Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja mam wrażenie, że

Bitwa o KM była kompletnie nielogiczna? Pojedyncze osoby w starciu z toną żołnierzy DG w zrujnowanym miejscu na odludziu, do którego nie mogliby nawet trafić bez przewodnika. Do tego propozycja Emhyra o wysłaniu chorągwi głęboko za granice Redanii. Poyebaune fabularnie. Eh... Nie mogli zostawić tego ataku na Novigrad tak jak planowali przed wyciekiem. Byłoby to o wiele lepsze.

 

Odnośnik do komentarza

Ja siedziałem z oczami szeroko otwartymi, jeszcze puscilem to na full w słuchawkach tb 500P i to było epickie starcie :D czy ja wiem czy powinni

Zamykane byly portale w trakcie starcia i poza zamkiem wiec to zmniejszyło ich ilość plus Triss i wgl. Kazdy może się na upartego przyczepić do czegoś ale oni już tego nie zmienia raczej więc trzeba to przyjąć w takiej postaci

Odnośnik do komentarza

Ja siedziałem z oczami szeroko otwartymi, jeszcze puscilem to na full w słuchawkach tb 500P i to było epickie starcie :D czy ja wiem czy powinni

Zamykane byly portale w trakcie starcia i poza zamkiem wiec to zmniejszyło ich ilość plus Triss i wgl. Kazdy może się na upartego przyczepić do czegoś ale oni już tego nie zmienia raczej więc trzeba to przyjąć w takiej postaci

 

Wiadomo, Ja po prostu przez cały ten quest miałem wrażenie, że jest zrobiony na szybko :/ Pewnie przez to, że wyciek narobił mi dużo więcej smaka :P

Odnośnik do komentarza

Chyba trzy.

musze cie zmartwic, w 1.08 quest racja stanu jest zbugowany i nie da sie go skonczyc

Ja go wczoraj skończyłem. Nawet jakiś pucharek mi wpadł, ale jeszcze później się upewnie czy mi go na pewno zaliczyło.

Potwierdzam, tez bez problemy przebrnąłem przez te zadanie. Najfajnieszy set jaki znalazlem to jednak set NIedzwiedzia (Wilka juz nie chcialo mi sie szukac), w ktorym Gerald wyglada jak prawdziwy wykidajlo. Zostala ostatnia misja i wpadnie platyna. Jedna z tych gier, gdy czlowiekowi robi sie smutno na sama mysl, ze to juz koniec... Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

szczerze - to przez pol gry z zadnym, bo bylem pewny, ze nie bedzie mi sie chcialo tego robic, az pozniej cofalem sie do roznych lokacji, jak np. do Barona zeby stwierdzic, ze przeciez z nim gralem.

Jak pozniej jednak zapragnalem miec calaka, sprawdzilem z http://www.playstationtrophies.org/forum/the-witcher-3-wild-hunt/267721-card-collector-trophy-guide-detailed-guide-how-collect-em-all.html czy nie pominalem czegos (o dziwo wszedzie pomijalne mialem rozegrane) wiec zalatwilem tego handlarza w Velen, ktory czesto byl zglitchowany, a pozniej juz gralem doslownie ze wszytskimi. Na koncu brakowalo mi paru kart randomowych i z jednego baru na Skelige, ktory otwiera sie randomowo o roznych godzinach.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma za co - pamietaj tylko, ze do tego trofeum musisz miec wszystkie karty - jak w tali sa np. 3 specjalne z pogoda, to musisz posiadac 3.

Dla pewnosci najlepiej przezucic karty na lewa strone i porownac z kims, kto te osiagniecie juz wbil.

Nie wprowadzaj chłopaka w błąd :P Wystarczy jedna z kompletu. Tak przynajmniej jest w przypadku pogody i talii północy, bo sam nie mam wszystkich, a trofeum wpadło.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...