie w Wiesława. Bardzo nieładnie robi CDPR nie wydając osobnie fixa tylko od razu z patchem, ale to pewnie wina tych kretyńskich zapisów certyfikacji plików. :/

Odnośnik do komentarza

No niestety u mnie też się on pojawił. Boli to mocniej tym bardziej, że mam sporo questów tak z 4-5 leveli poniżej mojego poziomu postaci bo robię wszystko i level leci do góry, a tu żadnego expa. Pograłem dzisiaj trochę i wpadło może z 400xp, a zrobiłem ze 2 główne questy fabularne i kilka mniejszych. Niestety, ale dopóki nie pojawi się patch odpuszczam sobie granie w Wiesława. Bardzo nieładnie robi CDPR nie wydając osobnie fixa tylko od razu z patchem, ale to pewnie wina tych kretyńskich zapisów certyfikacji plików. :/

od którego mniej więcej momentu pojawił ci się ten błąd? Ja zrobiłem większość w Velen ( zostało mi jeszcze trochę miejsc do odkrycia ). Teraz wróciłem do Białego sadu poodkrywać pytajniki i pomału chciałem się wybrać do Novigradu. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

 

 

pozwoliłem jej odpłynąć by była bezpieczna...

 

dikstrja nazwał mnie baranem i idiotą z tego powodu

 

 

 

 

I dobrze zrobił, potem jeszcze kulturalny wpier się należałby za to  :sir:

 

W ogóle Novigrad to siedlisko bredni - co quest to lepsze jazdy i memy ;D

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Bo ja wiem, gdzieś zacząłem podejrzewać tak mniej-więcej przy zadaniu

 

 

Dorwać Juniora, może ciut wcześniej. Myślałem, że mi się wydaje, ale dzisiaj jak robiłem sobie pytajniki i były questy na 9, 10, 12, 13 lvl to żaden xp nie wpadł za to. Za zabijanie potworów/ludzi normalnie wpada, ale za questy właśnie nie. :/

Teraz za questy z Triss dostałem 200XP, kur.wa, 200XP na dwa spore questy czy nawet 3. Kpina jakaś. 

 

 

 

W ogóle w tym queście to też miałem buga, że nie mogłem się do skrytki dostać, ale to opisałem w tym drugim temacie. A dzisiaj Triss mi się zacięła w progu i musiałem restartować checkpoint. xD

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...