Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie motyw z jakiegoś trailera, scenka Geralt + ktoś tam otwierają grobowiec, tam budzi się wampir pyta o rok i każe w'ypierdalać? Trafiło to do gry czy jednak nie, bo już jestem po 

bitwie w Kaer Morhen

wszystkie subquesty porobione, zostało tylko trochę znaków zapytania na Skellige, a tej akcji nie widziałem.

oczywiście, że jest ta misja - nazywa się "poszukiwacze zaginionej krypty" i trafiłem na nią dość przypadkowo w kanałach w Novigradzie podczas zbierania kart dla Zoltana:

 

po zebraniu 3 kolekcjonerskich kart idziemy się spotkać z kupcem. W jego miejscu pojawia się oponent, który zamordował kupca, każe zamordować nas zbirom, a sam ucieka. Zoltan zajmuje się zabójcami a my mamy biec za gnojem. Biegniemy jakiś czas, po czym schodzimy do kanałów. Idąc za nim badałem komnaty poboczne, kilka razy nawet cofnąłem się w jakąś inną odnogę i badałem otoczenie wiedźmińskimi zmysłami. Tak pojawiła mi się czerwona ściana, znak aard, który ją zburzył i archeolog, który poprosił nas o pomoc w otwarciu krypty.

 

myślę, że można do tych krypt zejść od strony prosektorium i poszukać, nie jest tego dużo. A misja króciutka lecz faktycznie zabawna.  ^_^

Mój kumpel skończył grę i właśnie sie skarżył ze nie miał tej misji a zrobił wszystkie poboczne podobno

to mu powiedz, że wszystkiego nie zrobił...  ;)

A tak swoją drogą, już kilka razy złapałem się na tym, że obszar, który myślałem, że obleciałem objawił mi się znakiem zapytania, losowym zdarzeniem, czy inną rozpadlinką, której wcześniej nie znalazłem...

Edytowane przez milekp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

był kiedyś taki kawał

 

- wiesz co, byłem w lesie

- i jak, ładnie?

- nie wiem, drzewa wszystko zasłaniały

 

i to mi sie podoba w wiedźminie - są tu prawdziwe gęste lasy które zasłaniają widok, dużo drzew, gęstwina, w dodatku wszystko ładnie sie rusza na wietrze

 

nie to co skyrim gdzie lasy miały po 3 drzewa na krzyż,  w dodaku łyse i bez polotu

Dobra, ale już zejdźcie z tego Skyrima. Gra wyszła 4 lata temu i na poprzednią generację.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, ale już zejdźcie z tego Skyrima. Gra wyszła 4 lata temu i na poprzednią generację.

Tak, ale już przy premierze była przestarzała, zubożona od poprzedników i generalnie sprzedała się bo jest dużą marką i życie miała dzięki modom na PC. Ja skończyłem tego Skyrima raz i nic z niego nie pamietam taka to super gra była.

Odnośnik do komentarza

I to jest piękne w tej Grze. Gadasz z jakimś kupcem, albo czytasz list i zaczynasz quest na kilkadziesiąt minut :D Swoją drogą nazwa  "Zadania Poboczne" zdecydowanie nie pasuje do tych misji. 

dokładnie - a do tego robiąc jedno zadanie już tworzy się kolejne albo jako odnoga aktualnego, albo jako rozwinięcie albo coś zupełnie nowego...

Odnośnik do komentarza

To sarkazm czy ironia? Heh, bo w tym filmiku nie ma jednego ani drugiego. :)

 

To co zrobił ten gość to jak bluber napisał - trolling. Chęć zrobienia filmiku, który z góry skazany jest na 95% negatywnych ocen i zrobienia szumu i ewentualnie zarobienie trochę kasy z wyświetleń. Niestety nic z tego, bo na nim nie zarobi nic, taka polityka YT.

 

Chłopiec jest przykry i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...